Заводівка: у стані позитивної динаміки

DSC 1466

DSC 1488

DSC 1497

DSC 1504

DSC 1509

У вівторок, 15 серпня, депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та керуюча громадською приймальнею народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська побували у Заводівці.

Спершу вони привітали Заводівського сільського голову Максима Кутового з Днем народження. Цього дня йому виповнилося 33 роки. Молодий фахівець родом з Білгород-Дністровського  3 роки мешкає у Березівському районі, до обрання на посаду сільського голови кілька років очолював Березівську міжрайонну податкову інспекцію. Зарекомендував себе як вимогливий та відповідальний керівник.

Представники влади привітали Максима Валентиновича з Днем народження та побажали новообраному сільському голові міцного здоров’я, успіхів у роботі та благополуччя. Від районної ради йому вручили вітальну грамоту.

Потім Максим Кутовий поінформував про стан справ у сільраді. Наразі у селі планують пробурити артезіанську свердловину і забезпечити таким чином селян водою. Роботи почнуться найближчим часом.

Побували гості у Заводівській школі. Зі станом справ у закладі гостей ознайомила директор Валентина Мельник. Їм показали приміщення школи, дитсадка, котельні. Зараз там тривають ремонти. Завдяки ініціативі та за сприяння депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна у навчально-виховний  комплекс надійшла субвенція з обласного бюджету, за рахунок якої  було встановлено 41 нове вікно. Роботи по встановленню вже завершені.

Колектив НВК у розмові з представниками районної влади відмітив, що цього річ вони отримали на ремонт з бюджету сільради велику фінансову підтримку, як зазначили освітяни, це вперше за багато років. Педагоги і техпрацівники подякували Максиму Кутовому за його активну участь у вирішенні проблем навчального закладу.

Сільський голова повідомив плани сільради стосовно закладів освіти — до Заводівського НВК проведуть воду та буде вирішуватись питання оптимізації Чижівської ЗОШ. Для цього до школи запросили комісію, до якої увійдуть представники райдержадміністрації та відділу освіти.

Голова районної ради Віталій Мосійчук відмітив позитивну динаміку, яка зараз триває у Заводівській сільраді. «З обранням на посаду сільського голови Максима Кутового у Заводівці почалися зміни. Він допомагає заводівцям у вирішенні проблем, шукає способи поліпшити благоустрій території, захищає інтереси селян. Люди це помітили. Районна рада сподівається на розуміння і підтримку з боку місцевих жителів ініціатив М. В. Кутового», — відмітив голова районної ради. 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30