Новини

Що чекає на Березівську ЦРЛ у наступному році?

1.IMG 0721

2.IMG 0726

3.IMG 0722

4.IMG 0723

5.IMG 0724

З 1 січня наступного року медична субвенція зникне з бюджету. Як існуватимуть медзаклади в нових умовах? Яка доля у рамках нововведень чекає на головний медзаклад району – Березівську ЦРЛ? Що буде з лікарями-спеціалістами? Яким чином можна зберегти нашу лікарню?

Про це йшлося на нараді лікарів Березівської ЦРЛ з головами ОТГ, селищної та сільських рад Березівщини, яка відбулася 17 вересня. Її провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков. У роботі наради взяла участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова. Зустріч відбулася за ініціативи лікарів Березівської ЦРЛ.

Заступник головного лікаря Вікторія Борисова звернулася до присутніх сільських голів та голів ОТГ долучитися до закупівлі медично-інформаційної системи. За вимогами законодавства дана система повинна бути встановлена до кінця цього року. Вартість обладнання складає 1 мільйон 60 тис.грн. Без цієї системи лікарня не зможе повноцінно функціонувати.

Крім цього, однією з нових вимог до медзакладу є створення на базі Березівської ЦРЛ відділення невідкладних станів (приймально-діагностичного відділення, філіал поліклініки в приймальному відділенні). Серед обладнання обов'язково має бути рентген, ендоскоп та інше, на це потрібно біля 1,5 мільйони гривень.

Суть медичних нововведень пояснив головний лікар КНП "Березівська ЦРЛ" Віталій Паданєвич. За новою формулою, пацієнт отримує медичні послуги, оплачені державою та самостійно обирає собі лікаря.

Пацієнт не обмежений адміністративно-територіальними кордонами (тобто лікаря можна обрати не за місцем проживання, а за бажанням в іншому населеному пункті). Також будуть введені пріоритетні послуги, перелік яких затверджено Міністерством охорони здоров'я.

У ході звернення Віталій Паданєвич звернув увагу на те, що досвідчені лікарі Березівської ЦРЛ отримують невелику зарплату. У разі, якщо вони покинуть роботу, наша лікарня не буде забезпечена кваліфікованими лікарями і це ставить під сумнів можливість існування медичного закладу.

Основною проблемою є відсутність коштів в районному бюджеті для впровадження даних нововведень. Тому медики сподіваються на допомогу з боку Березівської міської, Розквітівської та Новокальчевської ОТГ, селищної та сільких рад. Як відмітили медпрацівники, до Березівської лікарні звертаються не лише жителі Березівки та району, а й пацієнти з Веселинівського, Миколаївського та Іванівського районів, тому так важливо зберегти нашу лікарню.

Лікарі ЦРЛ Руслан Тимошенко та Любов Кінарьова звернулися до присутніх з проханням допомогти зберегти Березівську ЦРЛ.

Голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш запропонував звернути увагу та активізувати роботу зі сплати податків до місцевого бюджету від Березівського елеватора, таксистів, перукарів, які працюють без реєстрації на території міста. Сплата ними податків до бюджету допоможе знайти кошти для збереження районної лікарні.

В.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков прокоментував ситуацію, що склалася та закликав присутніх згуртуватися і вирішувати дане питання разом і спільними зусиллями.

Зі святом, рятівники!

1.IMG 0713

2.IMG 0663

3.IMG 0664

4.IMG 0667

5.IMG 0668

6.IMG 0669

7.IMG 0683

8.IMG 0670

9.IMG 0671

10.IMG 0690

11.IMG 0694

17 вересня своє професійне свято відзначають рятівники – мужні й сміливі люди, які керуються гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Вони готові завжди прийти на допомогу – коли пожежа, паводок чи снігові замети.

В актовій залі Березівської школи №3 з приводу свята відбулися урочистості й концерт. Привітали рятівників депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, голова Новокальчевської ОТГ Валентина Тимчук.

Керівники району щирими словами поздоровили рятівників і побажали їм міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейного затишку та мирного неба над головою.

Почесними грамотами та Подяками були на нагороджені співробітники підрозділу МНС на чолі з начальником Олександром Бліновим та співробітники пожежної частини під керівництвом начальника Івана Вітюка.

