Новини

День села в Заводівці

1.IMG 1643

2.IMG 1647

3.IMG 1635

4.IMG 1652

5.IMG 1692

6.IMG 1699

14 жовтня – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисників України. А в Заводівці на ці три свята припав День села, якому виповнилося – 220 років!

В актовій залі зібралося багато людей – і дорослих, і малих. Щирими словами привітав громаду Заводівський сільський голова Максим Кутовий, подякувавши депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку, депутатському корпусу районної ради та в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергію Лоскутнікову за постійну підтримку та допомогу. На гостей свята чекали смачні короваї.

Керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська після привітання присутніх зі святом зазначила, що за останні два з половиною роки депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян залучив з обласного бюджету півтора мільйони гривень для благоустрою Заводівської сільради. А нещодавно, у вересні, ще 300 тис грн. громада отримала на ремонт водопроводу по вулиці Кондратенка. Тетяна Петрівна від Князя Аршалуйсовича передала сільраді подарунок – принтер Кенон.

Місцеві культпрацівники та аматори художньої самодіяльності виконали дві пісні адресовані Князю Хачатряну та Максиму Кутовому в яких розповідається про зроблені для громади важливі справи. (Авторство пісень: провідний бібліотекар Заводівської бібліотеки Любов Антошенко та художній керівник будинку культури Марина Тарасова). Від колективів сільради, житлово-комунального господарства та культпрацівників подарунок було вручено сільському голові.

Далі відповідно до сценарію розпочалося нагородження та вокальні виступи аматорів юних і дорослих. Подарунки від сільради Максим Кутовий вручив молодим батькам, молодим парам, бійцям АТО, шанованим ветеранам школи, юним талантам.

Для Заводівської школи-дитсадка сільрада зробила подарунок – 10 тис грн. на придбання оргтехніки. Директор Валентина Мельник щиро подякувала сільському голові за допомогу. За її словами, завдяки підтримці керівництва сільради завжди вирішуються всі проблемні питання навчального закладу, вихованці дитсадка харчуються безкоштовно.

Продовжилося свято виступом гостей – овації зали адресувалися учасницям ансамблю «Ставківчанка».

А на дворі тим часом готувалися розважати дітей атракціони та батути, пропонувалися солодка вата та інші смаколики. Окрему презентацію українських страв у фуршетному варіанті приготували майстрині Заводівської школи-дитсадка.

Також на присутніх чекало безкоштовне пригощання від сільради – каша і компот.

З ювілеєм Заводівка, з ювілеєм заводівські трударі!

Щоб дітям було затишно

IMG 1419

IMG 1421

IMG 1426

IMG 1443

IMG 1435

8 жовтня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш відвідали дві міські школи.

Мета візиту – вивчення можливостей обладнання в навчальних закладах внутрішніх санвузлів з думкою про здоров’я дітей на чому акцентується велика увага в ході реформування галузі освіти.

В Березівській школі №2 директор Андрій Шимко ознайомив керівників району й міста з приміщенням, яке заплановано використати для переобладнання під санвузол.

В Березівській школі №1 директор Тетяна Григораш також ознайомила керівників з варіантами облаштування санвузлів, розглядаючи для цього зручно розташовані приміщення.

Така важлива справа в контексті збереження здоров’я підростаючого покоління знаходиться на контролі керівництва району й міста й незабаром буде втілена в життя.

Березівському аграрному ліцею – 109 років!

IMG 1449

IMG 1463

IMG 1482

IMG 1498

IMG 1500

IMG 1515

IMG 1539

IMG 1540

IMG 1541

IMG 1546

IMG 1568

IMG 1574

8 жовтня Березівський професійний аграрний ліцей відзначив 109 років з Дня заснування.

В урочистостях з нагоди святкування взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, директор Департаменту освіти Одеської облдержадміністрації Олександр Лончак, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, Березівський міський голова Валерій Григораш, Благочинний храмів Березівського округу Петро Ляшик, керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська, директор БВПУ ОНПУ Валентина Шевченко, депутати, керівники фермерських господарств та агроформувань району, запрошені колеги з інших районів, партнери ліцею.

