Нагадування депутатам районної ради про необхідність подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

deklarirovaniya

Шановні депутати Березівської районної ради VІI скликання!

 

Апарат Березівської районної ради нагадує Вам, що 31 березня 2016 року - останній термін для подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

В порядку інформування повідомляємо, що відповідно до ст.. 1, пп. "б" п. 1 ч.1 ст. 4, ч. 1 ст. 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", депутати місцевих рад віднесені до категорії суб'єктів декларування та зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Відповідно до ч.3 ст.8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (зі змінами та доповненнями), депутати місцевих рад зобов'язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів.

У зв'язку із цим, рекомендуємо депутатам районної ради, які є самозайнятими особами, пенсіонерами або тимчасово не працюючими особами, подати до 1 квітня декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апарату районної ради.

Депутатам районної ради, які не відносяться до вищезазначених категорій, рекомендуємо подати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за місцем основної роботи (служби) та, обов'язково, письмово повідомити апарат районної ради в письмовому вигляді про факт подання декларації (дату та місце подання декларації) в термін до 05 квітня 2016 року.

Звертаємо увагу депутатів районної ради на те, що, в термін до 10 квітня 2016 року апаратом районної ради будуть поінформовані відповідні контролюючи органи про перелік депутатів, у відношенні яких буде відсутня інформація про факт подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Крім цього, вважаємо за необхідно нагадати депутатам районної ради, що, відповідно до статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення, "несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тягне за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Бланк декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру та Методичні рекомендації, що допоможуть Вам належним чином заповнити декларацію можна завантажити за наступними посиланнями:

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру ;

Методичні рекомендації щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Вересень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30