Крім того рятувальники до свята отримали подарунки від Князя Хачатряна та Валерія Григораша.

По завершенню нагородження відбувся цікавий концерт з вокальними та хореографічними номерами поставлений учнями школи №3.

Після традиційного фото на згадку рятівники висловили подяку районному керівництву за увагу та постійну допомогу.

День села у Вікторівці

IMG 0573

IMG 0585

IMG 0588

IMG 0602

IMG 0606

IMG 0626

IMG 0633

IMG 0609

14 вересня в селі Вікторівка Березівської міської ОТГ за ініціативи міського голови Валерія Григораша відбулося велике свято - День села.

В урочистостях взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Новокальчевської ОТГ Валентина Тимчук, депутат районної ради Ігор Соловйов, депутат міської ради Олександр Сойкін, представники громади.

Присутніх на шкільному подвір’ї дорослих і дітей було ознайомлено з історичною довідкою про заснування та розвиток населеного пункту. Далі громаду щиро привітали зі святом - депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Новокальчевської ОТГ Валентина Тимчук й побажали усім щастя, здоров’я, родинного затишку й мирного неба над головою та процвітання і економічного зростання громаді.

Від Князя Аршалуйсовича Хачатряна Вікторівська школа-дитсадок з нагоди Дня села отримала подарунок – великий холодильник, а від Валентини Федорівни Тимчук електричний чайник та спортивні м’ячі.

Відповідно до сценарію тривала програма. Було вшановано вітаннями та подарунками довгожителів, ветеранів війни і праці села Вікторівка. Серед них – кавалер двох Орденів Слави Павло Бреза, Пелагея Іщенко, Надія Сойкіна та інші заслужені люди села.

На великій сцені виступала місцева художня самодіяльність - юні й маленькі виконавці радували земляків. Потім відбувся концерт запрошених відомих гуртів - «Фанфари купали», «Дани» та Ігоря Юрковського. Публіка гарантовано отримала гарний настрій, позитивні емоції та незабутні враження.

Глядачів пригощали великим короваєм. Для дітей працювали атракціони, гірки, солодка вата. Бажаючі мали змогу скуштувати шашлика та інших смаколиків.

Зі святом, село Вікторівка та місцева громада!

На бюджетній комісії 16.09.2019р.

IMG 0646

IMG 0649

IMG 0648

IMG 0650

16 вересня відбулося засідання бюджетної комісії. У роботі комісії взяли участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

Порядок денний складався з одного питання – про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Збільшення доходів загального фонду районного бюджету передбачається за рахунок субвенції на суму 880 386 грн, а також на 96 920 грн.

Кошти мають бути спрямовані на галузь медицини, надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

Крім того на галузь освіти передбачено співфінансування на придбання робочого місця вчителя, меблів, на утримання закладів, що надають соціальні послуги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах та інші видатки.

Ремонт дороги Т1615

1дорог

2дорога

3дорога

4дорога

5дорога

6дорога

13 вересня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш оглянули початок ремонтних робіт автодороги Т1615.
На ділянці цього шляху від колишньої «керосинки» до залізничного переїзду «1214 км» триває заміна старого пошкодженого асфальтного покриття на нове.
Роботи здійснюються завдяки сприянню депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна за кошти залучені з державного бюджету. Виконують роботи працівники та сучасна техніка ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».
Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш висловили подяку на адресу Князя Аршалуйсовича за добру справу на благо громади.

