Приймаючи програми фінансування

5

6

15

У середу, 21 грудня, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. У ньому взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, члени комісій, фахівці профільних організацій.

На засіданні розглядалося 14 питань. Вони стосувалися бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики, Регламенту та боротьби зі злочинністю та корупцією, з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою, охорони здоров’я та соціальної політики, будівництва, регіонального розвитку, транспорту та зв’язку.

Спочатку про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015  р. «Про районний бюджет Березівського району на 2016 рік» доповіла начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко. Вона поінформувала, що в цьому році є видатки райбюджету, які зараз необхідно збільшити і профінансувати завдяки перевиконанню бюджету.

Заступник начальника сектору превенції Березівського відділення поліції Лиманського відділу поліції Оксана Сошина ознайомила присутніх з особливостями районної Програми сприяння забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Березівського району на 2017-2019 роки. Зокрема, за цією програмою у рамках правоохоронних реформ ліквідовується чергова частина нинішньої відділку і замість неї створюється новий підрозділ — Сектор реагування патрульної поліції, який оперативно реагуватиме на заяви громадян з усього району. Коштів, виділених на це державою не вистачає, тому поліціянти звернулися за допомогою до районної ради та місцевих рад. Видатки передбачають збільшення фінансування на паливно-мастильні матеріали та придбання планшетів і сучасних засобів зв’язку для більш оперативного реагування.

З третього питання про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Березівському районі на період 2013-2017 роки» виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Удовиченко. Спочатку вона поінформувала, що у ході державних реформ відділ освіти та відділ сім’ї, дітей та молоді РДА об’єднано у відділ освіти, молоді та спорту. Потім Наталія Іванівна доповіла, що у нашому районі успішно діють громадські спортивні організації з акробатики, кіокушинкай-карате та волейболу. І запропонувала виділити  на наступний рік фінансування для них у розмірі 200 тис. грн.

Стосовно перспектив розвитку волейбольної команди «Заваір» виступив голова бюджетної комісії районної ради і за сумісництвом — засновник цієї команди Василь Задорожнюк. Він повідомив, що волейбольний клуб «Заваір» — на даний момент єдина команда Одеської області, яка бере участь у вищій лігі Чемпіонату України з волейболу. Наші волейболісти показують високий рівень підготовки, але не мають власного майданчика, де можуть тренуватися та проводити змагання. Тому одне з основних завдань на майбутнє — побудувати спортивну залу для проведення змагань різних рівнів.

Наталія Удовиченко поінформувала присутніх також про виконання районних програм «Діти Березівщини» та «Молодь Березівщини» на 2012-2016 роки» та про затвердження районних цільових соціальних програм «Діти Березівщини» та «Молодь Березівщини» на 2017-2021 роки.

Про виконання районної Програми «Трудовий архів-захист соціально-правових інтересів громадян Березівського району» на 2016 рік прозвітувала завідуюча відділом трудового архіву районної ради Вікторія Сюзєва. Як відмітила спеціаліст, завдяки активному сприянню голови районної ради Віталія Мосійчука та депутатів райради частина документів нині зберігається належним чином — в архівних коробах та на стелажному обладнанні. Але архів потребує подальшого оснащення, тому до уваги членів президії було запропоновано затвердити аналогічну програму на 2017 рік.

Виконуюча обов’язки начальника відділу Березівського бюро правової допомоги Олена Танасійчук поінформувала про роль та функції новоутвореного Бюро, надала актуальні дані з юридичної допомоги громадянам та запропонувала відповідну програму фінансування.

Олена Кашуба, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі РДА, розповіла про необхідні видатки у рамках Програми взаємодії органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Березівського району на 2017 рік. Запропоновані пропозиції члени комісії взяли до уваги, і пообіцяли профінансувати першочергові витрати.

Депутати активно обговорювали питання збереження лісових насаджень району.  Депутат від Заводівської сільради Тетяна Моторна поцікавилася вирубкою насаджень біля села Виноград. Її колега, депутат Олександр Кривенко закликав приймати рішучі міри по збереженню лісів Березівщини. Про затвердження районної програми «Ліси Березівщини на 2016-2020 роки». доповів головний лісничий ДП «Березівське лісове господарство» Віталій Ховхун. Відповідну програму прийняли, але з доповненнями.

Про звернення депутатів Березівської районної ради до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо законодавчого врегулювання питання, пов’язаного з використанням полезахисних смуг та земельних ділянок під ними. З його повним текстом депутатів районної ради ознайомлять на сесії районної ради 23 грудня. Про це повідомила заступник голови районної ради Валентина Димова.

Начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко розповіла про районний бюджет на 2017 рік. Основна частина всіх видатків — це заробітна плата. Велика увага приділятиметься фінансуванню освітньої та медичної галузей району, адже у них є чимало статей витрат. Депутати районної ради запропонували отримані у випадку перевиконання бюджету кошти направити не лише на погашення заборгованості по заробітній платі, а й виділяти на розвиток та благоустрій територій громад. Члени комісії підтримали цю ініціативу, але більш детально це питання розглянуть на найближчій сесії.

Наприкінці засідання голова районної ради Віталій Мосійчук наголосив на виконавській дисципліні депутатів. Він звернувся до голів депутатських фракцій щодо їх персональної відповідальності присутності депутатів на засіданнях постійних комісій, адже саме на них приймаються важливі рішення. 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30