У пошуках шляхів оптимального розподілу коштів

7

6

2

У середу, 21 грудня, після засідання спільних комісій відбулося засідання постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.

У ньому взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, голова бюджетної комісії Василь Задорожнюк, члени комісії.

Спочатку комісія розглядала заяву батьківського комітету Раухівського ДНЗ. Голова батьківського комітету ДНЗ Катерина Ковтун поінформувала про зроблену комітетом роботу з покращення благоустрою закладу. А потім звернулася до членів комісії з проханням розглянути фінансування в 2017 році Соціального проекту «ГРОМАДА - ДІТЯМ». Для кращого розуміння фінансової ситуації члени комісії запропонували заслухати фінансовий звіт голови селищної ради В.О. Ніколаєнка. І вже потім розглянути це питання на наступному засіданні комісії в середині січня.

Про особливості районного бюджету на 2017 рік поінформувала присутніх начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко. Крім цього, комісія розглядала такі клопотання, як: створення запасів паливно-мастильних матеріалів для заправки техніки, яка буде задіяна від ГУ ДСНС і військових частин МО України для снігових заметів (на підставі відповідного листа Служби автомобільних доріг в Одеській області); фінансування заходів районної цільової Програми розвитку цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки Березівського району на 2014-2017 роки та фінансування в 2017 році Громадської організації Березівська організація ветеранів війни і праці (на підставі клопотання голови Громадської організації).

Велика увагу приділялася розподілу коштів. Члени комісії обговорювали порядок розподілення фінансів між бюджетами району та об’єднаними територіальними громадами, можливість передачі фінансування закладів культури на баланс сільрад, обов’язкове погодження виплат усіх премій та необов’язкових надбавок працівникам бюджетних установ. Усі питання були розглянуті та прийняті одностайним голосуванням.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30