Урочистості, нагородження грамотами й подяками та концерт відбувся на великій сцені й гарно вбраній території навчального закладу в біло-зелених тонах.

Директор ліцею Сергій Шульга, а також керівники обласного й районного рівнів щиро привітали викладачів, майстрів, учнів зі святом і побажали всього найкращого, нових здобутків та процвітання.

Кожному факультету ліцею було вручено торт з нагоди свята виконаний в тематичних композиціях. Багато було вокальних і хореографічних номерів поставлених силами аматорів ліцею та юних талантів Березівки.

Потім відбулося урочисте відкриття нового міні-футбольного поля з перерізанням червоної стрічки. А після цього було урочисто відкрито новий навчальний центр з підготовки фахівців дорожного будівництва.

На адресу депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна прозвучали слова вдячності від адміністрації ліцею за постійну допомогу й підтримку в роботі закладу. Особливо щодо будівництва спортивного майданчика та відкриття нового факультету. Це дасть змогу навчатися молоді новим, затребуваним на сьогодні професіям і потім працювати на благо нашого району.

З Днем народження, Березівський ліцей!

Візит місії ОБСЄ до Березівки

1 фото

2 фото

3 фото

4 фото

5 фото

6 фото

У вівторок, 8 жовтня, в СОУП Березівської міської публічної бібліотеки відбулася зустріч представників місії ОБСЄ з активом Березівського району.

У заході взяли участь представники Березівської районної ради, структурних підрозділів РДА, міської ради, сільські голови району.

З інформацією про свою діяльність в Україні перед аудиторією виступили спостерігачі Одеського представництва спецмісії ОБСЄ: американець, практикуючий адвокат, Девід Мілліман (на Одещині працює з 2014 року) та італієць, викладач, Філіппо Де Даніелі (з 2014 року в складі місії ОБСЄ працював в Дніпрі, Краматорську та Одесі). Спілкуватися їм допомагала перекладач-асистент Тетяна Векул з Луцька.

Як повідомили спеціалісти, наразі в місії працюють спостерігачі з 40 країн, професіонали різних галузей (поліцейські, військові, юристи). Більшість з них постійно моніторить ситуацію на Сході України.

Фахівці відвідують різні регіони країни, де спілкуються з представниками місцевої влади, активістами громадських організацій, нацменшин, пересічними громадянами. У разі надзвичайної ситуації (обстрілу, вибуху, теракту) представники ОБСЄ виїздять на місце події, вивчають його та складають відповідні звіти.

Місії регулярно готують щоденні (у вільному доступі в Інтернеті), тижневі та щомісячні звіти. Як зазначають спостерігачі, одне із завдань місії – сприяти діалогу між сторонами конфлікту.

Спостерігачі працюють по обидва боки лінії зіткнення, проте значно складніше їм працювати на окупованих територіях. Моніторинг здійснюється різними технічними засобами (повітряна фото- та відеозйомка камерами, беспілотниками, дронами).

Організація не надає безпосередню допомогу людям, але надає координати постраждалих гуманітарним місіям (наприклад, Червоному хресту).

Представники організації відмітили, що ОБСЄ - це єдина міжнародна організація з присутністю на Сході України.

Представники місії ознайомили присутніх з фото- та відеоматеріалами, які розповіли про роботу спостерігачів під час АТО, також розповіли про роботу Одеського представництва. Зокрема, про роботу місії ОБСЄ під час подій 2 травня 2014 року в Одесі, конфлікту місцевого населення з ромською нацменшиною через вбивство маленької дівчинки в с. Лощинівка Ізмаїльського району, масових демонстрацій, моніторинг судових справ, пов'язаних з подіями 2014 року або які відкриті за статтями "Тероризм" та "Сепаратизм", слідкують за дотриманням права свободи слова та захистом прав людей.

