Щоб медики отримували зарплату

IMG 7891

IMG 7892

     28 липня на прийомі в голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука побували працівники КЗ «Березівська ЦРЛ» середньої і молодшої ланки на чолі з головою профспілки Валентиною Бурмістр. Прийом медиків відбувся за участю депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна.

     До того, в травні медики одночасно зверталися як до керівництва районної ради, так і до райдержадміністрації з колективним зверненням щодо необхідності фінансування видатків на заробітну плату заборгованість по якій на той час утворилася. 

     Як розповіла в інтерв’ю газеті «Степовий маяк» голова профспілки ЦРЛ Валентина Бурмістр, голова райради В. Мосійчук зрозумів гостроту ситуації і, переймаючись станом справ, телефонував лікарю Олександру Донцову (першому підписанту колективного звернення) про винесення порушеного питання на чергову сесію 

     14 вересня «Степовий маяк» інформував, що на сесії райради було ухвалене рішення про виділення з районного бюджету 400 тис грн на зарплату медикам.

     «Райрада оперативно відреагувала, медики вже отримали аванс за вересень, за що ми всі щиро дякуємо районним депутатам та голові райради Віталію Мосійчуку. А від райдержадміністрації, на жаль, відповіді й досі нема, хоча від дати письмового звернення минуло вже три місяці. І це є порушенням законодавства про звернення громадян», сказала В. Бурмістр.

     Як поінформувала редакцію заступник голови районної ради Валентина Димова, кошти на зарплату медикам були взяті з райбюджету із видатків на розвиток соціальної сфери району (ремонт доріг, тротуарів, водозабезпечення та інше) - таке було рішення депутатів. За її словами, медики таким чином змогли своєчасно отримати зароблене.

     «І ще додатково інформуємо, що недавно здійснений благоустрій території райлікарні не фінансувався з видатків на зарплату – це різні статті бюджету. Тепер питання виплати медикам зарплати за жовтень тримають на особистому контролі обласний депутат Князь Хачатрян і директор департаменту фінансів Одеської облдержадміністрації Марина Зінченко», розповіла В. Димова.

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30