Новини

На розширеній апаратній нараді та на засіданні колегії.

IMG 0504

IMG 0505

IMG 0516

IMG 0499

17 липня в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков провів апаратну нараду та засідання колегії.

У роботі засідань взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, сільські голови, керівники структурних підрозділів, запрошені.

З першого питання порядку денного – про виконання делегованих повноважень доповіла Гуляївський сільський голова Тетяна Юрченко.

Проведення рейд-перевірок сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та про хід використання коштів субвенції з державного бюджету для придбання житла дітям-сиротам детально висвітлила у своєму виступі начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко.

Вона зазначила, що в районі на обліку перебуває 154 дитини-сироти, з них 54 - на черзі як потребуючі житла.

За словами Сергія Даниловича, створена комісія фахівців, які можуть виїхати на місце і зробити висновки, чи підходить певне житло для придбання дітям-сиротам чи ні, якщо це не можуть визначити на рівні сільрад.

Начальник відділу управління персоналом апарату РДА Іраїда Ковальська поінформувала про роботу з положеннями та посадовими інструкціями.

Далі про хід виконання районного бюджету та зведеного бюджету за 1 півріччя 2018 року доповіла начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

Начальник відділу агропромислового і економічного розвитку та торгівлі РДА Сергій Цапкаленко у своєму виступі підбив підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя.

Про стан дотримання законодавства про працю страхувальниками в бюджетній сфері поінформувала заступник начальника Березівського об’єднаного управління ПФУ в Одеській області Наталія Новікова.

За словами доповідачки, в районі понад 8.5 тисячі пенсіонерів, а працюючих в межах 4 тисяч, які, сплачуючи податки, забезпечують наповнення бюджету для виплати пенсій.

23-тя сесія Березівської районної ради

1тт

2тт

3тт

4тт

У п’ятницю, 13 липня, відбулася чергова, 23-тя сесія Березівської районної ради, яку провів голова районної ради Віталій Мосійчук.

У роботі пленарного засідання взяли участь в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, депутати, голови ОТГ, сільські голови, керівники установ, структурних підрозділів, запрошені.

Оскільки згідно з графіком відбулися засідання профільних постійних комісій, де питання пропонованого порядку денного були ґрунтовно опрацьовані (див. газету «Степовий маяк» за 11 липня), сесія тривала оперативно й конструктивно.

Начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко ознайомила присутніх з пропозиціями щодо внесення змін до районного бюджету, який нині має обмежені можливості.

Далі відбувся розгляд питань щодо затвердження Статутів районних закладів охорони здоров’я – ЦРЛ, ЦПМСД, передавальних актів, а також про укладення контракту з головним лікарем районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Іриною Кондрашовою.

Серед основних варто виділити питання про проведення конкурсу щодо визначення опорних закладів освіти, затвердення положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної, середньої освіти (доповідач начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк), які були ухвалені.

З усіх винесених на розгляд депутатів вісімнадцяти питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Нарада із сільськими головами 12.07.2018р.

1ууу

2ууу

3ууу

4ууу

 

12 липня відбулася нарада із сільськими головами та головами ОТГ, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У засіданні взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, керівники галузей медицини, освіти, культури району, запрошені.

Головний лікар ЦРЛ Віталій Паданєвич поінформував про вкрай обмежений фінансовий стан райлікарні і звернувся до сільських голів з проханням надати фінансову підтримку райлікарні з бюджетів сільрад для здійснення роботи по лікуванню людей.

Начальник відділу культури РДА Жанна Глазова звернулася до сільських голів з прохання про фінансування сільських бібліотек.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова зазначили, що в 2016 році велика робота була проведена щодо обстеження стану бібліотек району. В даному контексті працювала постійна профільна комісія. Поряд із тим на базі ЦРБ було відкрито СОУП – сучасний інформ-простір для розвитку дітей і юнацтва, який себе виправдовує.

За словами начальника фінуправління РДА - Олени Болотенко, до кінця року на фінансування бібліотек не вистачає близько 300 тис грн. Оскільки основні поповнення райбюджету (платежі ПДФО) перейшли на бюджет Березівської ОТГ, то звертаємося із пропозицією щодо фінансової підтримки бібліотек сільськими радами.