Присутні задавали питання про роботу місії на окупованих територіях, можливість вивчення вмісту російських гуманітарних конвоїв та поцікавилися особистою думкою спостерігачів стосовно припинення військового конфлікту на сході України.

Наприкінці учасникам зустрічі вручили інформаційні матеріали про діяльність місії ОБСЄ в Україні.

Почесний обов’язок — захищати рідну державу

IMG 1338

IMG 1342

IMG 1344

IMG 1355

IMG 1361

IMG 1345

IMG 1346

IMG 1347

IMG 1348

IMG 1349

IMG 1350

IMG 1351

IMG 1352

IMG 1353

У понеділок, 7 жовтня, в Березівському районному Будинку культури відбулися урочисті заходи, присвячені Дню захисника України та Дню призовника.

На 14 жовтня припадає три свята — День козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Віднедавна в Березівському районі започаткована ще одна традиція до цієї особливої дати — проводити на військову службу земляків.

Сам термін «захисник України» є визначенням не лише для військовослужбовців. У буремні часи для нашої держави за мирне сьогодення з військовими пліч-о-пліч боряться також добровольці, волонтери і активісти. Такі люди є прикладами реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочним свідченням єдності всіх поколінь нашого народу.

З нагоди свята у залі РБК зібралися військовослужбовці Березівського району, призовники, їх рідні та близькі. У святкових урочистостях взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, Березівський міський голова Валерій Григораш, голови ОТГ та сільрад району.

На початку заходу присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України. Поіменно згадали загиблих військових з Березівського району, які загинули під час антитерористичної операції у 2014 році. Це молодший сержант Віктор Булавенко зі Златоустового, стрілок Євген Кравець з Раухівки та механік-водій Віктор Бошняк з Петрівки. У скорботній хвилині мовчання присутні схилили голови на знак поваги героїчній самопожертві воїнів АТО.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук привітав оборонців та визволителів України та відмітив, що свято захисника України увібрало в себе славні козацькі традиції. Особливі слова подяки він адресував ветеранам Великої Вітчизняної війни, ветеранам АТО, воїнам-інтернаціоналістам, які доклали максимум зусиль для збереження миру на землі.

В.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков подякував усім захисникам Вітчизни, які зараз стоять на сторожі миру рідної держави. Він відмітив, що військові Березівщини завжди славилися любов'ю до Батьківщини, твердістю характеру та почуттям братерства.

Комісар Березівського району, учасник АТО, майор Олександр Чигирьов подякував свідомим призовникам, які самостійно прийшли до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Олександр Володимирович висловив подяку батькам та рідним призовників за виховання патріотів та свідомих громадян нашої держави.

Потім відбулося нагородження відзнакою Президента України за участь в антитерористичній операції. Їх отримали військовослужбовці Березівського району: Максим Бабієнко, Андрій Бесчастнов, Сергій Зозуля, Леонід Козаков, В'ячеслав Майданюк, Олександр Панасюк, Юрій Панасюк, Олег Решетнік, В'ячеслав Сєнчев, Вадим Стецюк, Сергій Тимошенко, Віктор Баранецький та Сергій Федоров.

Після цього під оплески присутніх на сцену запросили цьогорічних призовників. Юнаків благословив Благочинний храмів Березівського округу, протоієрей Петро. Настоятель Свято-Миколаєвського храму зазначив, що прихожани на літургіях будуть молитися за призовників нашого району. Отець Петро відмітив, що серед православних святих найбільше саме воїнів, адже бути захисником рідної землі - це почесна і дуже відповідальна місія, яка не кожному під силу. Майбутніх солдатів благословили, окропили святою водою та подарували Євангеліє.

За давньою українською традицією майбутнім захисникам підготували подарунки для проходження служби. Своїм землякам їх вручали голови ОТГ, сільські голови та начальники військово-облікових столів.

