Золотим рукам вклоняється земля

IMG 8552

IMG 8566

IMG 8588

IMG 8601

IMG 8601

IMG 8618

IMG 8778

IMG 8780

В листопаді Україна відзначає одне з найважливіших для нашої країни свят — День працівника сільського господарства. Саме цьому дню були присвячені урочистості, які відбулися 16 листопада у районному Будинку культури.

Давно відомий факт, що саме Україна має найродючіші землі та багаті природні ресурси. Але не всі пам’ятають, що за широкими засіяними ланами та доглянутою худобою, стоїть нелегка праця землеробів, фермерів, керівників господарств та багатьох інших трудівників.

Саме ці люди за будь-яких умов проявляють вміння, витримку, знаходять шляхи до ефективного господарювання і намагаються створити життєві умови для українського народу.

Та спершу про підсумки роботи аграрної галузі району в 2016 році доповів начальник управління агропромислового розвитку РДА Сергій Цапкаленко. У своїй доповіді він відзначив, що показники демонструють позитивну динаміку розвитку галузі.

Далі працівників сільського господарства привітав голова РДА Геннадій Заболотний. Було зазначено, що райдержадміністрація намагається запровадити новий формат взаємовідносин між владою та аграріями. Також він подякував колективу управління АПР РДА та його керівнику Сергію Цапкаленку за продуктивну роботу.

«Праця трудівників важка і копітка. Щоденно вони працюють на землі, доглядають за худобою, створюють всі умови для нового врожаю. Цьогорічний щедрий врожай — це результат злагодженої роботи аграріїв Березівщини», — зазначив у своєму вітанні голова районної ради Віталій Мосійчук. Звертаючись до трударів землі, він відмітив, що аграрна галузь у Березівському районі займає домінуючу позицію. А місцеві аграрії своєю роботою підтверджують високі показники розвитку сільського господарства.

З нагоди свята пісенні вітання підготувало Березівське ВПУ ОНПУ. У ході святкової програми виступили чоловічий ансамбль училища «Тилігул» та гурт «Єднання» у супроводі Театру мод.

За доброю традицією щороку нагороджуються кращі виробничі колективи, які досягли найвищих показників у виробництві сільськогосподарської продукції. Церемонію нагородження провели керівники району. Переможців оголосила ведуча заходу, художній керівник РБК Анна Салада.

Перше місце здобув колектив ТОВ «ЮгАгроСервіс» (директор Анатолій Запорожан). Протягом останніх років підприємство є найбільшим виробником сільгосппродукції в районі. Спеціалісти господарства разом з високопрофесійними механізаторами, водіями, технічними працівниками впроваджують у виробництво нові сорти та гібриди пшениці, ячменю, соняшнику, гороху як вітчизняної, так і іноземної селекції. В поточному році у господарстві розпочала роботу молочно-товарна ферма, побудовано новий корівник. Створено нові робочі місця. На фермі виростили перших телят, і декілька десятків тон молока вже надійшло на переробний завод.

Друге місце посів колектив ПП «Чорногірське» (директор Віктор Гришаков). У цьому господарстві поєднуються дві галузі – рослинництво і тваринництво. І це дає позитивні результати. Велика питома частина кормових культур дає можливість витримувати науково-обгрунтовану сівозміну. В ПП «Чорногірське» суворо дотримуються технологій вирощування всіх сільгоспкультур, експериментують з використанням хімічних і біологічних методів захисту рослин. А стабільний, незмінний колектив працівників рослинницької та тваринницької галузей дозволяє керівництву господарства злагоджено виконувати поставлені цілі.

А на ІІІ місці розташувався колектив ПП «Роздолянське» (директор Сергій Іщенко). Підприємство займається виробництвом як рослинницької, так і тваринницької продукції. Оскільки господарство обробляє невелику кількість землі, в рослинництві пріоритетним є вирощування кормових культур. Керівництво підприємства приділяє велику увагу молочному напрямку і постійно працює над покращенням умов праці робітників та отриманню високих виробничих показників.