Про «Нову українську школу» поінформувала начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк. За її словами, з 1 вересня відповідно до реформи в 17 навчальних закладах району буде створено 18 перших класів. І 203 першачки мають бути забезпечені комплектами одномісних парт, а робоче місце вчителя – ноутбуком з електронними версіями підручників. Степанівська, Ряснопільска, Новоселівська та Гуляївська сільради вже відгукнулися допомогти придбати парти та методичні матеріали відповідно до вимог. Наступним кроком буде проведення торгів.

Начальник управління соцзахисту РДА Микола Моряк акцентував увагу сільських голів на тому, що до 1 серпня ними має бути проведена робота щодо активізації по збору документів для обрахунку субсидій.

На актуальній темі – придбання дітям-сиротам житла за державний кошт наголосила начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко. За її словами, в Одеську область надійшла субвенція 67 млн грн. на ці потреби. Тож сільради мають надати інформацію по дітям-сиротам та наявного житла в селах, яке можна було б придбати.

Головний лікар ЦПМСД Ірина Кондрашова звернулася до голів сільрад щодо матеріально-технічного забезпечення ФАПів.

Підбиваючи підсумок наради, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков повідомив про недопущення спалювання стерні на полях.

 

На Президії та постійних комісіях

2комісія

3комісія

1комісія

4комісія

6 липня відбулося засідання Президії Березівської районної ради, яке провів голова районної ради Віталій Мосійчук.

Також відбулися засідання профільних постійних комісій з питань бюджету (голова Василь Задорожнюк), медицини (заступник голови Володимир Медвідь) та освіти (голова Андрій Шимко).

У роботі засідань взяли участь в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, члени комісій, запрошені.

Відповідно до рекомендованого порядку денного пленарного засідання 23 сесії розглядалося 18 питань.

Серед основних - про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Березівського району на 2018 рік», з якого доповіла і внесла роз’яснення начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

Відбувся також розгляд клопотань поданих на районну раду з проханням про виділення коштів з районного бюджету. Але оскільки, як зазначив Віталій Леонідович, фінансовий стан райбюджету станом на перше липня обмежений, то частину клопотань буде розглянуто у другому півріччі поточного року.

Також відбувся розгляд питань щодо затвердження Статутів районних закладів охорони здоров’я – ЦРЛ, ЦПМСД, передавальних актів, про укладення контракту з головним лікарем районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Іриною Кондрашовою.

Про проведення конкурсу щодо визначення опорних закладів освіти поінформувала начальник відділу освіти Ольга Гаврилюк.

Усі питання порядку денного Президії та постійних комісій опрацьовано та запропоновано для винесення на сесію районної ради, яка планується на п’ятницю, 13 липня.

Співробітники поліції приймали вітання

IMG 8413

IMG 8416

IMG 8420

IMG 8378

IMG 8384

День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року.

З цієї нагоди голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш завітали до правоохоронців.

На адресу служителів Закону прозвучали слова привітань з професійним святом, побажань успіхів у роботі.

Від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна і голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука для забезпечення більш якісної роботи правоохоронців на райвідділ поліції вручено подарунок – відеореєстратор і дві карти пам’яті (на 16 і 32 Гб) для обладнання спецавтомобіля.

Заступник начальника райвідділу поліції Віктор Корнєєв вручив поліцейському сектору реагування патрульної поліції Анатолію Колісніченку та слідчому Андрію Касьяненку відзнаки від профспілкової організації Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Потім відбулося вручення співробітникам Почесних грамот від керівництва району й міста.

Працює комісія по розрахунку за паї

IMG 8443

IMG 8447

IMG 8430

4 липня відбулося перше засідання комісії щодо розрахунків сільгоспформувань та фермерів за орендовані паї і сплати відрахувань до районного бюджету.

Провів засідання в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, у роботі комісії взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, керівники податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості, управління АПР і економіки РДА, фінуправління, охорони праці, управління соцзахисту населення.

В ході засідання було заслухано запрошених бухгалтерів та керівників агроформувань, в яких були зафіксовані випадки невідповідності в звітних показниках.

Акцентовано увагу на розрахунку з пайовиками по збільшених відсоткових ставках і відповідною сплатою податків з метою поповнення районного бюджету.

Окремо наголошувалося на рекомендації обласного керівництва щодо підписання з аграріями районів меморандумів про виплату збільшеного відсотку за оренду паїв.

Надалі комісія збиратиметься раз на два тижні.

На розширеній апаратній нараді 03.07.2018

1ллл

2ллл

3 липня відбулася розширена апаратна нарада, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У роботі наради взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, сільські голови, представники ОТГ, керівники структурних підрозділів, запрошені.