Урочистості свята додав святковий концерт. Військово-патріотичні пісні для захисників України пролунали у виконанні аматорів Березівського РБК: Римми Хачатрян, Віктора Синенка, Аліни Кочержинської, ансамблю "Перлина" і тріо РБК. Пісенні вітання українським воїнам пролунали від зовсім юних талантів Березівщини — Вероніка Шаталюк та Крістіна Хачатрян. Учні КЗЗСО №3 підготували кілька хореографічних номерів: патріотичний танець "Мир над Україною" та бадьорий "Василина", а танцювальний гурт Березівського РБК "Суперстар" представив "Український танець".

Наприкінці свята призовникам Березівщини побажали легкої служби, доброго командира та вірності коханих дівчат.

Шановні педагогічні працівники! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

1.МОСІЙЧУК1

1осв

Шановні педагогічні працівники! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Професія педагога і важка, і відповідальна. Вона вимагає постійної творчої роботи, великої душевності, щедрості, відданості обов’язку. Бажаю вам, шановні освітяни, подальших успіхів і творчих злетів у вашій благородній педагогічній діяльності!

В.Л. МОСІЙЧУК,

голова Березівської районної ради.

Встановлення водонапірної башти в селі Кудрявка Яснопільської сільської ради.

1башта

2башта

3башта

4башта

5башта

03 жовтня 2019 року депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук оглянули хід робіт по встановленню водонапірної башти в селі Кудрявка Яснопільської сільської ради.

Розглянувши клопотання депутата Березівської районної ради, керівника місцевого господарства «Кранц» Шпета В.В., К.А. Хачатрян сприяв залученню коштів з обласного бюджету для проведення робіт по заміні старої башти на нову.

Місцеві жителі висловили щиру подяку на адресу Князя Хачатряна за можливість постійно отримувати якісну питну воду.

Свято сіячів розумного, доброго, вічного

1.IMG 1202

2.IMG 1205

3.IMG 1212

4.IMG 1214

5.IMG 1223

6.IMG 1245

7.IMG 1228

8.IMG 1230

9.IMG 1232

10.IMG 1233

11.IMG 1243

12.IMG 1246

13.IMG 1248

14.IMG 1250

15.IMG 1255

16.IMG 1264

17.IMG 1266

В житті кожного з нас вчителі відіграють важливу роль. Адже саме вони навчають кожного з нас не лише наукам та дисциплінам, а розкривають в кожній людині його здібності та потенціал.

Вчителі, викладачі, педагоги — усі ці люди щодня навчають підростаючі покоління наукам та прививають необхідні навики для формування повноцінної особистості в кожній дитині. Для одних людей робота вчителя — це реалізація свого покликання, для інших — робота, під час якої можна отримати безцінний досвід викладання наук та роботи з дітьми та в колективі. Бути вчителем — не професія, а покликання. І вміти його реалізувати вдається не кожному.

Напередодні свята — у четвер, 3 жовтня, святкові урочистості відбулися у Березівському районному Будинку культури.

Святкова зала зібрала вчителів з усього Березівського району. Педагогів прийшли привітати депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян подякував педагогам за добросовісну роботу, за витримку і розуміння, за виховання гідних громадян нашої держави. Потім вручив нагороди Одеської обласної ради. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, навчання і виховання молодого покоління, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти Почесну відзнаку Одеської обласної ради вручили директору Михайло-Олександрівської ЗОШ Людмилі Похиленко, Почесні грамоти – вчителю географії Маринівської ЗОШ Катерині Іванів та директору Кудрявського НВК Тетяні Луганенко.

Заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова подякувала педагогам Березівського району за самовідданність, вірність покликанню, гідне виконання своїх педагогічних обов'язків, професіоналізм, витримку та побажала їм виховати ще не одне покоління гідних учнів. Також вона передала вітання освітянам з нагоди Дня вчителя від імені депутатського корпусу та голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука.

Спільними грамотами РДА та районної ради нагородили педагога-організатора Заводівського НВК Валентину Мельник, вчителя початкових класів Маринівської ЗОШ Наталію Мельник, директора Раухівського опорного закладу освіти Валерія Плавницького, директора Демидівського НВК Світлану Краснопьорову, вчителя хімії та біології Ряснопільського НВК Ольгу Довбняк, завідуючу Шевченківським дошкільним закладом освіти Ольгу Якимчук.

