Яким чином фінансувати заклади культури на селі?

1111

444

У четвер, 22 грудня у районній раді відбулася нарада з  головами міської, селищної та сільських рад району за участю постійної комісії райради з питань бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики. Її основною темою стало питання надання підтримки з місцевих бюджетів органів місцевого самоврядування районному бюджету на утримання закладів культури та освіти.

Нараду проводив голова районної ради Віталій Мосійчук. У ній взяли участь депутат обласної ради Князь Хачатрян, заступник голови районної ради Валентина Димова, голова бюджетної комісії Василь Задорожнюк, члени бюджетної комісії, голови міської, селищної та сільських рад та ОТГ.

Тема була актуальна — розподіл коштів для фінансування сільських клубів та бібліотек. Як зазначила начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, районний бюджет не зможе в повному обсязі фінансувати заклади культури. Тому виникла необхідність покласти їхнє фінансування у 2017 році на плечі сільських рад. Олена Миколаївна закликала депутатів райради та голів сільрад шукати компромісні рішення. Також присутніх повідомили, що в січні в райраді буде утворена робоча група, яка вивчатиме штати бюджетних установ.

Голови сільрад висловлювали свої пропозиції. Адже склалася неоднозначна ситуація — одні сільради можуть власним коштом утримувати свої заклади культури, бюджети інших не витримають такого додаткового навантаження. Тому голова районної ради Віталій Мосійчук і бюджетна комісія запропонували їм самостійно визначитися з оптимізацією своїх закладів культури. Знайти спільне оптимальне рішення з приводу фінансування сільських закладів культури запропонував і депутат обласної ради Князь Хачатрян.

На засіданні також заслухали звернення Терцентру стосовно бюджету на 2017 рік. Головний бухгалтер Терцентру Сабіна Замаєва повідомила присутнім про видатки закладу. З метою детального ознайомлення її попросили надати індивідуальні дані по обслуговуванню літніх людей в розрізі по кожній сільраді.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30