Про роботу Березівського відділення поліції щодо профілактики злочинності в населених пунктах району протягом червня доповів заступник начальника Віктор Корнєєв.

Заступник головного лікаря КЗ «Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Скрипник поінформувала про проведення медичного профілактичного огляду дітей дошкільного віку на території району.

З доповіддю про збільшення надходжень податків до бюджету за рахунок надходжень від сплати орендної плати, надходжень за рахунок збільшення середнього рівня заробітної плати, збільшення рівня сплати податку за використання землі виступив начальник управління агропромислового та економічного розвитку РДА Сергій Цапкаленко. Співдоповідала в.о. заступника начальника – начальник Березівського відділення Лиманського ОДПІ ГУДФС Ольга Патрашку.

Також було зроблено аналіз результатів оцінки діяльності райдержадміністрації та вжиття заходів щодо покращення ситуації в рейтингових показниках.

Про підсумки чергового призову на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у квітні-травні та заходи щодо його забезпечення поінформував т.в.о. військового комісара Березівського РВК Костянтин Буняков.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук повідомив, що в районі з метою наповнення бюджету розпочинається робота по ревізії земель і виведенні її з тіньового обробітку. Як було сказано, після апаратної почала роботу комісія фахівців, які вивчатимуть ситуацію в Михайлівській сільраді.

Окремо Віталій Леонідович зупинився на темі фінансування сільрадами бібліотек, або вжиття заходів з оптимізації даних закладів.

Підбиваючи підсумки, в.о. голови РДА Сергій Лоскутніков також акцентував увагу на необхідності придбання путівок на другу зміну (з 9 по 22 липня) в дитячий оздоровчий табір «Чайка».

Квітуй у пісні й добрих справах, державо рідная моя!

IMG 2477

IMG 2422

IMG 2435

IMG 2443

36188257 235754490349786 6392088243386449920 o

У вівторок, 26 червня, у Березівському РБК відбулися урочисті заходи та святковий концерт, присвячені до Дня Конституції України та Дня молоді.

Цьогоріч Основному Закону України виповнилося 22 роки. Прийняття Конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Як відомо, процес демократичного розвитку ніколи не буває легким, тож зараз наша держава проходить крізь нелегкі випробування на шляху становлення конституційно розвиненої та правової європейської держави.

Значну роль у державотворенні відіграє населення. А точніше — молодь, яка народилася, виросла, живе та працює на благо своєї Батьківщини. За даними Держстатистики, до категорії "молодь" в Україні відносять громадян у віці від 18 до 35 років. Більше одинадцяти мільйонів осіб, а це приблизно 22,6% населення України, становлять молоді громадяни країни. Майбутнє України в руках саме цих людей, які визначать пріоритетні вектори розвитку своєї держави.

Почесне право покласти квіти до пам'ятника Т.Г. Шевченка на знак вічної пам'яті та шани великого сина України, який пробуджував національну свідомість і був дороговказом на шляху культурного відродження українського народу надали представникам молоді Березівщини — Наталії Ткаченко та Володимиру Чорнозубенку.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів України під час АТО на Донбасі та загиблих творців незалежності, соборності, державності України.

З Днем Конституції України та Днем молоді жителів Березівщини привітали в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков та заступник голови районної ради Валентина Димова. У своїх промовах вони наголосили на важливості Конституції в становленні України як суверенної та незалежної держави, а також відзначили активну участь молодого покоління Березівщини в різних сферах життєдіяльності району.

Знаком народної пошани — медаллю «За відродження України» за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розбудову Березівського району та з нагоди Дня Конституції України були нагороджені: депутати Одеської обласної ради Князь Хачатрян та Олександр Адзеленко, начальник управління соцзахисту РДА Микола Моряк, начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко, директор ПП «Чеське» Василь Швець та директор Березівського ВПУ ОНПУ Валентина Шевченко.

Грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони здоров’я населення Березівського району та з нагоди Дня Конституції України вручили акушерці поліклінічного відділення Березівської ЦРЛ Валентині Кімаченко. Нагороджуються Грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління Березівського району та з нагоди Дня Конституції України були відзначені вчителі фізвиховання Валерій Карастан (ЗОШ №1) та Олег Кошовий (ЗОШ №2).

