Аграрій не скористався правом на використання спецрежиму у 2015 році: що з ПДВ?

     ДФС України у листі від 05.02.2016 р. №2512/6/99-99-19-03-02-15 повідомлено: якщо платник ПДВ, який відповідає вимогам п. 209.6 ПКУ, але не скористався правом на використання спецрежиму оподаткування, здійснював операції з постачання зернових та технічних культур власного виробництва на митній території України, то такі операції оподатковувалися ПДВ за ставкою 20%.
    Якщо покупці — платники ПДВ придбавали власно вироблені зернові та технічні культури у сільськогосподарських підприємств, які не є суб'єктами спеціального режиму оподаткування ПДВ, з метою використання у межах оподатковуваних ПДВ операцій та у межах госпдіяльності, такі покупці мали підстави включати сплачений податок при придбанні зернових та технічних культур до податкового кредиту, а податкові зобов'язання нараховувати у загальновстановленому порядку при здійсненні операцій з постачання готової продукції.
     Нагадаємо, з 01.01.2016 р. виключено пункт 15-2 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ та внесено зміни до статті 209 ПКУ. Відповідно до них, починаючи з 01.01.2016, операції з постачання на митній території України зернових культур товарних позицій 1001 – 1008 згідно з УКТ ЗЕД та технічних культур товарних позицій 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД оподатковуються ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20 відсотків. 

     Прес - служба Березівської ОДПІ

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31