Енергоефективність як один з принципів сталого розвитку громад

1 енерго

2 енерго

3 енерго

4 енерго

У четвер, 5 вересня, в Березівській РДА відбувся семінар-тренінг. Його темою стало підвищення обізнаності населення щодо впровадження сучасних енергоефективних методик та об'єднання співвласників багатоквартирних будинків.
Даний захід пройшов у рамках реалізації проекту ААР «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей».
Метою проекту стало поліпшення добробуту та підвищення рівня життя найбільш вразливих груп населення в двох вищезгаданих областях, стійкий економічний і всеохоплюючий соціально-економічний розвиток на місцевому рівні за рахунок посилення кооперативного місцевого управління й заохочення ініціатив, орієнтованих на громади. Березівський район брав участь у першій фазі проекту. У ньому взяла участь Розквітівська ЗОШ.
У заході взяли участь керівники комунальних установ міста, громад та району, директори закладів освіти району.
З сучасними методиками енергоефективності присутніх знайомив запрошений гість – регіональний координатор-інженер ПРООН в Одеській області Олег Рогозін. Він провів кілька презентацій, під час яких розповів про дієві методи енергозбереження, проекти Програми розвитку ООН та про організацію.
За словами фахівця, основні причини низької енергоефективності – застарілі стандарти та зношеність існуючих мереж. Оцінити допоможе енергетичний аудит. Це поняття означає перевірку і дослідження потоків енергії задля збереження її у будівлі.
Визначати енергоефективність будівлі можуть енергоаудитори, які визначать енергопроблеми будівлі та нададуть конкретні рекомендації для їх вирішення.
Статистика свідчить, що на сьогодні майже 85% багатоквартирних будинків та громадських будівель потребують заходів з енергозбереження та термомодернізації. Через неефективне використання енергії переважна більшість будівель витрачає від 30 до 50 % тепла. Термомодернізація – це комплекс ефективних заходів від проведення енергоаудиту, який допоможе значно скоротити енергоспоживання населення.

Перший дзвоник у Михайло-Олександрівці

1дзвон

2дзвон

3дзвон

4дзвон

5дзвон

6дзвон

8дзвон

9дзвон

10дзвон

У понеділок, 2 вересня, у Михайло-Олександрівській ЗОШ відбулася святкова лінійка з нагоди початку нового навчального року.
День знань та Свято Першого дзвоника зібрав на шкільному подвір'ї учнів, вчителів, батьків та рідних школярів з Михайло-Олександрівки та Веселинівки.
На свято завітали гості: голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова та Михайло-Олександрівський сільський голова Віктор Безродній.
Почалася лінійка вшануванням пам’яті померлих воїнів, а учні поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям села.
Директор школи Людмила Похиленко привітала учнів, вчителів, батьків з Днем знань. Вона подякувала усім, хто допоміг підготувати школу до нового навчального року – депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, директору ПП "Чеське" Василю Швецю, батькам, вчителям і техпрацівникам школи.
Голова Березівської ради Віталій Мосійчук привітав учнів та колектив школи з Днем знань та передав їм вітання з Першовереснем від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна. Віталій Леонідович відмітив, що за останні кілька років відбувся значний благоустрій Михайло-Олександрівської ЗОШ: у школі побудували внутрішню вбиральню, в класах і кабінетах встановлені нові металопластикові вікна і двері, в цьому році капітально відремонтували покрівлю школи.
Він висловив надію, що завдяки спільній, злагодженій роботі депутата обласної ради Князя Хачатряна, дептатів районної та місцевої влади навчальний заклад розвиватиметься й надалі.
В новому 2019-2020 навчальному році в Михайло-Олександрівській загальноосвітній школі вперше за парти сядуть 8 учнів. Їхнім першим вчителем стане Вікторія Вільгемівна Івченко, яка навчатиме дітей 4 роки.
Під час святкової лінійки учні школи подарували квіти вчителям, після чого випускники виконали пісню про свій останній навчальний рік. Випускним цей рік стане для 6 учнів 9-го класу (класний керівник Вадим Соловйов).
Потім всі першачки разом з випускниками виконали спільний танець довколо намальованого на асфальті сонця, яке наприкінці танцю прикрасили своїми променцями.
За шкільною традицією випускники вручили подарунки підростаючій зміні – набори канцелярського приладдя першачкам. Від сільради найменші учні школи теж отримали подарунки, які вручив їм сільський голова Віктор Безродній.
Старт новому навчальному року першим дзвоником дали всі учні першого класу. По завершенню лінійки школярі відправилися на перший урок.