Директор Березівської райдержлабораторії ветмедицини Березівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Костянтин Посмітний та соціальний працівник Новоселівської сільради Євген Фадєєв були нагороджені грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Березівського району та з нагоди Дня Конституції України.

На честь святкування Дня молоді Грамотами за багаторічну ї сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розбудову Березівського району, активну громадську діяльність та з нагоди Дня молоді та Дня Конституції були відзначені: старший сержант поліцейського сектору реагування патрульної поліції Березівського відділення поліції Анатолій Колісніченко, юрист КУ «Березівський центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення закладів освіти» Наталія Ткаченко, заступник голови Спілки ветеранів АТО Березівського району Анатолій Лотоковський, Заводівський сільський голова Максим Кутовий, учасник АТО, керівник Березівського відділення «ПриватБанку» Олексій Татарчук.

Донька Олексія Татарчука - Софія вручила заступнику голови районної ради Валентині Димовій подарунок, виготовлений власноруч — м’яку іграшку. Майстра спорта, бронзового призера Європи, чотириразового чемпіона України з кіокушинкай карате Володимира Чорнозубенка відзначили Грамотою за вагомий особистий внесок в розбудову фізичної культури та спорту Березівського району, активну громадську діяльність та з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України.

Після офіційного нагородження настала черга святкового концерту. Патріотичними піснями глядачів радували квінтет РБК «Сузір’я», ансамбль РБК «Калинка», вокальне тріо РБК, дуети Кіри Сербенюк та Ольги Пятіної, Олександри Тімошенко та Кіри Сербенюк, сольні номери у виконанні Римми Хачатрян та Юлії Соловйової. Ансамбль «Сонечко» на честь свята представив патріотичний номер "Ой летять лелеки".

 

Страшна ціна мирного неба

DSC 2717

DSC 2711

DSC 2720

DSC 2734

DSC 2709

У п’ятницю, 22 червня, відзначався День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Цього дня біля пам’ятника воїнам-визволителям в Березівці відбувся мітинг скорботи і пам’яті, присвячений 77-ій річниці цієї страшної дати.

Звістка про початок Великої Вітчизняної війни багатьох людей застала зненацька. Тоді, у недільний ранок 22 червня 1941 року, розпочалася страшна кровопролитна боротьба з окупантами, яка тривала довгих 4 роки — з 1941 по 1945 роки. За цей час війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Вшанувати пам’ять жертв війни зібралися в.о. голови РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, голова районної ради ветеранів Микола Сєбов, ветеран Другої Світової війни Павло Бреза з Вікторівки, секретар міської ради Сергій Шевченко, представники установ, організацій, молодь, жителі міста.

Трагічні факти цієї скорботної дати нагадала присутнім ведуча, директор РБК Алла Піцул. Нас відділяє від цієї дати 77 років, але цей надзвичайно важливий подвиг наших дідів і прадідів назавжди залишиться в пам’яті народу як приклад жертовності, мужності, відваги та любові до Батьківщини.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять мільйонів загиблих в роки Другої Світової війни та тих героїв, які віддали своє життя за незалежність і цілісність України.

Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника визволителям. Вічна пам’ять героям, які загинули в боротьбі за свободу нашої держави та рідного краю!

Нові двері та оргтехніка для первинної медицини

1ро

2ро

3ро

4ро

21 червня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков відвідали Березівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги.

Нещодавно в ЦПСМД м. Березівка було встановлено нові вхідні двері, а також двері в кабінетах.

Крім того, в контексті вимог реформування медичної галузі, зокрема, оснащення сучасним обладнанням закладів охорони здоров’я для ефективної роботи з пацієнтами, придбано нову оргтехніку (ноутбуки, принтери та плазмовий телевізор).

Оновлення здійснено за кошти обласного бюджету, які залучені в район завдяки обласному депутату Князю Хачатряну.

Головний лікар закладу Ірина Кондрашова продемонструвала керівникам виконаний обсяг робіт і нове оснащення й висловила щиру вдячність К. А. Хачатряну, В. Л. Мосійчуку та С. Д. Ласкутнікову за турботу та допомогу в роботі Центру.

З нагоди ювілею державної служби

1дер

2дер

3дер

4дер

21 червня у великій залі відбулися урочистості й концерт з нагоди Дня державної служби, якій цьогоріч виповнилося сто років.

На захід були запрошені державні службовці району та шановні ветерани галузі, що нині знаходяться на заслуженому відпочинку.