Призерів нагородили дипломами відповідного ступеню, перехідним кубком (для переможця) і за доброю традицією вручили короваї з врожаю 2016 року.

Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагородили виробничі колективи, які досягли високих показників у виробництві продукції. Це ТОВ «Агрофірма «Маяк» (директор Герой України Зінаїда Гришко), ПП «Вересень» (директор Сергій Хіміч), ТОВ ім. Шевченка (директор Володимир Житник), Асоціація фермерів «Сатурн» (керівник Сергій Богоміл) та ФГ «Владлєн» (голова Володимир Марина).

За високі показники у виробництві та з нагоди ювілею Почесною відзнакою голови РДА директора сільгосппідприємства «Агро-2000» Андрія Томницького нагородив Геннадій Заболотний.

Почесною відзнакою голови Березівської районної ради   заступника директора ПП «Хлібопродукт» Хачатура Хачатряна нагородив Віталій Мосічук.

Далі відбулося нагородження кращих виробників спільними грамотами РДА та районної ради, які досягли вагомих результатів при виробництві сільгосппродукції врожаю 2016 року. За сумлінне виконання своїх обов’язків, відповідальне ставлення до роботи та з нагоди професійного свята грамоти отримали співзасновник ФГ «Лідер» Іван Мороз, головний агроном ПАТ «Миколаївська аграрна компанія» Валерій Мороз, механізатор ТОВ ім. Мічуріна Петро Нікіфорчук, водій ТОВ ім. Мічуріна Анатолій Колісніченко, завідуюча виробничим підрозділом Тамара Крайдель, механізатор ТОВ «ЮгАгроСервіс» Олександр Вірич, водії ТОВ «ЮгАгроСервіс» Павло Костюченко, Микола Котлик та Олександр Ющенко, головний спеціаліст-агроном управління АПР РДА Олена Щербина, механізатори ТОВ «Славянка» Микола Дорогий та Денис Фартушняк, зварювальник ТОВ «Славянка» Георгій Ганя, доярка ПП «Чорногірське» Марія Вабіщевич, механізатор ПП «Хлібопродукт» Рафік Оганісян, бригадир тракторної бригади ТОВ ім. Шевченка Олександр Орленко, керуючий СФ «Агросоюз» Володимир Чічул, голова Яснопільської сільської ради Антоніна Бучинська, директор ПП «Злагода» Володимир Селіванов та директор ТОВ «Серпаш» Олег Слабковський.

З професійним святом трударів села привітав головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич. У своєму вітанні він подякував аграріям за допомогу медичній галузі. На цьому офіційна частина була завершена.

А далі на аграріїв Березівщини чекав справжній сюрприз — на свято завітав народний артист України, лауреат державної премії ім. Тараса Шевченка, оперний співак Володимир Гришко. Тенор побажав присутнім духовного, фізичного та фінансового здоров’я. «Україна тримається на плечах хліборобів. Тому мені дуже приємно сьогодні виступити перед людьми, які працюють на нашій, українській землі», — відмітив у своєму вітанні Володимир Данилович. А потім відбувся концерт Маестро, у репертуарі якого були оперні арії та відомі хіти Мусліма Магомаєва.

На публіку чекало унікальне видовище — вперше на сцені районного БК виступив тенор світового рівня, який був солістом Метрополітен Опера у Нью-Йорку та Маріїнського театру Санкт-Петербургу. Усі пісні маестро виконував наживо, а його потужним голосом зачарувалися всі присутні. Під час концерту Володимир Гришко активно спілкувався з глядачами та присвятив кілька пісень чарівним березівчанкам. А наостанок відбулася автограф-сесія з Володимиром Гришком. Також усі бажаючі могли придбати диски з новою сольною програмою Маестро та сфотографуватися на згадку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30