Січень 2019

Четвер, 31 Січень 2019

Степанівка: допомогти дитсадку та клубу

1.IMG 2697

IMG 2681

IMG 2688

IMG 2692

IMG 2696

 

IMG 2715

IMG 2719

IMG 2723

У середу, 30 січня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська побували у Степанівці.

Спочатку вони оглянули Степанівський дитсадок. Його завідуюча Валентина Домущі ознайомила з дошкільним навчальним закладом. Як зазначила керівник дитсадка, будівля стара, покриття даху вичерпало свій ресурс і його потрібно перекрити. Також потребує заміни асфальтна доріжка від воріт до приміщення дитсадка.

У навчальній кімнаті садочка встановили нові столики для навчального класу. Їх придбали за бюджетні кошти, залучені в Березівський район завдяки сприянню депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна.

Про виконану роботу та плани покращення соціальних об’єктів села присутніх поінформувала голова Степанівської сільради Тетяна Матієць.
Далі гості побували в сільському клубі.
Директор БК Галина Шпарталова розповіла про будівлю, в якій функціонують клуб і бібліотека. Найактуальніша проблема в даному випадку це потреба капітального ремонту даху та актової зали клубу.

Оглянувши соціальні об’єкти, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян пообіцяв докласти максимальних зусиль для вирішення проблемних питань дитячого садка.

Read more

Регіональний розвиток Березівщини: визначені першочергові напрямки розвитку

1.IMG 2490

2.IMG 2515

3.IMG 2531

4.IMG 2495

5.IMG 2566

6.IMG 2553

7.IMG 2559

9.IMG 2555

8.IMG 2551

10.IMG 2567

11.IMG 2530

Регіональний розвиток Березівщини: визначені першочергові напрямки розвитку

У середу, 30 січня, у малій залі засідань РДА відбулося засідання Ради регіонального розвитку Березівського району. Актуальні напрями розвитку Березівщини на найближчий час визначали шляхом обговорення. У ньому взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник фінансового управління Олена Болотенко, голова Громадської ради Петро Ляшик, члени постійних комісій, сільські голови та голови ОТГ району, керівники структурних підрозділів РДА.

Наразі обговорення пропозицій по сільрадам району вже завершені.
Включити до плану було запропоновано 126 об'єктів (дорожні, освітні, медичні, житлово-комунальні та інші) по всьому Березівському району. З цього списку обрали 23 найбільших значимих об’єкта, які потребують термінового фінансування. Про це поінформував начальник управління агропромислового та економічного розвитку РДА Сергій Цапкаленко. Він розповів присутнім про хід обговорення планів перспективного розвитку Березівського району.

Детальні роз’яснення по запропонованим об’єктам у переліку надав депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, якій повідомив, що бере під особистий контроль вищезазначені об’єкти, що мають найсуттєвіший вплив на соціально-економічний розвиток Березівського району.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук звернув увагу на проблеми дитсадка Раухівки, який потребує значних капіталовкладень.

Розглядаючи питання фінансування об’єктів освітньої галузі, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков запропонував сільським радам приєднатися до вирішення проблем освітян, адже потрібних коштів в  бюджеті розвитку району немає.

На засіданні визначалися з пріоритетними об’єктами, які будуть включені до перспективного плану розвитку територій Березівського району на період 2019-2021 років.

Зокрема, депутат районної ради Володимир Медвідь запропонував зробити об’їзну дорогу по Березівці. Петро Ляшик вніс пропозицію робити дороги по місту більш якіснішими (у багатьох відсутні бордюри). Депутат районної ради Ігор Соловйов запропонував включити до переліку капремонт очисних споруд в Березівці. Також у ході засідання підіймалися питання ремонту водогону у Раухівці, потребує заміни селищного сміттєвоза. Маринівська сільрада в цьому році планує запустити артезіанську свердловину.

Read more

Середа, 30 Січень 2019

Раухівська опорна ЗОШ: в процесі модернізації навчального процесу

1.IMG 2629

2.IMG 2601

3.IMG 2607

4.IMG 2612

5.IMG 2618

6.IMG 2638

7.IMG 2643

8.IMG 2646

9.IMG 2658

10.IMG 2667

У середу, 30 січня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова та начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Березівської РДА Ольга Гаврилюк побували в Раухівській опорній школі І-ІІІ ступенів.

