Нарада з головами місцевих рад

IMG 2856

IMG 2870

IMG 2862

IMG 2881

IMG 2886

IMG 2910

21 червня заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова провела нараду із міським, селищним та сільськими головами.

Відповідно до порядку денного на засіданні було розглянуто низку актуальних питань.

Стосовно необхідності забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб та молоді з їх числа доповіла начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко.

Головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич поінформував про порядок виділення коштів з місцевих бюджетів на придбання квартир для лікарів - хірургів та педіатра шляхом розроблення та прийняття відповідних місцевих програм «Здоров’я».

З клопотанням про  виділення коштів з місцевих бюджетів на забезпечення місць найбільшої концентрації скоєння корисливо-насильницьких злочинів, незаконних володінь транспортними засобами та інших кримінальних правопорушень, вчинених у громадських місцях, освітленням, або додатковим освітленням, обладнання таких місць камерами відео-спостереження виступив заступник начальника Березівського відділення поліції Віктор Марчук та помічник прокурора Олександр Магдесян.

Член бюджетної комісії, депутат районної ради, директор  Березівської районної державної лабораторії ветеринарної медицини Костянтин Посмітний ознайомив присутніх з питанням про виділення коштів на утримання установи та представив присутнім відповідні розрахунки необхідні для фінансування державної ветеринарної медицини Березівського району до кінця 2017 року.

Щодо затвердження програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Березівського району протягом 2017-2022 років доповів провідний спеціаліст-державний фітосанітарний інспектор Сергій Романець.

Наприкінці присутні ознайомилися з інформацією про виділення коштів з місцевих бюджетів на закупівлю через електронну систему публічних закупівель Prozorro автоматизованих робочих місць для оформлення та видачі біометричних документів та побудови каналів зв’язку Національної системи конфіденційного зв’язку для ЦНАП.

«Усі підняті та розглянуті теми є питаннями соціального значення. За результатами першого півріччя сільські ради зможуть скорегувати свої бюджети та у разі ії перевиконання спрямувати кошти на вирішення цих проблем», сказала В.Димова.

 Голови місцевих рад району з розумінням поставилися до проблеми фінансування наведених потреб, найближчим часом розроблять відповідні місцеві програми та розглянуть можливість їх фінансування  на своїх чергових сесіях.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30