Підсумки футбольного сезону - 2016

DSCN0363

DSCN0337

DSCN0321

DSC 6965

DSC 6992DSCN0290

DSCN0344

9 травня, в День Перемоги, відбулося урочисте нагородження команди «Березівкаагрошляхбуд» за підсумками обласних змагань з футболу сезону-2016. У церемонії нагородження взяли участь депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова, голова Федерації футболу Березівського району Василь Задорожнюк, міський голова Валерій Григораш, депутати районної ради.

Голова ФСК «Колос» Сергій Скворцов розповів про успіхи районної футбольної команди «Березівкаагрошляхбуд» у минулому сезоні. «2016 рік став дуже успішним для нашої команди. Ми стали переможцями обласної футбольної першості та володарем Кубка губернатора. Протягом усього сезону фінансову підтримку надавав депутат обласної ради, керівник ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» Князь Хачатрян. Команда провела за сезон 18 ігор, з них виграла 15 матчів, 2 рази зіграла внічию та лише 1 раз поступилася. Гравці забили усього 68 мячів. Практично кожен футболіст нашої команди відзначився забитим голом та результативною передачею, що є відмінним показником»,- відмітив С. Скворцов у своїй промові.

Голова Федерації футболу району Василь Задорожнюк привітав усіх спортсменів з нагоди успішного сезону та з нагоди Дня Перемоги. Потім він вручив юним футболістам ДЮСШ призи від Федерації — футбольні м’ячі.

Подяки голови Березівської районної ради В.Л.Мосійчука за досягнення вагомих результатів в сезоні-2016 та премії від генерального спонсора К.А. Хачатряна були вручені гравцям команди «Березівкаагрошляхбуд» Сергію та Денису Онуфракам, Валерію Губенку, Дмитру Іванову, Володимиру та Олександру Кузьмаковим, Артуру Задорожнюку, Олегу Ладиненку, Дмитру Саєнсусу, Станіславу Рооту, Леоніду Карайману, Артуру Трощу та Сергію Лозинському.

Голова районної ради Віталій Мосійчук відмітив, що рівень майстерності наших футболістів постійно вдосконалюється. Як зазначив Віталій Леонідович, футболісти Березівщини показують гідні результати на змаганнях обласного та районного рівнів. Він подякував усім футболістам, тренерам та спонсорам за допомогу футболістам.

Віце-капітан команди Володимир Кузьмаков від імені гравців подякував генеральному спонсору команди керівнику ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» Князю Хачатряну за допомогу та підтримку.

Фан-клуб команди теж не лишився осторонь і відзначив кращих гравців за власною версією. Від імені вболівальників виступили Віталій Паданєвич та Володимир Іванов. Кращим гравцям вболівальницька аудиторія вручила свої нагороди та премії. Бронзовий м’яч отримав Сергій Онуфрак, срібний — Артур Задорожнюк, а золотий м’яч вручили Олегу Ладиненку.

Адміністрація ФСК «Колос» теж подякувала депутату обласної ради Князю Хачатряну та голові районної ради Віталію Мосійчуку за допомогу та підтримку спортсменів району  і вручила їм пам’ятні подарунки.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30