Директор опорного навчального закладу Валерій Плавницький провів для гостей екскурсію по школі. Він ознайомив їх зі змінами, які відбулися в школі за останній час. Освітній заклад зараз проходить нелегкий шлях перетворення з простої загальноосвітньої школи у опорний освітній заклад.

Спершу гостям показали нові шкільні парти та стільці. Батьки учнів 5-А та 6-Б класів звернулися до депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна з проханням придбати нові парті, бо старі не відповідали сучасним вимогам. За сприяння Князя Аршалуйсовича були виділені необхідні кошти та придбані нові парти та стільці.

Цей клас став наступним пунктом візиту. На даний момент тут встановлений новий лазерний проектор та інтерактивна сенсорна дошка. Роботу нового мультимедійного обладнання показала вчитель математики Ніна Михайлівна Уланова. Гості поспілкувалися з педагогами та учнями Раухівської ЗОШ, поцікавилися їхніми враженнями від змін, які відбулися в їхньому навчальному закладі та у шкільній програмі.

Потім представники місцевої влади заглянули до 1-А класу, де наймолодші учні якраз активно займалися розминкою перед інтерактивною дошкою. Сам клас вже повністю обладнаний згідно усіх критеріїв освітнього проекту «Нова українська школа». Діти з радістю та цікавістю спілкувалися з поважними гостями.

Наостанок було шкільну бібліотеку, де зберігається літературний фонд школи. «З моменту нашого останнього візиту в цій школі відчуваються позитивні зміни. Тут стало чистіше, охайніше. Видно, що є порядок, що є зміни в кращу сторону», — сказав депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян після візиту до Раухівської школи.

Read more

Привітали громадського активіста з ювілеєм

1.IMG 2574

2.IMG 2586

3.IMG 2584

У середу, 30 січня, до Раухівського БК завітали гості з приємною місією — привітати ювіляра. Напередодні, 29 січня, 85-річний ювілей святкував громадський активіст Раухівської селищної ради Ростислав Платонович Кухарук.

Привітати ювіляра з Березівки приїхали голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова та начальник відділи освіти, сім’ї та молоді Березівської РДА Ольга Гаврилюк.

Березівська районна рада відзначила Р.П.Кухарука за його активну громадянську позицію та з нагоди святкової дати - Почесною відзнакою голови Березівської районної ради.

Жителі Раухівки та Березівщини знають Ростислава Платоновича, як людину з твердою життєвою позицією. Незважаючи на свій вік, він бадьорий духом, грає в шахи та порається на своїй дачній ділянці. Ростислав Кухарук — справжній патріот України, під час Революції Гідності побував в Києві на Майдані. Йому небайдужа доля Батьківщини, адже він любить свою державу, свій рідний край. Зараз найбільше бажання чоловіка - щоб настав мир на Україні. «Коли я чую в теленовинах, що помирають захисники України, то завжди плачу. Мені дуже шкода тих молодих хлопців, які гинуть, я за те, щоб на всіх землях України панували мир та злагода", — каже ювіляр.

Голова районної ради Віталій Мосійчук привітав ювіляра з днем народження, побажав йому міцного здоров'я, успіхів та благополуччя. До святкових побажань також приєдналися гості.

Культпрацівники та активісти Раухівської селищної ради спільними зусиллями підготували для іменинника свято - творчій актив селищної ради на чолі з головою Раухівського БК Лілією Галановою вручили імениннику подарунок, читали вірші та виконували пісні. Сам ювіляр приготував молитву «Неопалима Купина», яку зачитав перед гостями.

Read more

Вівторок, 29 Січень 2019

На розширеній апаратній нараді: військовий призов, освіта та комунікація з громадськістю

1.IMG 2420

2.IMG 2432

3.IMG 2450

4.IMG 2458

5.IMG 2465

6.IMG 2426

7.IMG 2480

8.IMG 2443

У вівторок, 29 січня, у малому залі засідань Березівської РДА відбулася розширена апаратна РДА.

