СЕЛУ МАР’ЯНІВКА — 105 РОКІВ!

DSC 0389 Копия

DSC 0386 Копия

DSC 0427 Копия

27 листопада село Мар’янівка Гуляївської сільради відзначало День села.

Опівдні селяни жваво йшли до оновленого клубу на святковий концерт з нагоди 105-річчя з дня заснування населеного пункту. Відзначити ювілей зібралися і дорослі, і молодь, і малеча.

На початку присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в зоні АТО березівчан. На святкування запросили земляків-учасників АТО,— це Андрій Кривошея, Михайло Карпенко та Денис Ткаченко. Денис не зміг бути присутнім, адже зараз несе службу на окупованому Донбасі. Почесне право покласти квіти до пам’ятника загиблим під час Другої світової війни визволителям села надали Андрію Кривошеї та Любові Ткаченко, матері військового Дениса Ткаченка.

З Днем села поздоровити мар’янівців приїхали голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова, керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська. Також у святі взяли участь керівник ПП «Вересень» Сергій Хіміч та генеральний директор ПП «Вересень» Олег Друтіс. Кожному з них вручили коровай.

На урочистості запросили депутата обласної ради Князя Хачатряна. Та він не зміг бути присутнім на святі. Подарунок депутату облради передали через Тетяну Патраманську. Ведуча заходу, голова Гуляївської сільради Тетяна Юрченко висловила подяку К.Хачатряну за допомогу у ремонті Мар’янівського клубу (заміна вікон і дверей), за ремонт дороги та конкретну допомогу у вирішенні проблем громади.

Вітаючи жителів Мар’янівки зі святом, голова райради Віталій Мосійчук відмітив їх працьовитість, високі показники місцевого підприємства в аграрній галузі та побажав примножити здобутки. Після цього відбулася церемонія нагородження кращих трударів села.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сільгоспвиробництва дипломи райради вручено жителям села Миколі Горпенюку, Олені Корчовець, Ніні Мартенюк, Любові Горпенюк, Павлу Петровичу та Вірі Валуйській. Дипломом райради та РДА за високі показники в аграрній галузі нагороджено колектив ПП «Вересень» та директора Сергія Хіміча.

Отримуючи відзнаку, Сергій Олександрович наголосив, що отримана нагорода є заслугою працьовитого колективу господарства.

Зі святом жителів села привітала керівник громадської приймальні народного депутата України М.Скорика Т.Патраманська. Вона передала селянам привітання від народного депутата М.Скорика та депутата обласної ради К.Хачатряна.

«Князь Аршалуйсович дуже хотів приїхати до вас на свято. Але через невідкладні справи не зміг. Я обов’язково передам йому коровай з урожаю 2016 р. і слова подяки. Хочу запевнити, що наша команда   й надалі турбуватиметься про жителів вашої громади. В державі склалася непроста ситуація, але у вашій громаді це майже не відчувається. Результати роботи нашої команди ви можете оцінити — відремонтовано дорогу на території сільради, в клубі замінено вікна, двері, також замінено вікна в Гуляївській школі. Незабаром буде введено в експлуатацію Гуляївський НВК. Все це сталося завдяки активним зусиллям та підтримці депутата обласної ради К.Хачатряна та голови райради В.Мосійчука», сказала Т.Патраманська.

Лунали вітання і від гендиректора місцевого підприємства Олега Друтіса.Він пообіцяв допомогти зробити опалення в клубі та замінити освітлення та повідомив, що пайовики отримають від господарства по 500 кг кукурудзи, а з нагоди села на кожного працівника ПП “Вересень” чекає премія у розмірі 500 грн.

Далі розпочався концерт. У ході кількагодинної святкової програми відзначили людей, які своїм прикладом примножують славну історію села — ветеранів праці, військовослужбовців, тваринників, землеробів, трударів, механізаторів, водіїв, найстарших жителів, матерів та інших. Для кожного був підготовлений подарунок.

Молоді села вручили паспорти. Їх отримали Максим Кучеренко, Микола Касьяненко, Христина Бутаку, Катерина Кучеренко.

Для школяриків підготували вікторину, за відповіді вони отримали солодощі та канцелярське приладдя.

Організатори свята запропонували місцевим господиням виконати «домашнє завдання» — приготувати випічку на власний розсуд. Це пиріжки з різними начинками. За майстерність у приготуванні пиріжків відзначено подарунками Оксану Чернецьку, Альвіну Прусакову та Вікторію Кириленко.

На глядачів чекала вікторина. Найкмітливіші отримали призи. А серед жінок провели конкурс на оригінальну презентацію фруктової страви. Відзначили сімейні пари, які прожили разом багато років. На сцену запросили подружжя Миколи та Любові Волкових, Миколи та Світлани Волкових, Олександра та Валентини Касьяненків, які цього дня знову стали на весільний рушник.

Пісенні вітання підготували ансамбль «Тилігулочка», Вероніка Стебленко, Микола Касьяненко, Марина Бутаку, Ольга Каровенко, Оксана Чернецька, Вікторія Дзюба, Тетяна Чабанюк, Діана Шепеляєва та інші аматори.

На прикінці на кожного присутнього чекало частування запашним короваєм. А поки Тетяна Юрченко та Сергій Хіміч роздавали скибки короваю, публіку розважав своїм виступом аматор Дмитро Волков.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30