Громадська рада: освіта, жнива та ігнорування правил дорожнього руху

1гром

2гром

3гром

4гром

5гром

6гром

7гром

8гром

9гром

У четвер, 29 серпня, відбулося засідання Громадської ради Березівського району під головуванням Петра Ляшика.
У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.
На початку засідання присутні хвилиною мовчання пам'ять загиблих визволителів України.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк доповіла про стан харчування в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району. Ольга Федорівна також виступила з доповіддю по другому порядку денного — про стан і перспективи різних видів спорту в Березівському районі
Про результати проведення жнив 2019 року доповіла в.о. голови відділу агропромислового та економічного розвитку Березівської РДА Світлана Торосян. Вона повідомила, що цьогорічний врожай був меншим, ніж минулорічний. Це сталося через засушливі погодні умови в районі.
Наприкінці заслухали питання групи жителів Розквітівської сільради стосовно рейдерського захоплення врожаю. У пайовиків сильміць забрали врожай з їхніх земельних ділянок. Як відмітили потерпілі, розслідування зайшло у глухий кут. "Слідство не рухається через бездіяльність правоохоронців. Куди не звертаємося – нам ніхто не може допомогти" - кажуть потерпілі.
З'ясувалося, що врожай забрало підприємство-орендар. Розслідування даного питання питання прокоментував заступник начальника Березівського відділення поліції Віктор Корнєєв. Як повідомив поліцейський, 4 заяви прийняті і зареєстровані, на зерно накладений арешт. У ході обговорення присутні зійшлися на спільній думці, що постраждалим треба звернутися до суду.
Член громадської ради Анна Матейко підійняла питання про стан доріг у Березівці. За її словами, дорожні знаки знаходяться у неналежному стані, водії їх ігнорують та порушують правила дорожнього руху.
Також вона звернула увагу на необхідності встановлення більш чітких дорожніх знаків на перехресті вулиць Горького та Маяковського, так як на цій ділянці інтенсивний рух транспорту і там часто трапляються ДТП.
Як поінформував заступник Березівського міського голови з питань ЖКГ, Олександр Музиченко, міськрада закупила дорожні знаки і вже ведуться роботи з їх встановлення на вулицях міста.

На засіданні колегії 29 серпня 2019 року

1кол

2кол

3кол

4кол

5кол

6кол

7кол

Перед колегією відбувся мітинг-реквієм за загиблими військовослужбовцями в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Засідання колегії провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков. Першою з доповіддю про хід виконання районного бюджету та зведеного бюджету Березівського району за І півріччя 2019 року виступила в.о. начальника фінансового управління Березівської РДА Неля Недомовна.
Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Березівського району за І півріччя 2019 року доповіла в.о. начальника відділу агропромислового та економічного розвитку РДА Світлана Торосян.
У своїй доповіді в.о. начальника відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та ЖКГ Березівської РДА Ірина Раснюк розповіла про хід підготовки закладів соціальної сфери та об'єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
Особлива увага акцентувалася на підготовці закладів освіти до нового опалювального сезону. Співдоповідачами у цьому питанні виступили начальник відділу освіти, молоді та спорту Ольга Гаврилюк, начальник відділу культури Жанна Глазова, головні лікарі КНП "Березівський РЦПМСД" та "Березівська ЦРЛ" Ірина Кондрашова та Віталій Паданєвич, та в.о. начальника Раухівського житлово-експлуатаційного підприємства Фізулі Мамедов.
Під час доповіді було відзначено, що рівень сплати за житлово-комунальні жителів Раухівської селищної ради становить 79%, жителів Заводівської сільради – 86%.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк доповіла про стан готовності закладів освіти району до нового 2019-2020 навчального року та Нової української школи.
Завершила колегію доповідь в.о. начальника відділу діловодства та контролю апарату РДА Ксенії Возної про підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування у І півріччі 2019 року.

29 серпня у Демидівському храмі відбулося святкування храмового свята.

1храм

2храм

3храм

29 серпня у Демидівському храмі відбулося святкування храмового свята.
За 29 серпня віряни села Демидове святкують храмове свято Нерукотворного образа Господа Ісуса Христа.
На запрошення настоятеля храму, отця Миколи, у святі взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова. Гості привітали о.Миколу та прихожан Демидівського храму зі святом.
У сільському храмі відбулися богослужіння, хресна хода і трапеза. Відзначити храмове свято до Демидового приїхали віряни з міста Миколаєва, Стрюкового, Михайло-Олександрівки та інших сіл Березівського та Миколаївського районів.

