Липень 2017

Вівторок, 25 Липень 2017

25 липня в Березівському районі відбувся практичний семінар для аграріїв. Організатор заходу – Березівська районна рада та господарство «Хлібопродукт» (керівник Армен Хачатрян). В ході семінару відбувся демонстраційний показ нових сільськогосподарських пр

IMG 5842

IMG 5888

IMG 5912

IMG 5955

IMG 5961

IMG 6003

IMG 6011

IMG 6042

IMG 6060

IMG 6145

IMG 6307

IMG 6343

IMG 6427

25 липня в Березівському районі відбувся практичний семінар для аграріїв. Організатор заходу – Березівська районна рада та господарство «Хлібопродукт» (керівник Армен Хачатрян).

В ході семінару відбувся демонстраційний показ нових сільськогосподарських причепних агрегатів від одеського заводу-виробника багатофункціональної грунтообробної техніки та запасних частин – компанії «VELES AGRO».

Показ відбувся на полі господарства «Хлібопродукт», яке вже кілька років успішно співпрацює з даним підприємством.

У заході взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко, а також запрошені аграрії, фермери нашого й сусідніх районів, які є партнерами організатора -  компанії «VELES AGRO».

Свою продукцію (добрива для позакореневого живлення, засоби захисту рослин) пропонували сільгоспвиробникам представники науково-виробничого підприємства «ЕКООРГАНІК».

Під час демонстраційного показу присутні ознайомилися з роботою ґрунтообробних агрегатів. Техніка, що була представлена на демо-показі: універсальна дискова борона ZEUS 6 HD; плуг оборотний PON 7-40+1; глибокорозпушувач стрілоподібний GRS; маніпулятор тракторний "ДІАПАЗОН" GST 1000 (деталі http://www.velesagro.com).

Аграрії Березівського району (зокрема керівники ПСП ім. Б.Хмельницького, ПП «Вересень», АФГ «Соїл»), ознайомившись із ціновими пропозиціями, одразу повели розмову про придбання деяких демонстраційних зразків. Особливо їх зацікавив плоскорізний культиватор для основного обробітку грунту, який обладнаний ємностями для внесення міндобрив. 

Під час перерви присутнім було запропоновано прохолодну мінеральну воду та бутерброди.

Наприкінці учасники семінару подякували організаторам за змістовний захід, за можливість обмінятися досвідом з метою вирощення щедрих врожаїв.

Read more

Четвер, 20 Липень 2017

На бюджетній комісії 20.07.2017

IMG 5792

IMG 5790

IMG 5787

IMG 5794

20 липня відбулося засідання бюджетної комісії (голова Василь Задорожнюк).

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентна Димова, запрошені.

Начальник фінуправління РДА Олена Болотенко ознайомила присутніх з листом РДА.

«За період з 26 червня по 12 липня 2017 року місцевими бюджетами району (Степанівська, Вікторівська, Заводівська, Златоустівська, Ряснопільська сільради) надано цільові субвенції районному бюджету.

Є пропозиція розглянути та затвердити на постійній комісії зміни до райбюджету-2017. Пропонується збільшити доходи і видатки загального фонду райбюджету на 52 645 грн. Кошти передбачено на медогляд педагогів, придбання обладнання для Вікторівської ЗОШ, поточний ремонт Чижівської ЗОШ, Заводівської ЗОШ-НВК, придбання підручників для Заводівської ЗОШ-НВК, на придбання ліків жителю Заводівської сільради, на видатки по Програмі сприяння забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Березівського району. Пропонується збільшити доходи і видатки спецфонду райбюджету на 71 984 грн для заміни вікон в Заводівській ЗОШ-НВК», сказала О. Болотенко.

Дані пропозиції були схвалені та проголосовані членами бюджетної комісії.

Read more

У Березівці відкрилося оновлене відділення Ощадбанку

DSC 9668

DSC 9670

DSC 9703

DSC 9717

DSC 9735

DSC 9737

Цієї події березівчани та жителі району чекали довго, адже головна банківська установа району — Березівська філія АТ «Ощадбанк» отримала кардинальне оновлення та вийшла на більш сучасний рівень надання послуг. У вівторок, 18 липня, біля будівлі банку в центрі міста зібралося чимало гостей на урочисте відкриття оновленого банку.

В церемонії відкриття взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова, міський голова Валерій Григораш, Герой України, керівник ТОВ «Агрофірма «Маяк» Зінаїда Гришко, представники установ, організацій, підприємств, які співпрацюють з банком, клієнти.

Право перерізати стрічку в оновленому банку надало керуючій банку Валентині Бабій та міському голові Валерію Григорашу. Потім Валентина Михайлівна провела екскурсію оновленими відділенням банку.

