Голова Одеської ОДА Максим Степанов відвідав Березівський район

DSC 7463

DSC 7422

DSC 7525

DSC 7537

DSC 7582

DSC 7550

DSC 7557

DSC 7602

DSC 7618

DSC 7648

DSC 7657

DSC 7682

DSC 7708

DSC 7722

У п'ятницю, 24 листопада, губернатор Одеської області Максим Степанов побував з робочим візитом на Березівщині.

У зустрічі взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш.

 

Спершу голова Одеської ОДА оглянув щойно встановлений ставківський міст. Роботи по його заміні вийшли на фінішну стадію. З ходом робіт по його заміні Максима Володимировича ознайомили Князь Хачатрян та голова Розквітівської ОТГ Віталій Лозов. Під час огляду даного об'єкту транспортної інфраструктури, голова облдержадміністрації обговорив з керівниками Березівського району варіанти ремонту автошляхів району та визначили пріоритетні напрями фінансування.

 

Потім голова ОДА побував у Березівській ЦРЛ та ЦПМСД, де зі станом справ у медичній галузі Березівщини його знайомили головні лікарі Віталій Паданевич та Ірина Кондрашова.

 

Після лікарні губернатор завітав на районний стадіон «Колос». Його приємно вразив стан стадіону, особливо сподобалося покриття бігових доріжок. Про інфраструктуру головної спортивної арени та здобутки наших спортсменів йому розповів голова ФСК «Колос» Сергій Скворцов. На згадку про відвідини Березівського стадіону Максиму Степанову вручили спортивний м’яч та комплект спортивної форми Березівської міської ради.

 

Позапланово губернатор вирішив завітати до Березівського притулку для дітей. Губернатор поспілкувався з персоналом закладу та вихованцями Притулку.

Після огляду будівлі Максим Володимирович поділився своїми враженнями від побаченого: «Не мають діти жити в таких умовах. Тут необхідно робити ремонт і якнайшвидше. Мені не зрозуміло, чому місцева адміністрація досі нічого не зробила для поліпшення умов проживання дітей. Звертаюся до районної адміністрації  з вимогою надати в короткі строки до обласної держадміністрації кошторис для ремонту вашого районного притулку для дітей».

 

 

Останнім пунктом візиту голови Одеської ОДА стала Златоустівська сільрада. На в'їзді до сільради почесного гостя зустріли керівник ТОВ «Агрофірма «Маяк» Зінаїда Гришко та голова сільради Микола Фоменко. Вони розповіли про село та озвучили головну проблему — пересихання Тилігульського лиману.

Про здобутки свого господарства Герої України Зінаїда Гришко розповідала, одночасно знайомлячи гостей з поголів’ям племінних корів на пасовищі. Як зазначив Максим Степанов, златоустівські корови нічим не поступаються племінній худобі з Голандії. Наші корови настільки сподобалися гостям, що голова Одеської ОДА та журналісти  активно робили з ними селфі.

Приємні враження у голови Одеської ОДА лишилися і від огляду Златоустівського сільського клубу, який за оснащенням є кращим сільським клубом в районі. Наостанок губернатор оглянув Златоустівську школу, де поцікавився технічним оснащенням і зіграв з учнями партію в настільний теніс.

 

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30