Готуючись до відкриття інформаційного центру

Як інформував «Степовий маяк», нині триває ремонт читальної зали районної бібліотеки під «Центр СОУП» (самоорганізуючий учбовий простір). В даному контексті пропонуємо нашим читачам інтерв’ю, яке дала районній газеті заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

-Валентино Володимирівно, розкажіть, будь-ласка, про підготовку до відкриття інформаційного центру.

- Нагадаю читачам газети  про минулорічні виїзди депутатської комісії у складі депутатів Сергія Шульги, Сергія Хіміча, Марії Якобюк, Марини Красноперової, Тетяни Моторної до сільських бібліотек району з метою вивчення стану справ на місцях. Ця тема була піднята депутатами Березівської районної ради і в результаті ґрунтовно опрацьована. За підсумками перевірок роботи сільських бібліотек не закрито жодну книгозбірню, персонал не зазнав скорочень, недоліки виправлено, а роботу активізовано. В тому числі й з допомогою сільрад. Відрадно, що органи місцевого самоврядування пішли нам на зустріч, сім сільрад надали підтримку районному бюджету та фінансують  заробітну плату працівникам культури, в тому числі  і бібліотекарям із свого місцевого бюджету.

 -А що стосовно створення Центру?

-На Одещині  працює благодійний фонд «Вільна освіта» під керівництвом  Станіслава Дрогаєва, що займається створенням самоорганізуючих учбових просторів. Після спілкування з керівником Фонду виявилося, що співпраця можлива, за умови, якщо  район зробить ремонт в приміщенні, побудує пандус, а фонд в свою чергу забезпечить сучасними меблями та оргтехнікою.  С.Дрогаєв приїздив в Березівку, зустрівся з головою райради В.Мосійчуком, оглянув приміщення, яке було визнано підходящим під вимоги.

-І після цього справа зрушила з місця?

-Так, велике спасибі депутатам районної ради за розуміння і підтримку цього соціально-важливого для громади проекту. У результаті чого на сесії прийнято рішення про фінансування з райбюджету ремонту читальної зали (понад 98,3 тис.грн), встановлення сигналізації (понад 22 тис.грн), ремонт фасаду будівлі, монтаж системи опалення, облаштування внутрішньої вбиральні   (110 тис.грн). Роботи виконує підрядна фірма «Будсервіс» (керівник Ярослав Марків).

-На сьогодні вже багато зроблено?

-Поштукатурені, пошпатльовані і пофарбовані стіни, змонтовано стелю «Армстронг», підлога готується під ламінат. У дворі вже є каналізаційна яма з люком, облаштовується внутрішня вбиральня, фасад будівлі.

-На коли планується відкриття?

-Орієнтовно на 1 вересня. Також додам, що голова районної ради Віталій Леонідович Мосійчук докладе зусиль щодо знайдення коштів на косметичний ремонт й абонементної зали.

Керівництво відділу культури РДА та Центральної районної бібліотеки, бібліотекарі висловили вдячність районній раді, депутатському корпусу за активну позицію по збереженню закладу, його перепрофілювання в принципово новий формат, та за сприяння у виділенні бюджетних коштів на проведення зазначених будівельних робіт.Дрогаев

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30