Засідання провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков. У роботі наради взяла участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

Про проведення чергового призову на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2018 року та заходів щодо його забезпечення доповів військовий комісар Березівського району Олександр Чигирьов. За його словами, восени по плану до війська було призвано і направлено на службу до війська 28 осіб. План призову виконаний у повному обсязі. Також він розповів про ситуацію з призовом загалом по Березівському району, яка останнім часом демонструє позитивну динаміку змін.

Спеціаліст по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Березівської РДА Руслан Возний у своїй доповіді розповів про стан захисних споруд у Березівському районі. За словами спеціаліста, на даний момент в Березівському районі знаходиться 16 приміщень, які можуть слугувати як укриття у разі військових конфліктів. Але, нажаль, більшість з них у непридатному стані (захаращені, не обладнані, використовуються як склади). Тому відповідальним особам було надано завдання поставитися до вирішення цього питання на належному рівні, на що й наголосив в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк виступила з доповіддю про охоплення дітей загальною середньою освітою, забезпечення учнів підвезенням і харчуванням, а також про роботу шкільних котелень у осінньо-зимовий період. Ольга Федорівна повідомила, що нині у закладах освіти навчається 1372 дитини (за виключенням ОТГ).

Загалом у закладах освіти району працює 10 шкільних автобусів, які підвозять до місця навчання 279 учнів та 20 педагогів. Потребує заміни шкільний автобус Петрівської ЗОШ, немає власного автобусу Новоселівська ЗОШ.

Про роботу відділу комунікацій з громадськістю Березівської РДА доповів його начальник Сергій Чернецький. Він надав актуальну інформацію стосовно співпраці з іншими структурними підрозділами РДА для наповнення офіційного веб-сайту Березівської РДА та її сторінок у соцмережах необхідною інформацією.

Також він повідомив, що у минулому році було відновлено роботу Громадської ради при Березівській РДА (головою громадської ради обрано Петра Ляшика). Крім цього, Сергій Володимирович доповів про наповнення відділами та структурними підрозділами РДА веб-сторінки Березівської РДА протягом 2018 року. За цей час на офіційному ресурсі було оприлюднено близько 2000 матеріалів різної тематики.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку РДА Сергій Цапкаленко поінформував присутніх про актуальні зміни у законодавстві стосовно лісосмуг у районі, їх територіального устрою та експлуатаційних особливостей.

Read more

П'ятниця, 25 Січень 2019

засідання Спілки воїнів-інтернаціоналістів Березівського району

1.IMG 2283

2.IMG 2305

3.IMG 2290

4.IMG 2303

5.IMG 2308

6.IMG 2294

У п'ятницю, 25 січня, в малій залі засідань РДА відбулося засідання Спілки воїнів-інтернаціоналістів Березівського району. Його основною темою стало відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На засідання запросили депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна, голову Березівської районної ради Віталія Мосійчука, в.о. голови Березівської РДА Сергія Лоскутнікова. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів.

Засідання провів голова Спілки воїнів-інтернаціоналістів Березівського району Микола Фабульян. Обговорити актуальні питання Спілки зібралися воїни-інтернаціоналісти з усього Березівського району. Частина їхніх побратимів не змогла бути присутньою через несприятливі погодні умови або незадовільний стан здоров'я.

Головним питанням порядку денного стало вирішення організаційних питань з нагоди святкування 30-ої річниці Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата також вважається Днем виведення військ з Афганістану. Урочисті заходи в Березівському районі планується провести 15 лютого в Березівському РБК.

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян подякував присутнім за їх героїчний подвиг та зазначив, що й надалі допомагатиме воїнам-інтернаціоналістам Березівщини. Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук запевнив, що районна рада теж зробить все належне, щоб святкування ювілейної дати відбулося на гідному рівні.

Наразі в Березівському районі проживає 135 воїнів-інтернаціоналістів. У ході засідання обговорювалися кандидатури на нагородження, програма святкування та інші організаційні моменти.