Ветеранів присутні привітали оплесками та запросили до центру зали, як гідний приклад молодому поколінню. Це Ольга Абдірова, Лідія Абрамович, Інна Арват, Анатолій Бурдейний, Надія Васильєва, Любов Волкова, Наталія Герескул, Світлана Грищенко, Віра Деде, Віктор Деремук, Людмила Дітковська, Ліна Ємельяненко, Любов Іванова, Людмила Іванова, Сергій Іщенко, Йосип Карич, Любов Керкадзе, Інна Кізима, Олексій Коломієць, Тетяна Колісніченко, Клавдія Коржова, Олександр Крохмаль, Ніна Крохмаль, Лідія Лабунська, Олена Лаврентьєва, Лариса Лебеденко, Олександр Літвіненко, Ольга Марценковська, Ольга Новікова, Валентина Осипенко, Катерина Осіпова, Світлана Пасічник, Тетяна Патраманська, Микола Проценко, Галина Плотнікова, Галина Сергієнко, Світлана Скворцова, Лілія Скульська, Олександр, Студинський, Людмила Федченко, Наталія Хромова, Людмила Чернозубенко.

Від керівництва району ветеранам були вручені квіти.

Далі до присутніх зі щирими словами привітань та побажань всього найкращого звернулися в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

Потім Сергій Данилович і Валентина Володимирівна провели нагородження.

Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджені: головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату РДА Ксенія Возна; начальник відділу культури РДА Жанна Глазова; головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА Костянтин Лисак; головний бухгалтер управління Державної казначейської служби України в Березівському районі Катерина Максименко; начальник відділу доходів фінансового управління РДА Неля Недомовна; головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН РДА Ольга Романенко; завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту РДА Наталія Скиба; начальник відділу з питань комунікацій з громадськістю РДА Сергій Чернецький; начальник фінансово-економічного відділу – головний бухгалтер Березівського об’єднаного управління ПФУ Євгенія Щербина.

В ході концерту з вокальними номерами виступили ансамбль «Калинка», Римма Хачатрян, Юрій Салада, Юлія Соловйова, Віктор Синенко, Юлія Харченко.

Оргкомітет до Дня Конституції і Дня молоді

IMG 9926

IMG 9933

IMG 9932

20 червня в малій залі засідань відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення в районі Дня молоді і Дня Конституції.

Засідання провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков за участі голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука, заступника голови райради Валентини Димової, членів оргкомітету.

У вівторок, 26 червня, планується проведення урочистостей і святкового концерту в районному Будинку культури.

Крім того, з нагоди цих двох свят пройдуть тематичні зустрічі в СОУПі. В бібліотеках району будуть організовані книжкові виставки та заходи в навчальних закладах району.

На розширеній апаратній нараді 18.06.2018р.

22жжж

33жжж

11жжж

18 червня відбулася розширена апаратна нарада, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У роботі наради взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, сільські голови, керівники установ та структурних підрозділів.

З першого питання порядку денного – Про виконання делегованих повноважень за 6 місяців 2018 року та хід виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 09/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та місцевого самоврядування» у виконавчому комітеті доповів голова Демидівської сільської ради Володимир Дубінін.

Про хід відпочинку та оздоровлення дітей на території району поінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк.

Про використання субвенції з державного бюджету на придбання житла дітям-сиротам та особам з їх числа повідомила начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко.

Начальник Служби порятунку ГУ ДСНС України в Одеській області доповів Олександр Блінов акцентував увагу на стані протипожежного водопостачання на території об’єктів різних форм власності.

Підсумовуючи нараду, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков висловив подяку на адресу директора ТОВ «АФ «Маяк», Героя України Зінаїди Гришко за допомогу дитячому оздоровчому табору «Чайка». Наголосив на необхідності придбання сільрадами та агроформуваннями путівок для дітей на другу зміну в таборі.

Подяку прозвучала на адресу працівників РЕМ за оперативне налагодження освітлення пошкодженого внаслідок грози.

Також мова йшла про виконання протипожежних заходів. Особливо було підкреслено заборону спалювання стерні. «Про початок жнив, техніку безпеки та пожежну безпеки акцентувалася увага на колегії за участі голови облдержадміністрації Максима Степанова», сказав Сергій Данилович.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук запропонував на наступну нараду запросити прокурора райну Абдуллу Газієва для розгляду питання по ревізії земель в районі. Також Віталій Леонідович поділився приємними враження від свята з нагоди відкриття першої зміни в таборі «Чайка» і подякував Зінаїді Гришко за турботу про оздоровчий заклад.

