29 травня 2017 року - день святкування другої річниці з дня створення в/ч А-2393

DSC 8020

DSC 8034

DSC 7946

DSC 7951

DSC 7957

DSC 7958

DSC 7960

DSC 7936

DSC 8024

DSC 7983

У понеділок, 29 травня, у військовій частині А-3438 (дислокується у с. Красносілка Лиманського району) відбулося свято — День частини. Взяти участь в урочистостях запросили делегацію Березівської районної ради. До актової зали Будинку офіцерів частини завітали голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова та голова Новокальчівської ОТГ Валентина Тимчук.

 Військова частина А-3438 належить до воєнної розвідки сухопутних військ України. Вона відсвяткувала лише другий рік з моменту відновлення. За цей час тут відбулося чимало змін на краще — зміцнилася матеріально-технічна база, покращилася побутові умови, зроблені ремонти у службових приміщеннях. Процес змін триває й далі. Військовим фактично вдалось неможливе — у короткі строки відновити військову частину. Особливо враховуючи, що її формування припало на важкий період військової агресії. Важливу роль у цій місії взяли волонтери, які безкоштовно допомагали військовим.

Як вже повідомляв «СМ», військовики цієї частини неодноразово зверталися за допомогою до нашої районної влади. Тут служать наші земляки — майор Євген Битка з Раухівки та солдат-водій Денис Удовиченко з Березівки. Саме вони запропонували керівництву частини звернутися за допомогою до Березівської районної ради та депутатського корпусу. До всіх звернень командира частини березівчани віднеслися з належною увагою і військовій частині оперативно надавалася необхідна допомога.

На початку заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих військових.

У ході урочистостей військовослужбовців привітало командування. На ньому були присутні військові з родинами. Нажаль, не всі вони змогли бути на заході, адже частина військових знаходилася цього дня на навчаннях. Присутній особовий склад був відзначений грамотами та нагородами. Зокрема, Грамоту за сумлінне виконання службових обов’язків, проявлення розумної ініціативи та наполегливості, підтримання високої бойової готовності отримав майор Євген Битка. Крім цього, він отримав також Відзнаку Командувача оперативного командування «Південь».

Як зазначив командир частини, підполковник Борис Забродський за підсумками виконання завдань минулого року в/ч А-3438 посіла третє місце серед військових частин військ оперативного командування «Південь». Його виступ супроводжувала слайд-презентація частини, яка наглядно демонструвала процес змін «до» і «після».

Особливу Борис Павлович відзначив благодійну допомогу. Це депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова, голова Новокальчівської ОТГ Валентина Тимчук, міський голова Валерій Григораш та депутат районної ради Ігор Соловйов. За ініціативність та небайдужість до проблем українського війська командування частини нагородило їх пам’ятними медалями «За благодійну діяльність».

Привітав військових частини голова районної ради В. Мосійчук. Віталій Леонідович відзначив позитивну динаміку змін, які тут відбулися за останні роки та побажав військовим служити лише у мирних цілях.

Після нагородження  на військових чекав святковий концерт, який підготував творчий колектив 59-го Будинку офіцерів м. Одеса. На глядачів чекали відомі українські та англомовні пісні та яскраві хореографічні композиції, представлені вихованцями школи танців Олександра та Наталії Бевзюк.

Після концерту командир частини провів для гостей з Березівщини екскурсію оновленими приміщеннями частини.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30