Read more

На засіданні Ради регіонального розвитку Березівського району

1.IMG 2312

2.IMG 2328

3.IMG 2323

4.IMG 2336

5.IMG 2314

6.IMG 2322

7.IMG 2329

Обговорення перспективних планів розвитку територій Березівського району на період 2019-2021 років відбулося у п’ятницю, 25 січня, в Березівській районній раді.

План розвитку Березівщини на найближчі роки активно обговорювали депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник управління агропромислового та економічного розвитку Березівської РДА Сергій Цапкаленко та начальник відділу економіки і торгівлі Березівської РДА Світлана Торосян.

Розглядалися актуальні питання розвитку району, такі як ремонт доріг (траси Р-55 Одеса-Вознесенськ та дороги Т-1615 Березівка-Знам’янка в межах нашого району), капітальні ремонти у закладах та установах району та інші актуальні питання.

При розробці такого плану враховувалися регіональні стратегії розвитку та місцеві пріоритети, які визначилися територіальними громадами. Для цього відбулися громадські обговорення та слухання, під час яких були визначені об’єкти, що будуть фінансуватися за рахунок місцевого бюджету, а також об’єкти, на які планується залучати кошти бюджетів інших рівнів.

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян активно вносив свої пропозиції у план розвитку району, враховуючи специфіку запропонованих об’єктів. У ході конструктивного діалогу присутні визначили пріоритетні напрямки розвитку, плани та орієнтовні суми для фінансування.

 

Read more

Четвер, 24 Січень 2019

Заслужений лікар України Леоніла Павлова

IMG 2274

IMG 2271

Завідуюча педіатричним відділенням Березівської ЦРЛ Леоніла Павлова отримала почесне звання «Заслужений лікар України». Високу державну нагороду їй вручив голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов під час урочистостей з нагоди Дня Соборності України та ювілею проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, які відбулися 22 січня в Одеському оперному театрі.

Леоніла Сергіївна стала першим лікарем в Березівській ЦРБ та в Березівському районі, який отримав цю нагороду. Загальний лікарський стаж Леоніли Павлової становить 63 роки, з яких 53 вона працює в Березівській центральній районній лікарні.

Майбутній лікар народилася 28 березня 1933 року в с. Яршеве Могилів-Подільського району Вінницької області. Вона була найстаршою з 6 дітей. Леоніла допомагала матері у вихованні своїх молодших братів і сестри. Тому вже в юному віці зрозуміла, що таке догляд та виховання маленьких дітей і яка відповідальність лягає на плечі дорослих.

Батько Леоніли Сергіївни — кадровий військовий, тому часто родина переїздила в різні регіони країни. Під час Другої Світової він служив у Сталінграді, потім в Одеському військовому окрузі, а згодом — на Далекому Сході Радянського Союзу. В момент ескалації військового конфлікту батько евакуював сім’ю на Урал, а сам пішов воювати на фронт. Дитячі роки дівчина провела на Україні, а до школи вже пішла на Далекому Сході Росії, де довгий час служив батько.

В школі дівчина навчалася сумлінно і після отримання атестату чітко знала, яку професію отримає. Рішення навчатися на лікаря приймали усією родиною. На Далекому Сході не було відповідних навчальних закладів, тому вирішили навчатися лікарській спеціальності в Одесі. «Це місто обрали, бо батько був родом з Одещини. Хотілося бути ближче до рідних», зазначає співрозмовниця. Опановувати медичну спеціальність Леоніла розпочала у 1950 році і через 6 років отримала фах «лікаря-педіатра» в Одеському державному медичному університеті. Саме тут вона зустріла свого чоловіка — Семена Яковича Павлова. Він вчився на хірурга, вона — на педіатра. Доленосне знайомство відбулося на початку студентського життя. Разом вони прожили 55 років. У лікарського подружжя Павлових народилося двоє синів. Старший син Олександр — юрист, живе з сім’єю в смт Тарутине. Нажаль, чоловіка не стало у 1991 році, а у 2004 році помер молодший син Віктор.

Після отримання диплому, молодого педіатра Леонілу розподілили працювати до Первомайського району Миколаївської області, потім вона кілька років була педіатром у Біляївській райлікарні, а згодом приїхала працювати до Березівської райлікарні.