Педагоги Березівщини не лише встигають навчати і виховувати підростаючі покоління, а ще й знаходять час розвивати свої творчі здібності. У цьому можна було переконатися під час святкового концерту, який підготували власними силами. Пісні, танці, поезія та гумор — все це чекало на глядачів у ході програми.

Ведучими свята були педагоги Михайло-Олександрівської ЗОШ: вчитель фізкультури Вадим Соловйов та вчитель Раухівської опорної школи Наталя Джирик.

Життєвий оптимізм Миколи Сєбова

IMG 1189

IMG 1192

У вівторок, 1 жовтня, день народження святкував голова Березівської районної ради ветеранів Микола Іванович Сєбов. Йому виповнилося 78 років.

Через хворобу він зараз знаходиться на лікуванні в Березівській ЦРЛ.

Однією з унікальних якостей характеру Миколи Івановича є оптимізм, з яким чоловік жваво крокує по життю та вирішує усі проблеми. Навіть з травмою він продовжує думати про життя ветеранів району і бажає пошвидше вийти на роботу.

Символічно, що день народження Миколи Сєбова співпало з Міжнародним днем людей похилого віку. Про інтереси ветеранів Березівського району Микола Сєбов турбується вже багато років і успішно співпрацює з органами районної влади у вирішенні проблем людей похилого віку.

На честь подвійного свята до нього в лікарню завітав колектив Березівської районної ради на чолі із заступником районної ради Валентиною Димовою. Кожен з присутніх побажав Миколі Івановичу міцного здоров'я, швидшого одужання, благополуччя та успіхів у житті та на роботі. Потім імениннику вручили квіти та подарунок від районної ради

Свято людей похилого віку

1.IMG 1108

2.IMG 1110

3.IMG 1112

4.IMG 1118

5.IMG 1119

6.IMG 1121

7.IMG 1144

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. У вівторок з нагоди свята вітання приймали мешканці Березівського Терцентру. Для них підготували святковий захід, який відбувся в актовій залі.

Бабусь, дідусів та колектив закладу привітали – заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова та начальник управління соціального захисту населення Березівської РДА Микола Моряк. Вони побажали старшому поколінню міцного здоров'я, віри та оптимізму, а колективу закладу подякували за їхню щоденну увагу, чуйність та милосердя до людей похилого віку. Адже у Терцентрі мешкають люди з різних куточків Березівщини та навіть з інших районів.  І у кожного з них – своя життєва драма. Але про них турбується колектив Березівського Терцентру на чолі з директором Артуром Григоряном, який прикладає максимум зусиль для поліпшення добробуту цієї категорії громадян.

Директору Березівського-територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Артуру Григоряну вручили спільну Грамоту Березівської районної ради та районної державної адміністрації за сумлінне ставлення до професійних обов'язків у розв'язанні проблем одиноких непрацездатних громадян району, вміння працювати з людьми похилого віку та з нагоди професійного свята. Колектив закладу також отримав подарунок – настінний годинник з символікою району від Березівської районної ради.

З теплотою у серці людей похилого віку вітала ведуча заходу Алла Піцул. Вона побажала сивочолим дідусям та бабусям міцного здоров'я, благополуччя, надії, любові та найголовніше – віри у краще.

А протягом святкової програми лунали пісенні вітання від аматорів Березівського Будинку культури: Римми Хачатрян, тріо "Мелодія", Віктора Синенка, Маріанни Лупашко, Віри Марценковської. Музичний супровід святу забезпечив Олександр Новіцький. Кожен виступ глядачі зустрічали оплесками, а під запальні ритми деякі бабусі навіть танцювали.

Після свята на мешканців Терцентру чекало святкове меню. Не обійшлося і без традиційних тортів, які самостійно випікають кухарі закладу.

Шановні працівники бібліотек Березівського району!

