На семінар-нараді аграріїв

IMG 4049

IMG 4065

IMG 4036

IMG 4045

1 березня на базі ТОВ «Березівський елеватор» відбувся районний семінар-нарада з питань проведення весняно-польових робіт та запровадження новітніх технологій у вирощуванні сільгоспкультур.

Вів семінар начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко. У роботі засідання взяли участь голова РДА Геннадій Заболотний, голова районної ради Віталій Мосійчук, які виступили з промовами.

На семінар були запрошені керівники та спеціалісти агроформувань, голови фермерських господарств; спеціалісти управління агропромислового розвитку та служб району; представники наукових та комерційних структур. Запрошених аграріїв, фермерів було понад 50 осіб.

В ході засідання розглядалися актуальні питання сьогодення. Так, про ситуацію на весняному полі поінформував начальник управління АПР РДА С. Цапкаленко.

Про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці робітників у 2017 році повідомила заступник начальника Березівського об’єднаного управління ПФУ Наталія Новікова.

Головний інспектор ГУ Держпраці в Одеській області Роман Чорновол розповів про вимоги щодо дотримання суб’єктами господарювання в АПК нормативно- правових актів про охорону праці. Продовжив тему директор навчального центру з охорони праці Іван Васильєв.

Запровадження новітніх технологій підживлення та вирощування сільгоспкультур висвітлив у своєму виступі представник компанії «Еко-Агростар» Сергій Чернега.

Про використання біологічних засобів для підживлення та захисту рослин торгової марки «АгроМар» від компанії «АгроАдмірал» доповів ведучий спеціаліст-агроном Микола Рудь.

З пропозиціями та умовами придбання техніки від компаній «Техноторг» та «Альфа-Лізінг» ознайомив присутніх представник компаній Олександр Тарасов.

Закупка сільгосппродукції, формування експортних партій від виробника, цінова політика на цьому акцентував увагу помічник керівника компанії «Каспер» Олега Друтіса – Віталій Федоренко.

Щодо пропозицій по насінневому матеріалу ярих культур виступив представник компанії «Еураліс» Олег Шевченко.

Наприкінці С. Цапкаленко подякував учасникам наради за плідну працю, діалог та обмін досвідом і побажав аграріям щедрих врожаїв.

Організатори та учасники семінару наприкінці висловили вдячність на адресу господарів – керівництва ТОВ «Березівський елеватор» Алли та Сергія Кухтиків за забезпечення належних умов для проведення заходу.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30