На сесії районної ради сьомого скликання

IMG 7498

IMG 7505

IMG 7456

IMG 7517

21 жовтня відбулася позачергова сесія районної ради, яку провела в.о. голови райради Валентина Димова. У роботі засідання взяв участь голова райради Віталій Мосійчук, депутат Одеської обласної ради Олександр Адзеленко, перший заступник голови РДА Олена Карабаза, депутати, запрошені.

Перед розглядом питань порядку денного прозвучали вітання на адресу депутатів, які святкували дні народження в міжсесійний період.

Потім було надане слово обласному депутату О. Адзеленку. Олександр Васильович звернувся сказав, що привіз з Одеси Почесну відзнаку для підприємця Сергія Ільчака за допомогу. Матеріальну допомогу О. Адзеленко вручив керівнику ФСК «Колос» Сергію Скворцову для футбольної команди за перемоги на обласному рівні. Матеріальну допомогу він передав Заводівській сільраді на насос для башти Рожновського.

Керівник ФСК «Колос» Сергій Скворцов подякував депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну - генеральному спонсору футбольної команди «Березівкаагрошляхбуд», депутатському корпусу і всім причетним за вирішення питань протягом сезону. На столі президії було встановлено для огляду два цьогорічні трофеї нашої команди – Кубок губернатора і Кубок першості.

Першим питанням порядку денного розглядалося внесення змін до районного бюджету-2016. Депутати розподілили кошти з перевиконання районного бюджету на виплату зарплат медикам і освітянам. Всі присутні депутати на пленарному засіданні підтримали це рішення одноголосно.

Про складну ситуацію, що склалася з виплатою зарплат в галузях медицини й освіти району депутатів та запрошених поінформувала в.о. голови районної ради Валентина Димова та начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

«Фінуправління РДА повідомило про перевиконання районного бюджету на 17,3% - що склало 2 млн. 572 тис. грн. Ці кошти могли були витрачені на покращення соціально-економічного стану району (адже райрада за цей період отримала більше 28 клопотань з проханням виділити кошти на фінансування різних об’єктів і потреб), але в районі склалася критична ситуація – не виплачується зарплата медикам і освітянам через несвоєчасне надходження субвенції з держбюджету (за вересень-жовтень загальний борг - в межах півтора млн грн).

15 вересня з Міністерства охорони здоров’я України районна рада отримала листа, де сказано, що «розподіл резерву медичної субвенції до проведення відповідними місцевими органами влади дієвих заходів щодо оптимізації та упорядкування мережі закладів охорони здоров’я є передчасним». Тобто, доки не буде відбуватися подальша оптимізація мережі лікувальних закладів району, доти буде напруженість у своєчасному фінансуванні. І тому за пропозицією депутатів райради це питання було розглянуто на сесії, а кошти з перевиконання райбюджету будуть спрямовані на виплату зарплат медикам і освітянам. Завдяки розумінню депутатів районної ради щодо складної фінансової ситуації з невиплатою коштів медикам і освітянам, прийнято рішення спрямувати кошти з перевиконання районного бюджету їм на зарплати», сказала В. Димова.

За її словами вдатися до такого кроку слід тому, щоб зняти соціальну напругу серед медиків і освітян.

Депутати з розумінням поставилися до проблеми і ухвалили рішення про виділення коштів на погашення заборгованості по зарплаті в галузі медицини й освіти.

З другого питання порядку денного депутати прийняли рішення про затвердження районної програми щодо відзначення пам’ятних дат.

Наприкінці депутати погодили підписання трирічного контракту з керівником центру моніторингу відділу освіти РДА Ольгою Сахаровою.

Депутат Василь Задорожнюк повідомив про календар ігор волейбольної команди «Заваір» в першості України (про це «СМ писав минулого номера).

Головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич повідомив, що взимку очікується три види грипу. «Сесія міської ради виділила 30 тис. грн.. на противірусний препарат «Таміфлю».При перших симтомах грипу – одразу треба звертатися до лікарів», сказав він.

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30