DSC 9062

DSC 9084

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем бібліотек!

У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар - хранителем і двигуном людської культури.

Сьогодні бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами, беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек - незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.

Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва.

Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Бажаю вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку.

Нехай ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

 

 

 

З повагою

Віталій МОСІЙЧУК,

голова Березівської районної ради.

Чи є майбутнє у вантажних станцій Березівщини?

1.IMG 0960

2.IMG 0974

3.IMG 0987

4.IMG 0965

5.IMG 0982

6.IMG 0985

7.IMG 0981

Це питання розглядалося у п'ятницю, 27 вересня, на нараді, яку провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.

Темою засідання став розгляд листа АТ «Укрзалізниця» до Березівської РДА та районної ради щодо часткової компенсації збитків або закриття станцій «Березівка» та «Раухівка» для виконання вантажних операцій. На розгляд даного питання відведено 6 місяців.

У нараді взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, Березівський міський голова Валерій Григораш, заступник голови районної ради Валентина Димова, представники відділу агропромислового та економічного розвитку РДА, Одеської філії АТ «Укрзалізниця», залізничних станцій «Березівка» та «Раухівка», підприємств, чиї під’їздні колії примикають до залізничних станцій — ПрАТ «Виробниче об’єднання «Облпаливо» (Березівка), ТОВ «Кайман-Юг», ПрАТ «Березинський КХП», ТОВ Фірма «Каспер» (Раухівка).

Баченням цієї проблеми поділилися працівники цих станцій та керівники підприємств, які мають під’їздні колії до вищеназваних залізничних станцій. Вони відмітили, що наші залізничні станції приймають вантажі не лише підприємств Березівщини, а ще й двох інших районів — Іванівського та Миколаївського.

Можливе закриття залізничних станцій, у якості вантажних, призведе до зміни вантажопотоків, зокрема значно збільшиться навантаження на обласні та районні автодороги. В свою чергу це значно прискорить їхнє швидке руйнування. Також доведеться законсервувати залізничні станції та скоротити штат працівників.

Представники Одеської філії «Укрзалізниці» зазначили, що Одеська філія проти оптимізації залізничних станцій Березівщини, адже це призведе до ускладнення вантажообігу у східному напрямку Одеської залізниці. Тимчасове закриття станції теж не дасть ефекту. Як відзначають залізничники, доставляти міндобрива дешевше саме залізницею. Якщо станції законсервують, то доцільність їхнього існування стане під питанням, адже основні прибутки залізниця отримує від прийому та відправки вантажів. У випадку екстреного прийому вантажу потягом, доведеться їхати до станцій міста Одеси.

Остаточне рішення стосовно закриття станцій прийматиме головне управління Укрзалізниці в Києві.

Присутні обговорили способи рішення цієї проблеми. Одним з варіантів рішення є співфінансування станцій місцевими органами самоврядування та підприємствами, зацікавленими у їх функціонуванні. Але у нашому районі немає великих підприємств, які б змогли б компенсувати витрати на вантажні перевезення.

Наприкінці засідання було вирішено написати звернення до обласних структур та вищих інстанцій стосовно збереження діючих вантажних залізничних станцій Березівка та Раухівка. Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян надав пропозицію написати обгрунтоване звернення до Одеської ОДА та обласної ради з цього приводу, також він запропонував залучити до вирішення цього питання народних депутатів України.

День села у Гуляївці

1.IMG 1024

2.IMG 1015

3.IMG 1037

4.IMG 1055

5.IMG 1063

6.IMG 1051

7.IMG 1011

8.IMG 0999

9.IMG 0991

День села у Гуляївці

 

В п'ятницю, 27 вересня, у Гуляївці відзначили 207-му річницю з дня заснування села.

У святкуванні взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та представник місцевого агропідприємства Тетяна Іващенко.

Святкові заходи відбувалися на площі біля сільського клубу. Атмосфери святу додав декор: криниці, хата з тином, колодязь, лелека, яким прикрасили площу культпрацівники села. На початку свята хвилиною мовчання згадали пам’ять загиблих воїнів та мирних жителів в зоні АТО.

