В Анатолівці відкрито дитсадок

IMG 7421

IMG 7446

IMG 7462

IMG 7500

IMG 7571

5 вересня в школі села Анатолівка Розквітівської об’єднаної територіальної громади відкрито навчально-виховний комплекс. Відтепер місцева малеча матиме змогу відвідувати дитсадок.

В урочистостях з нагоди відкриття НВК взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська, депутат районної ради Володимир Бартош, голова Розквітівської ОТГ Віталій Лозов, начальник відділу освіти ОТГ Наталя Нікітчук, староста села Тетяна Гненна.

Директор школи Андрій Войтов ознайомив гостей зі школою, вони оглянули класи, коридори, спортзал, їдальню і залишилися задоволені оглянутим – все покрашено, прибрано.

«Хочу подякувати депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку та Розквітівському голові Віталію Лозову за проявлену турботу й надану допомогу у відкритті дитсадка», сказав А. Войтов.

За його словами, в школі навчається 69 дітей, а до дитсадку ходитимуть понад 20 (із сіл Антонівка, Веселе й Червоне). Завдяки К. Хачатряну і В. Бартошу встановлено нові металопластикові вікна, ще частина вікон потребує заміни. Опалюється школа вугіллям, постачання тепла забезпечує новий котел.

В. Мосійчук та керівники щирими словами привітали присутніх зі святом і побажали дітям успіхів у навчанні.

«Передаю вам найщиріші вітання з початком нового навчального року та з відкриттям НВК від народного депутата України Миколи Скорика, обласних депутатів Князя Хачатряна і Олександра Адзеленка. Ми приїхали до вас не з пустими руками – привезли для ігрової кімнати дитсадка килим, щоб діти на ньому гралися», сказала Т. Патраманська.

Від імені батьків виступила Тетяна Радкова, яка теж подякувала керівникам, спонсорам, керівництву школи та педколективу за допомогу в відкритті НВК.

В. Лозов після привітань вручив малюкам ящик солодощів. За його словами, для підготовки 7 закладів освіти ОТГ до нового навчального року використано понад 156 тис. грн. із бюджету сільради, майже половина з яких дісталася Анатолівській школі.

Після цього почесне право перерізати червону стрічку було надане голові райради В. Мосійчуку.

…І ось під урочисті фанфари батьки ведуть малюків до порогу Антотолівського НВК: до нових знань, до нових звершень. Щасти вам, дітки, на цій стезі!

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30