Дотримуватися вимог законодавства в аграрній галузі

DSC 5135

DSC 5142

DSC 5146

DSC 5136

Цій темі була присвячений семінар-нарада, яка відбулася у середу, 5 квітня, у великій залі засідань РДА.

У ній взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко та фермери району.

Спілкуючись з аграріями, голова районної рали Віталій Мосійчук зосередив увагу на кількох питаннях: виведення земель району з тіньового ринку, активна співпраця з головами сільрад в площині ефективного використання земель та посилення безпеки на агропідприємствах.

Головний державний інспектор ГУ Держпраці в Одеській області Оксана Міхно поінформувала про зміни в законодавстві, які стосуються оплати праці. У ході виступу Оксана Юріївна зупинила увагу на легалізації робочих місць, сплаті податків в повному обсязі, дотриманні усіх соціальних гарантій роботодавцями та обов’язковому ознайомленню працівників з правилами охорони безпеки праці.

Потім спеціаліст відповіла на запитання присутніх. Аграріїв цікавили такі питання, як аутсорсинг (процес залучення позаштатних кваліфікованих працівників для виконання роботи на певний період часу) та особливості найму працівників у невеликі господарства.

Начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко ознайомив присутніх з урядовими постановами, які направлені на підтримку аграріїв державою. Зокрема, це відшкодування ПДВ та часткова компенсація витрат на придбання вітчизняної сільгосптехніки.

Старший офіцер відділення комплектування Березівського РВК, майор Сергій Лазорик закликав керівників фермерських господарств надавати інформацію про осіб призивного віку. Крім цього, він поінформував про новий призов, контрактну службу у війську та можливість навчання у вищих військових навчальних закладів.

Наприкінці виступили представники компаній-виробників добрив — «Вітера Україна», «Агро-Експерт», «Інтегро» та «Екоорганік». Їхня спеціалізація — виробництво добрив, що стимулюють процес росту та захисту рослин в різних умовах для отримання стабільного врожаю. У ході виступів вони ознайомили присутніх з асортиментом своєї продукції.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30