Новий водогін у Заводівській сільраді

1вод

2вод

3вод

4вод

У Заводівці завершуються роботи зі встановлення нового водогону.
Хід робіт оглянули депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та заступник голови районної ради Валентина Димова.
Як поінформував сільський голова Максим Кутовий, новий водогін проклали в кількох селах, в Чижовому його протяжність склала біля 3 км, в Заводівці - 2 км. Тривалість робіт становила два тижні. Роботи були виконані за фінансування з обласного бюджету за сприяння обласного депутата Князя Хачатряна та за рахунок сільської ради.
"З таким сільським головою, як Максим Кутовий, приємно працювати. За два роки роботи він зробив для Заводівки більше, ніж інші попередники за останні 30 років. Спільно з органами місцевого самоврядування, ми і надалі будемо йому допомагати" - сказав Князь Хачатрян.

Вшанували пам'ять загиблих захисників України

1мит

2мит

3мит

4мит

5мит

У четвер, 29 серпня, вся Україна згадувала загиблих військових в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цю дату в Україні відзначали вперше.
На знак пам'яті про загиблих українських воїнів в зоні АТО, колегія Березівської РДА розпочалася з мітингу-реквієму.
Як повідомляє УНІАН, відзначати День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 29 серпня постановив президент Володимир Зеленський. Цю дату було обрано, оскільки 29 серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.
Ведучою заходу пам'яті була начальник відділу культури Жанна Глазова.
Присутні поіменно згадали загиблих воїнів АТО з Березівщини: Віктора Булавенка зі Златоустового, Віктора Бошняка з Петрівки та Євгена Кравця з Раухівки.
Пам'ять полеглих визволителів вшанували хвилиною мовчання.

Педагогічна конференція:

1зас

2зас

4зас

3зас

5зас

6зас

7зас

9зас

11зас

12зас

13зас

14зас

Педагогічна конференція: перехід до стандартів Нової української школи
У середу, 28 серпня, в Березівській РДА відбулася педагогічна конференція освітян району.
У ній взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, голова Степанівської сільради Тетяна Матієць, представники відділу освіти РДА та педагоги навчальних закладів району. Цьогорічна конференція пройшла у новому форматі – дискусії.
Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук розповів про співпрацю районної влади з освітніми закладами за минулий рік. У своїй промові він відмітив, що у 2018-2019 навчальному році на базі Раухівської школи створено опорний заклад освіти, обладнані внутрішні вбиральні в Чорногірській та Златоустівській ЗОШ, замінені вікна та двері, оновлено фасад будівлі у Ряснопільському НВК, замінені вікна Гуляївській ЗОШ та здійснено капітальний ремонт покрівлі Михайло-Олександрівської ЗОШ. Він подякував Князю Хачатряну за залучені кошти із обласного бюджету на виконання цих робіт. За ініціативи Князя Аршалуйсовича також було облаштовано шкільне подвір'я у Раухівському опорному закладі.
Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян висловив свою точку зору стосовно освітніх реформ. За його думкою, реформи освіти мають бути підкріплені відповідним фінансуванням. "Турботи за ремонт школи не мають лягати на плечі батьків та вчителів. Педагоги мають виховувати дітей, а не шукати гроші на ремонт класу чи придбання необхідного матеріально-технічного забезпечення. Цим мають займатися депутати. Освітнім закладам Березівщини потрібно надалі розвиватися. Нам потрібно прикласти максимум зусиль, щоб змінити дану ситуацію на краще" – відмітив депутат.
Степанівський сільський голова Тетяна Матієць поділилася досвідом співпраці місцевих освітніх закладів з сільрадою. Як відмітила Тетяна Іванівна, всі нагальні проблеми Чорногірської школи та Степанівського дитсадка вирішуються спільними зусиллями сільради та цих навчальних закладів, а також за активної підтримки депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна.
Після виступу гостей розпочалася дискусія на тему "Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи на Березівщині". У ній експерти та педагоги обговорювали проблеми освіти та втілення освітянських реформ в начальних закладах Березівського району. Модератором заходу став директор Раухівського опорного закладу освіти Валерій Плавницький.
Кожен присутній педагог мав можливість задати питання, побажання та пропозиції експертам.
Наприкінці конференції педагогам запропонували взяти участь у благодійній акції "Благодійність замість квітів". Суть акції - фінансова допомога онко та важкохворим дітям Березівського району замість традиційних букетів квітів вчителям. Провести її в освітніх закладах освіти запропонувала вчитель Раухівського закладу освіти Ніна Уланова. Необхідну інформацію про акцію можна дізнатися на сайті: childdevelop.com.ua

У п’ятницю, 23 серпня, в Березівці відбулися урочисті заходи з нагоди двох державних свят — Дня Державного прапора та 28-ої річниці незалежності України (концерт)

1кон.

