Розглянули клопотання

DSC 1514

DSC 1518

DSC 1548

DSC 1521

DSC 1558

DSC 1588

DSC 1535

Додаткове засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету відбулося у середу, 16 серпня. Його провів голова районної ради Віталій Мосійчук.

У засіданні взяли участь депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської РДА Геннадій Заболотний, заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету Василь Задорожнюк, члени комісії.

Темою додаткового засідання став розгляд клопотань, які просять внести на розгляд порядку денного XVI сесії Березівської районної ради. Розгляд почали з першого клопотання — про виділення коштів на капремонт теплотраси ЦРЛ.  Головний лікар лікарні Віталій Паданєвич надав актуальні дані про стан експертизи та заплановані заходи. Для більш детального вивчення на засідання запросили представників фірми-підрядника, але вони не змогли приїхати через технічні причини. Тому комісія запропонувала доопрацювати відповідну технічну документацію.

Наступним розглядалося питання фінансування державного професійного технічного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей». Заклад звернувся за допомогою до районної  влади з клопотанням про виділення коштів на оплату послуг газопостачання. Члени комісії заслухали виступ директора закладу Станіслава Кутішевського та головного бухгалтера ліцею Лариси Волчаниці про видатки ліцею та заплановані виплати. Голова районної ради Віталій Мосійчук поцікавився доходами закладу від використання земельних ділянок ліцею. Отриману інформацію члени комісії взяли до уваги. Одностайним голосуванням присутні підтримали клопотання про виділення коштів у сумі         100 тис. грн для фінансування Березівського агроліцею. Але даної суми не вистачить надовго, тому з метою кращого розуміння ситуації з фінансуванням місцевих закладів профтехосвіти присутні вирішили створити комісію при РДА, до якої увійдуть депутати районної ради.

Третім розглядали клопотання Березівської ДЮСШ про надання коштів для участі вихованців школи у спортивно-масових заходах. Директор школи Петро Ранкіч поінформував про необхідні видатки. Після ознайомлення з кошторисом, члени комісії повернули документ на доопрацювання.

Свої пропозиції з питань фінансування у процесі обговорення надавав депутат обласної ради Князь Хачатрян. Зокрема, він підійняв питання про збереження ветеринарної лабораторії в Березівському районі. В зв’язку з реформуванням відповідної галузі передбачається отримання обов’язкової акредитації кожній ветеринарній лабораторії. Цьому питанню депутати приділили велику увагу, адже у Березівському районі велике поголів’я великої рогатої худоби. Роз’яснення з цього питання надав депутат районної ради, Костянтин Посмітний. Дане питання триматимуть на особистому контролі депутат обласної ради Князь Хачатрян та депутати районної ради.

В.о. начальника Березівського відділення Лиманської об’єднаної державної податкової інспекції Ольга Патрашку поінформувала членів комісії про стан сплати податку на прибуток державними установами та організаціями. Також вона повідомила про хід роз’яснювальної роботи, що ведеться з одноосібниками району. За словами очільниці податкової інспекції, спеціалісти виїздять на місця та ведуть роз’яснювальну роботу по сплаті податків до держбюджету, але існують проблеми з явкою одноосібників. Це питання члени комісії запропонували опрацювати з сільським головами.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30