«В моїй роботі мені подобається надавати допомогу людям. Для мене головне — щоб діти були здорові. Це моя основна задача, яку я завжди прагну вирішити. Разом з колегами я пояснюю батькам особливості догляду за здоров’ям дітей. Я вважаю, що цьому питанню батькам потрібно приділяти більше уваги. Адже здоров’я дитини багато залежить саме від їх уважності та догляду. Своєчасний медичний догляд допоможе виростити здорову дитину без вад розвитку», — каже Леоніла Сергіївна. Доктор Павлова лікує пацієнтів від перших місяців життя і до 16 років.

Леоніла Павлова — людина, цілком віддана своїй справі. Про кожного зі своїх пацієнтів вона турбується, як про рідного. Адже знає, що здоров’я дитини — цінний скарб, який легко втратити і важко відновити.

Під час візиту до Березівського району в листопаді 2017 року губернатор Одеської області Максим Степанов завітав до Березівської ЦРЛ. У ході зустрічи з медиками він поспілкувався і з Леонілою Сергіївною та був вражений її освіченістю, професіоналізмом і відданістю своїй справі. І саме губернатор Максим Степанов запропонував кандидатуру Леоніли Павлової для нагородження високою державною нагородою.

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова щиро вітають Леонілу Сергіївну з отриманням почесного звання та бажають її міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у роботі та благополуччя!

 

Read more

Середа, 23 Січень 2019

На бюджетній комісії 23.01.2019 року

IMG 5568

IMG 5567

23 січня відбулося засідання бюджетної комісії. В роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, голова комісії Василь Задорожнюк, члени комісії.

Як поінформувала Олена Миколаївна, райдержадміністрація надала на розгляд та затвердження постійною бюджетною комісією зміни до районного бюджету на 2019 рік за рахунок цільових субвенцій.

По загальному фонду районного бюджету пропонується збільшити доходи на 5 313 342 грн.

По галузі освіти - передбачається збільшити видатки на дошкільну світу, підвіз учнів, харчування учнів 1-4 класів, харчування дітей дошкільної групи, придбання запчастин, зимової гуми і страхування шкільного автобуса, оплата послуг інтернету, технічне обслуговування котельні, атестацію робочих місць, виплату зарплати працівникам дошкільної освіти, придбання парт.

По галузі медицини – придбання обладнання для Михайло-Олександрівського ФАПу, радіаторів для Демидівської амбулаторії, ліків для дитини із с. Заводівки, оплату комунпослуг.

Крім того, видатки планується спрямувати на медичне обслуговування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, надання пільг окремим категоріям громадян (розпорядник коштів УСЗН РДА) та інші потреби.

З питання порядку денного члени комісії ухвалили рішення.

Read more

Понеділок, 21 Січень 2019

День Соборності України!

IMG 2262

IMG 2231

IMG 2250

IMG 2268

У січні 2019 року в Україні відзначається важлива історична дата — 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). День проголошення документу — 22 січня 1919 року увійшов в історію України як День Соборності. Напередодні, у понеділок, 21 січня, біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Березівці відбувся мітинг, присвячений цій події.

Щороку українці відзначають цей день, який символізує територіальну цілісність України, утвердження власної державності, об’єднання регіонів України в одне єдине ціле. Понятті «соборність» означає добровільне об’єднання, єдність.

У святковому заході взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, трудові колективи установ та організацій району та міста, жителі Березівки.

Ведуча заходу Алла Піцул розповіла про історію Дня соборності, його роль та значення для українського суспільства.

За право жити у вільній, єдиній державі своє життя віддало багато українців. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх загиблих за соборність, громадянську єдність і готовність українців відстоювати свою свободу від загарбників і агресорів на українській землі. Як підтверджують гіркі уроки історії України, національна єдність є обов’язковою передумовою успішного розвитку нашої держави. На знак вшанування пам’яті творців незалежності, соборності України присутні поклали квіти до пам’ятнику Тарасу Шевченку.

День соборності — привід нагадати всім нам, що саме в єдності полягає сила нашого народу. І допоки жителі всієї України не усвідомлять цього, то миру на наших землях не буде.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31