2кон

3кон

4кон

5кон

6кон

7кон

8кон

9кон

10кон

11кон

У п’ятницю, 23 серпня, в Березівці відбулися урочисті заходи з нагоди двох державних свят — Дня Державного прапора та 28-ої річниці незалежності України

У районному Будинку культури відбулися урочисті збори, присвячені Дню Незалежності України. На початку жителів Березівщини з Днем Державного прапора та 28-ою річницею незалежності привітали в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.
Потім відбулася церемонія нагородження. Почесною грамотою Одеської облдержадміністрації були нагороджені: за вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку району, плідну працю в органах виконавчої влади, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 28-ї річниці незалежності України — начальник фінансового управління Березівської РДА Олена Болотенко; за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, багаторічну сумлінну працю в сільському господарстві, плідну громадську і благодійну діяльність та з нагоди 28-ї річниці незалежності України — директор СПП «Агро-2000» Андрій Томницький та голова СФГ «Шепотинник» Сергій Шепотинник.
За професійне виконання службових обов'язків, особистий внесок у справу підвищення бойової готовності та з нагоди Дня Незалежності України
Почесні відзнаки Березівської районної ради вручили капітану, начальнику відділення офіцерів запасу і кадрів Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учаснику АТО Анатолію Захаренку та військовому комісару Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учаснику АТО Олександру Чигирьову. Почесною відзнакою Березівської РДА відзначили майора, заступника військового комісара- начальника мобілізаційного відділення Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасника АТО Дмитра Шахнова.
Спільною грамотою Березівської райдержадміністрації та Березівської районної ради за багаторічну сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм, з нагоди 28-річниці незалежності України та з нагоди 60-річного ювілею нагородили керівника ПСП ім. Б. Хмельницького Анатолія Бондаренка.
Також спільні грамоти Березівської РДА та районної ради за багаторічну сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм та з нагоди 28-річниці незалежності України вручили вихователю Березівського ВПУ ОНПУ Ігорю Богачову, старшому солдату, оператору відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Максиму Бутенку, майстру Березівського управління експлуатації газового господарства акціонерного товариства «Одесагаз» Валерію Кравченку, Заводівському сільському голові Максиму Кутовому, старшому солдату, старшому водію відділення забезпечення Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки; учаснику АТО Віталію Малому, головному державному ревізор - інспектору відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Южненського управління Головного управління ДФС в Одеській області Інессі Нікончук, начальнику Березівської державної податкової інспекції Южненського управління Головного управління ДФС в Одеській області Ользі Патрашку, завідуючій відділенням стаціонарного догляду Березівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталії Резнік, майстру виробничого навчання Березівського ВПУ ОНПУ Аллі Рибіній, старшому сержанту, начальнику служби охорони державної таємниці Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки; учаснику АТО Сергію Ролі, старшому державному інспектору Березівської державної податкової інспекції Южненського управління Головного управління ДФС в Одеській області Ларисі Синяковій, сержанту, старшому інструктору відділення рекрутингу та комплектування Березівського РТЦК та СП, учаснику АТО Івану Споришу, лікарю ЗП-СМ Маринівської амбулаторії Ірині Ставській, старшому солдату, оператору відділення зв'язку Березівського РТЦК та СП, учаснику АТО Івану Шалодобу та заступнику директору з навчально-виробничої роботи Березівського ВПУ ОНПУ Ларисі Янченко.

На комісії ТЕБ та НС 20 серпня

1к

2к.

У вівторок, 20 серпня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Її провів в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.

Темою стало тренування фахівців органів управління та сил територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області щодо готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
У ході засідання був відпрацьований порядок дій у разі надзвичайних погодних умов (буревію, паводку, снігових заметів, ожеледиці), які можуть статися на території Березівського району та прийнято відповідне рішення.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31