На пленумі ветеранів

1Ф

2Ы

4ИМ

3З

У вівторок, 21 лютого, у великій залі засідань РДА відбувся пленум ветеранів Березівської районної ради за підсумками роботи за 2016 рік та урочистості з нагоди 30-ї річниці створення районної організації ветеранів війни та праці.

У роботі пленумі взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, голова Березівської РДА Геннадій Заболотний, заступник голови районної ради Валентина Димова, депутати районної ради, ветерани, представники профільних установ та організацій.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання пом’янули всіх померлих ветеранів. Після відкриття пленуму голова районної організації ветеранів Микола Сєбова оголосив порядок денний.

З особливою датою — 30-річчям з моменту заснування — Березівську районну організацію ветеранів війни та праці на чолі з її головою Миколою Сєбовим та усіх ветеранів району у своїх виступах привітали голова районної ради Віталій Мосійчук та голова Березівської РДА Геннадій Заболотний. Після виступів вони провели церемонії нагородження.

За значний внесок в роботі з людьми похилого віку щодо надання їм необхідної допомоги та з нагоди 30-ї річниці створення Березівської районної організації ветеранів війни і праці Грамотами голови районної ради були нагороджені: учасники бойових дій на території інших держав Йосип Карич та Леонід Марценковський, ветеран Великої Вітчизняної війни Володимир Малахєєв, ветеран праці, дитини війни Василь Карагодін, ветеран праці Віра Мишкіна.

За мужність і відвагу, проявлені в роки Другої світової війни багаторічну сумлінну працю, активну участь у громадсько-політичному житті району та з нагоди 30-ї річниці створення районної організації ветеранів війни і праці Почесними грамотами голови Березівської РДА нагородили ветеранів Другої світової війни Михайла Петровського та Петра Сабанчука. Почесні грамоти голови Березівської РДА за багаторічну сумлінну працю вручили ветерану праці Борису Кобилку, ветерану праці, дитині війни Василю Осипенку з Березівки та ветерану ЗСУ, березівчанину Володимиру Станєву.

З доповіддю про підсумки роботи за 2016 рік виступив голова районної ради ветеранів Микола Сєбов. У ході пленуму виступили також представники УСЗН РДА, Пенсійного Фонду, Березівської ЦРЛ, районного відділення поліції, відділу освіти та інших держустанов. Вони надали присутнім актуальні дані, які стосуються співробітництва з районною радою ветеранів. Зі словами подяки та підтримки до ветеранів війни та праці звернувся член районної ради ветеранів, ветеран праці Микола Боцуляк з Березівки. По завершенню офіційної частини відбувся святковий концерт. Для ветеранів лунали пісні «Как молоды мы были», «Опера», «Діти війни» та інші. Присутні лишилися задоволені концертом та подякували працівникам відділу культури за вміло підібраний репертуар.

Після пленуму на присутніх ветеранів чекав святковий фуршет з урочистої нагоди. Його підготували завдяки сприяння голови районної ради Віталія Мосійчука та Березівського ВПУ ОНПУ.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30