З Днем села жителів Гуляївки привітав Князь Хачатрян. Він подякував жителям села за підтримку його кандидатури на виборах та повідомив, що нині вирішується питання із заміною опалювального обладнання у котельні Гуляївського НВК. «Я працював та буду працювати для жителів Березівського району, незважаючи на результати виборів до Верховної Ради України», - сказав Князь Аршалуйсович.

Колектив та вихованці Гуляївського дошкільного навчального закладу висловили йому щиру подяку за допомогу та вручили йому подарунки: коровай та святкову листівку, яку діти виготовили власноруч.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук привітав жителів села зі святом. Також він вручив спільну Грамоту Березівської РДА та районної ради бібліотекарю Гуляївської бібліотеки Алевтині Павленко за сумлінну роботу та просвітницьку діяльність.

У ході свята відбулося нагородження, святковий концерт, який підготували місцеві аматори. Крім цього, колективи закладів освіти та культури Гуляївки підготували для односельців святкове частування.

Під час святкування Князь Хачатрян та Віталій Мосійчук також оглянули новий дитячий майданчик, який нещодавно встановили біля школи. Огорожу дитмайданчика прикрашають намальовані зображення персонажів дитячого мультсеріалу "Смішарики", які власноруч намалювала бібліотекар Гуляївської бібліотеки Алевтина Павленко.

День бібліотек-2019: нагородження кращих, знавці рідного села та хіп-хоп танці

1.IMG 0869

2.IMG 0872

3.IMG 0886

4.IMG 0889

5.IMG 0945

6.IMG 0954

27 вересня у Березівському РБК відбулися урочистості, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек.

З нагоди професійного свята бібліотекарів району привітали в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова. Вони відзначили, що бібліотекарі — хранителі культурного спадку рідного краю та Батьківщини, які з ентузіазмом ставляться до своєї роботи.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, популяризацію книги та книгочитання, вагомий внесок у розбудову бібліотечної справи Березівського району та з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек спільними грамотами Березівської РДА та районної ради нагородили провідного бібліотекаря Заводівської сільської бібліотеки Любов Антошенко, провідного спеціаліста по роботі з дітьми Березівської централізованої бібліотечної системи Людмилу Іщенко, бібліотекаря Гуляївської сільської бібліотеки Алевтину Павленко та бібліотекаря Демидівської сільської бібліотеки Тетяну Фоміну.

З професійним святом своїх колег привітала голова профспілки працівників культури Березівського району Наталя Калашник. Вона подякувала працівникам бібліотек за їхню самовіддану працю, побажала їм міцного здоров’я, благополуччя та успіхів.

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт. Пісенні вітання для бібліотекарів виконали Римма Хачатрян, тріо "Мелодія", Віктор Синенко, Маріанна Лупашко та Віра Марценковська.

А танцювальний гурт "Суперстар"  виступив з прем'єрою. На сцені Березівського РБК юні танцюристи представили "Сучасний танець" у хіп-хоп стилі.

 

Роботи з благоустрою в агроліцеї

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

27 вересня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш оглянули хід робіт з благоустрою в Березівському аграрному ліцеї.

Директор навчального закладу Сергій Шульга ознайомив керівників району з обсягами виконаних робіт і з тими, що планується втілити найближчим часом і в перспективі.

Слід зазначити, що зроблено вже багато поточних справ. Завдяки допомозі депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна в навчальному корпусі та приміщеннях для практичних занять замінено вікна на нові металопласткові, прокладено плитку на підлозі, пофарбовано стіни й стелю, встановлюється металева огорожа, будується центральна арка.

А ще придбано новий трактор Кейс для практичних занять юних механізаторів і обладнано нове міні-футбольне поле зі штучним покриттям та огорожею.

Відрадно бачити як розвивається Березівський ліцей, щоб кувати кадри для потреб сільського господарства та інших галузей.

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30