У Ряснополі пролунав останній дзвоник

DSC 7434

DSC 7441

DSC 7446

DSC 7456

DSC 7527

DSC 7535

DSC 7538

У п’ятницю, 26 травня, у Ряснопільському НВК відбулася урочиста лінійка, присвячена завершенню навчального року. Почути останній дзвоник на шкільному подвір’ї зібралися учні, педагоги школи, батьки та жителі села.

Розпочалася лінійка з підняття прапора, церемонію якого провели випускник Сергій Мосійчук та учениця 9 класу Алла Конфедерат. Потім присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих визволителів. На знак пам’яті учні школи відправилися покласти квіти до пам’ятника воїнам-визволителям.

Ну а далі на шкільне подвір’я запросили 11-класників з класним керівником Оксаною Тертишною. Цьогоріч дзвоник востаннє задзвенів для 9 випускників — 7 хлопців та 2 дівчат.

Директор НВК Володимир Котлик представив почесних гостей свята, які увійшли до складу президії. У ході своєї вітальної промови Володимир Миколайович подякував педагогічному і технічному колективам, батькам, місцевим підприємцям за допомогу НВК.

Особливу подяку він висловив депутату обласної ради Князю Хачатряну та голові районної ради Віталію Мосійчуку , завдяки допомоги яким у НВК вдалося замінити понад 100 склопакетів замість старих вікон.

Далі настала черга нагородження учнів за досягнення 2016-2017 навчального року. Учні Ряснопільського НВК протягом усього навчального року брали активу участь у шкільних олімпіадах, тематичних конкурсах, вели науково-дослідницьку роботу, виступали на концертах художньої самодіяльності та спортивних змаганнях різних рівнів.

Зі святом останнього дзвоника школярів Ряснополя привітав голова районної ради Віталій Мосійчук. Він побажав учням хороших здобутків, не цуратися рідної школи, поважати вчителів та бути гідними громадянами країни.

Потім особисто від себе та від депутата обласної ради Князя Хачатряна він  вручив спеціальний подарунок — спортивний інвентар, до якого увійшли комплекти баскетбольних, волейбольних м’ячів та набори для гри у настільний теніс. Крім цього, він передав рідній школі подарунок від районної ради — настінний годинник з символікою району. Також Віталій Леонідович вручив відзнаками педагогам НВК. За багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію, професіоналізм та особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління Подяками голови районної ради були нагороджені заступник директора з виховної роботи Світлана Лабунська та вчитель фізичної культури Іван Волков.

У ході свята школярів привітали також почесні гості свята — депутат районної ради від ПП «Опозиційний блок», керівник ТОВ «ЮгАгроСервіс» Анатолій Запорожан та Ряснопільський сільський голова від ПП «Опозиційний блок» Тетяна Сафронова. На згадку про свято Тетяна Миколаївна вручила кожному випускнику подарунок від сільради.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30