У Березівці відкрилося оновлене відділення Ощадбанку

DSC 9668

DSC 9670

DSC 9703

DSC 9717

DSC 9735

DSC 9737

Цієї події березівчани та жителі району чекали довго, адже головна банківська установа району — Березівська філія АТ «Ощадбанк» отримала кардинальне оновлення та вийшла на більш сучасний рівень надання послуг. У вівторок, 18 липня, біля будівлі банку в центрі міста зібралося чимало гостей на урочисте відкриття оновленого банку.

В церемонії відкриття взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова, міський голова Валерій Григораш, Герой України, керівник ТОВ «Агрофірма «Маяк» Зінаїда Гришко, представники установ, організацій, підприємств, які співпрацюють з банком, клієнти.

Право перерізати стрічку в оновленому банку надало керуючій банку Валентині Бабій та міському голові Валерію Григорашу. Потім Валентина Михайлівна провела екскурсію оновленими відділенням банку.

Голова районної ради Віталій Мосійчук разом із заступником голови районної ради Валентиною Димовою привітали колектив банку на чолі з його керівником Валентиною Бабій з урочистою подією. А потім вручили Подяку районної ради колективу ТВБ №10015/0404 за професіоналізм і компетентність, оперативність і доброзичливість, вміння надавати послуги населенню та вагомий внесок у розвиток банківської системи. Як зазначив голова районної ради Віталій Мосійчук, березівський «Ощадбанк» тепер став відповідати європейському рівню.

Спеціальний гість заходу — керівник одеського відділення «Ощадбанку» зазначив, що наше відділення стало відповідати всім корпоративним вимогам. «Березівська філія стала першим районним відділенням, виконаним у новому стилі, який повністю відповідає всім новим стандартам банку. Філії «Ощадбанку» подібного рівня на даний момент є лише в Одесі та інших великих містах» — зазначив він під час свого виступу.

Березівчани не даремно чекали понад півроку, ремонтні роботи розпочалися взимку. Адже приміщення кардинально перепланували та зробили більш зручним.

Віднині банкомат знаходиться не на вулиці, а в середині приміщення. Разом з терміналом самообслуговування їх виділили в окрему зону, яка розташована при вході до банку. Якщо виникне потреба зняти готівку ввечері або вночі, клієнтам банку необхідно відчинити двері за допомогою своєї платіжної картки. У залі, де раніше були каси, зробили зону роботи з клієнтами — фізичними та юридичними особами. Тут розташований другий термінал самообслуговування. Платіжні каси тепер перенесені вглиб приміщення, де раніше була бухгалтерія. Нововведенням стала окрема виділена кабінка для обслуговування юридичних осіб. З нових функцій також — можливість швидко оформити кредит на авто. Представники автосалонів будуть знаходитися в банку, а запропоновані автомобілі – на банківській стоянці. Клієнт може оглянути бажане авто, провести тест-драйв, після чого оформити необхідні документи в банку. Замовлений автомобіль доставлять з Одеси прямо до Березівського «Ощадбанку».

З новосіллям банк також вітали міський голова Валерій Григораш, головний лікар Березівської ЦРЛ Віталій Паданєвич, головний лікар Заводівський ОПЛ №3 Лариса Ревчук, начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко, підприємці брати Олександр та Ігор Соловйови, аграрії та інші давні і постійні клієнти банку. Валентина Бабій подякувала всім  за розуміння і підтримку і зазначила, що колектив банку і надалі працюватиме над покращенням рівня надання послуг населенню Березівського району.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30