Вирости гідними спортсменами

DSC 9144

DSC 9146

DSC 9155

DSC 9175

DSC 9158

Підростаюче покоління спорстменів Березівщини не поступається cвоїм старшим товаришам. Юні та завзяті любителі спорту беруть активну участь у всеукраїнських, обласних та районних змаганнях, отримуючи безцінний досвід та заслужені нагороди. Наша молодь добре себе зарекомендувала у таких видах спорту, як спортивна акробатика, легка атлетика, баскетбол, волейбол та футбол.

У суботу, 8 липня, відбулася церемонія проводжання школярів 2004-2005 року народження, які візьмуть участь у Всеукраїнському футбольному турнірі, що відбудеться на березі Азовського моря у м. Скадовськ. Підтримати талановиту молодь прийшли депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова районної ради Віталій Мосійчук, голова Федерації футболу Березівського району, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк, депутат районної ради Василь Задорожнюк та голова ФСК «Колос» Сергій Скворцов.

На футбольні змагання поїде команда у складі 9 гравців разом зі своїми тренерами Олегом Кошовим та Валерієм Карастаном. Поїздка відбудеться за рахунком кооперування коштів батьків та спонсорів.

«Хлопці, я хочу побажати вам успішних починань у спорті. Бажаю, щоб ви теж  досягли того рівня, який сьогодні має наша футбольна команда «Березівкаагрошляхбуд», яка гідно представляє Березівський район в області. Також вірю, що найзавзятіші з вас будуть представляти нашу країну на світових спортивних змаганнях. В добрий шлях!» — відмітив у своїй промові депутат обласної ради Князь Хачатрян. Далі він від себе та від голови районної ради Віталія Мосійчука вручив капітану команди фінансову допомогу на поїздку.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук побажав юним футболістам успішних ігор та нових перемог. Не лишилася в стороні і футбольна команда «Березівкаагрошляхбуд», яка подарувала своїм юним землякам-футболістам професійний ігровий м’яч.

Голова Федерації футболу Березівського району Василь Задорожнюк у своєму виступі відзначив, що 10 років тому наша дитяча команда повернулася зі Скадовську зі званням чемпіонів України з футболу серед юніорів та золотими нагородами. Він побажав дітям повторити їх успіх, які зараз грають за основний склад футбольної команди Березівки. Потім Василь Миколайович вручив команді фінансову допомогу від районної Федерації футболу.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк подякувала небайдужим людям, завдяки яким наша талановита молодь має змогу взяти участь у Всеукраїнських змаганнях. «Велика подяка депутату обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку та депутату районної ради Василю Задорожнюку. Це люди, які дійсно зробили все для того, щоб ви змогли поїхати на ці змагання», — відмітила Ольга Федорівна у своєму зверненні. Вона побажала юним спортсменам бути впевненими у своїх силах і оздоровитися на березі Азовського моря.

Наприкінці церемонії проводжання юні футболісти пробігли символічне коло на своїй рідній тренувальній базі — районному стадіоні «Колос», де під оплески їх провела глядацька аудиторія.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30