Михайло-Олександрівка vs Березівка: хто володар кубку-2016?

DSC 8759

DSC 8801

DSC 8805

Саме ці дві команди визначили долю Кубку району з футболу, фінал якого відбувся у неділю, 11 вересня, на районному стадіоні «Колос».

Команда Михайло-Олександрівки на попередніх стадіях перемогла команду Роздолу з рахунком 4:2 та Ряснополя 5:1. Березівчани перемогли футболістів Шевченкового з рахунком 9:0 та раухівчан 4:2.

Футбольні баталії розпочалися після урочистого Гімну України. Перший тайм тримав всіх в напрузі, адже обидві команди ніяк не могли відкрити рахунок. Паритет команд зберігався протягом всього тайму, тримаючи інтригу до кінця. Але забити жодна з команд не спромоглася.

Гравців підтримували трибуни — повболівати за своїх прийшло чимало березівчан і михайло-олександрівців, які приїхали разом зі своєю командою. Активно слідкували за перепитіями на полі Березівський міський голова Валерій Григораш та голова Михайло-Олександрівської сільради Віктор Безродній.

У другій половині гри ситуації на полі змінилася. Але цього разу не на користь михайло-олександрівців. Рахунок відкрив потужним ударом лівий півзахисник Березівки Олександр Кузьмаков. А на останніх хвилинах тайму другий гол забив нападник березівської команди Олексій Коношук. У відведений час футболісти Михайло-Олександрівки не встигли відігратися і зазнали поразки. З результатом 2:0 володарем районного Кубку з футболу-2016 стала команда Березівки.

По завершенню матчу відбулася церемонія нагородження. Її провели депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова районної ради Віталій Мосійчук, голова районної Федерації футболу Василь Задорожнюк та голова ФСК «Колос» Сергій Скворцов. Василь Задорожнюк привітав усіх спортсменів з Днем фізичної культури та спорту, який був напередодні, та подякував командам за цікаву гру. А Сергій Скворцов після своєї вітальної промови запросив усіх бажаючих підтримати районну команду «Березівкаагрошляхбуд» наступної суботи під час півфінальної гри обласної футбольної першості, яка відбудеться на стадіоні «Колос»

Обидві команди нагородили дипломами, Кубками та грошовими преміями. Їх вручили капітанам команд Леоніду Карайману (Михайло-Олександрівка) та Роману Кошовому (Березівка). Преміями відзначили також суддів гри — Андрія Просянюка, Олександра Листопада та Сергія Скворцова.

Організатори змагань традиційно відзначили кращих гравців фінальної гри. Ними визнали центрального захисника михайло-олександрівської команди Леоніда Караймана та воротаря березівської команди Дмитра Саєнсуса.

Після цього матчу відбулася гра районної футбольної першості між командами «Ветеран» та Златоустового. Перший тайм відзначився першими голами — рахунок відкрив центральний півзахисник «Ветерана» Олександр Болотенко, а другий гол забив центральний півзахисник Златоустового Павло Коноваленко.

Молоді гравці Златоустового з ентузіазмом боролися за перемогу, але досвідчених гравців «Ветерана» побороти не змогли. Друга половина гри визначила лідера — ним стала команда «Ветеран». Свою перевагу вони підкріпили двома голами. Їх забили центральні півзахисники Ігор Ільїн (2-ий гол) та Олександр Болотенко (3-ій гол). Златоустівці намагалися не поступатися, але до кінця гри не зуміли побороти захист воріт суперників. Перемогу святкували ветерани, поборовши молодих суперників з рахунком 3:1.