З нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

IMG 4072

IMG 4092

IMG 4096

IMG 4104

IMG 4106

IMG 4079

IMG 4083

IMG 4084

26 червня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.

Присутніх на урочистому заході привітала заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

« 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку та  закріпила це в Конституції. З прийняттям цього історичного акту український народ отримав найцінніше: право на самовизначення, а Держава стала незалежною, демократичною, суверенною та соборною.

Тож нехай це свято додає сил та впевненості для досягнення поставлених цілей. Бажаю всім нам приймати мудрі та виважені рішення, а також наполегливості, успіхів та нових звершень у роботі й житті!

 Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, демократичні засади, що були закріплені Конституцією, стануть реаліями сьогодення».

 «Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді.  У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення, вибору професійного шляху, планування майбутнього.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого краю і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптиміст і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці, освіті, спорті, мистецтві, громадській і політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

З нагоди цього свята бажаю усім молодим людям міцного здоров’я, успіхів  у навчанні і роботі, у розбудові незалежної і демократичної держави. Творчих успіхів вам, натхнення та сил, щоб втілити в життя все до чого ви прагнете» .

Після привітання Валентина Володимирівна провела нагородження.

 Почесною відзнакою Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня Конституції України нагороджені:

-Літвінова Інна Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Державного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей».

-Москалюк Віктор Олександрович – викладач спецдисциплін Державного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей».

Грамотою Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня Конституції України нагороджується:

-Балан Олександр Олександрович– майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей».

Грамотою Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи в наданні медичної допомоги населенню, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Конституції України нагороджується:

-Кінарьов Микола Іванович – лікар загальної практики – сімейної медицини комунального закладу «Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Грамотою Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Конституції України  нагороджується:

-Лук’яненко Олександр Олександрович – майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей».

В ході концерту виступили ансамбль «Феєрія», народний оркестр народних інструментів (керівник  та диригент Дмитро Красовський), Кіра Сербенюк та Олесандра Тимошенко, акробатичний етюд «Ритми літа» (тренер Світлана Дроган), ансамбль «Стожари», Володимир Піроженко (соло на акордеоні), ансамбль «Калинка», Ганна Захарчук та Анна Салада, Дарія Фаліна і Вікторія Циквас, Юлія Соловьова та Римма Хачатрян.

 

 

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30