Дитячий табір «Чайка» розпочав роботу

IMG 9048

IMG 9052

IMG 9073

IMG 9104

16 червня в дитячому оздоровчому таборі «Чайка» відбулося свято з нагоди відкриття сезону-2018.

На урочистості були запрошені і прихали привітати маленьких відпочивальників з початком першої зміни депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк.

Директор табору Олександр Дідиченко у своєму виступі висловив щиру подяку Князю Аршалуйсовичу й Віталію Леонідовичу за постійну допомогу табору у вирішенні нагальних питань.

На адресу директора місцевої агрофірми «Маяк», Героя України, Зінаїди Гришко також прозвучали слова вдячності за розуміння проблем закладу й допомогу у їх вирішенні. Це, зокрема, встановлення протипожежної сигналізації, заміна електропроводки та освітлення території лед-лампами.

З вокальними та хореографічними номерами виступили загони юних відпочивальників під керівництвом вожатих в ході святкового концерту.

Після концерту на всіх дітей чекало солодке частування морозивом.

На сторожі здоров’я людей

1ХХХ

2ХХХ

3ХХХ

4ХХХ

5ХХХ

15 червня, напередодні Дня медичного працівника відбулися урочисті заходи з цієї нагоди. З професійним святом медиків Березівщини привітав голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. У своєму вітанні він наголосив на унікальній важливості медицини в нашому житті та відзначив самовідданість, милосердя, доброту і щедрість душі медпрацівників району. Цінний подарунок — наручний годинник Одеської обласної ради отримав депутат Березівської міської ради, нейрохірург Одеської обласної клінічної лікарні Олександр Кондрашов. Почесну відзнаку Березівської районної ради отримав депутат Березівської міської ради, завідувач терапевтичного відділення Березівської ЦРЛ Геворг Бзнуні. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони здоров’я жителів Березівського району та з нагоди Дня медичного працівника спільними грамотами Березівської районної ради та райдержадміністрації були нагороджені завідувач Розквітівської амбулаторії Анна Антонова, акушерка пологового відділення Березівської ЦРЛ Наталія Бісерова, лікарі загальної практики сімейної медицини (терапевти) КЗ «Березівський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола і Тетяна Кінарьови, Олександр Громадченко, Галина Масюра, медсестри Березівської ЦРЛ Антоніна Дерепа (хірургічне відділення), Світлана Діордій (відділення анестезіології), Світлана Руцька (терапевтичне відділення), Ольга Чекань (приймальне відділення), лікар ЗПСМ смт Раухівка Наталія Дундер, завідувачі фельдшерсько-акушерськими та фельдшерськими пунктами Світлана Міщенко (Новоселівка), Оксана Путєнцова (Ставкове), Олена Копильченко (Михайло-Олександрівка), помічник епідеміолога Березівського відділення Одеського обласного лабораторного центру МОЗ України Марина Моргун та лаборант хімічної лабораторії Юлія Онишко, стоматолог Березівської ЦРЛ Юрій Носаченко, головна медсестра КЗ «Березівський РЦПМСД» Людмила Овсянік, педіатр Березівської ЦРЛ Леоніла Павлова, рентгенолог Березівської ЦРЛ Валерій Цапок. Головний лікар Березівського РЦПМСД Ірина Кондрашова у своєму вітанні відзначила добросовісність та ентузіазм медпрацівників району, які в умовах медичної реформи продовжують якісно виконувати свою роботу, впроваджувати нові методики. Також вона розповіла про реалізацію медичної реформи в Березівському району, яка стартувала в 2017 році. 
«Оптимізація медичних закладів, впровадження нової моделі фінансування та нових стандартів надання послуг, комп’ютеризація робочих місць, проведення Інтернету, придбання медобладнання, ремонти приміщень стали можливими завдяки вагомій допомозі депутата обласної ради Князя Хачатряна та голови Березівської районної ради Віталій Мосійчука. Подяка в.о. голови Березівської РДА Сергію Лоскутнікову, головам ОТГ, сільрад», — зазначила Ірина Миколаївна у своєму виступі. Подяки Березівського РЦПМСД за підтримку і постійну допомогу закладу були вручені депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку та в.о. голови Березівської РДА Сергію Лоскутнікову. По завершення урочистої частини відбувся святковий концерт.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Лютий 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28