Голова районної ради Віталій Мосійчук разом із заступником голови районної ради Валентиною Димовою привітали колектив банку на чолі з його керівником Валентиною Бабій з урочистою подією. А потім вручили Подяку районної ради колективу ТВБ №10015/0404 за професіоналізм і компетентність, оперативність і доброзичливість, вміння надавати послуги населенню та вагомий внесок у розвиток банківської системи. Як зазначив голова районної ради Віталій Мосійчук, березівський «Ощадбанк» тепер став відповідати європейському рівню.

Спеціальний гість заходу — керівник одеського відділення «Ощадбанку» зазначив, що наше відділення стало відповідати всім корпоративним вимогам. «Березівська філія стала першим районним відділенням, виконаним у новому стилі, який повністю відповідає всім новим стандартам банку. Філії «Ощадбанку» подібного рівня на даний момент є лише в Одесі та інших великих містах» — зазначив він під час свого виступу.

Березівчани не даремно чекали понад півроку, ремонтні роботи розпочалися взимку. Адже приміщення кардинально перепланували та зробили більш зручним.

Віднині банкомат знаходиться не на вулиці, а в середині приміщення. Разом з терміналом самообслуговування їх виділили в окрему зону, яка розташована при вході до банку. Якщо виникне потреба зняти готівку ввечері або вночі, клієнтам банку необхідно відчинити двері за допомогою своєї платіжної картки. У залі, де раніше були каси, зробили зону роботи з клієнтами — фізичними та юридичними особами. Тут розташований другий термінал самообслуговування. Платіжні каси тепер перенесені вглиб приміщення, де раніше була бухгалтерія. Нововведенням стала окрема виділена кабінка для обслуговування юридичних осіб. З нових функцій також — можливість швидко оформити кредит на авто. Представники автосалонів будуть знаходитися в банку, а запропоновані автомобілі – на банківській стоянці. Клієнт може оглянути бажане авто, провести тест-драйв, після чого оформити необхідні документи в банку. Замовлений автомобіль доставлять з Одеси прямо до Березівського «Ощадбанку».

З новосіллям банк також вітали міський голова Валерій Григораш, головний лікар Березівської ЦРЛ Віталій Паданєвич, головний лікар Заводівський ОПЛ №3 Лариса Ревчук, начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко, підприємці брати Олександр та Ігор Соловйови, аграрії та інші давні і постійні клієнти банку. Валентина Бабій подякувала всім  за розуміння і підтримку і зазначила, що колектив банку і надалі працюватиме над покращенням рівня надання послуг населенню Березівського району.

Read more

Щодо правових аспектів в земельних питаннях

DSC 9576

DSC 9577

DSC 9626

DSC 9583

У вівторок, 18 липня, у великій залі засідань РДА відбулася нарада, основною темою якої стало роз’яснення правових аспектів в земельних питаннях.

У ній взяли участь депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова районної ради Віталій Мосійчук, начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко, прокурор району Абдула Газієв, заступник начальника Березівського відділення поліції Віктор Корнєєв, голови сільрад та керівники агрогосподарств району.

Захід відбувся на прохання аграріїв Березівського району. Керівників місцевих товариств і господарств хвилює прихід в Березівський район великих агрохолдингів, які можуть переманити до себе селян-пайовиків. Занепокоєні аграрії звернулися за допомогою і до депутата обласної ради Князя Хачатряна.

Голова районної ради Віталій Мосійчук розповів про особливості роботи з великими агрохолдингами, можливі наслідки та поділився власним досвідом у цьому питанні.

У ході наради також підіймалося питання виплати арендної плати пайовикам. Дійти до порозуміння та досягти згуртованості у своїх діях закликав всіх присутніх депутат обласної ради Князь Хачатрян.

Начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко відмітив, що агропідприємство має великий вплив на село - це і обробка землі, і робочі місця, і вирішення соціальних питань села. «Підприємство має розвиватися, має жити. Тоді буде й життя на селі», — відмітив Сергій Васильович. І зазначив, що прихід агрохолдингів може викликати скорочення робочих місць у аграрній галузі району.

Прокурор району Абдула Газієв надав юридичні роз'яснення аспектів земельних питань і закликав присутніх обов’язково укладати договори з пайовиками. Заступник начальника Березівського відділення поліції Віктор Корнєєв розповів, що поліція реагує на подібні звернення та вживає необхідні заходи.

Від імені аграріїв Березівщини виступив керівник ПП «Роздолянське» Сергій Іщенко. Його разом з іншими колегами-аграріями радує той факт, що районна влада винесла питання правових аспектів у земельних відносинах на загал. Під час свого виступу він роз’яснив, що всі аграрії району переймаються проблемами своїх сіл, просто не всі афішують цей факт. Звернув увагу на правові нюанси, через які виникають непорозуміння між орендаторами та власниками земель.

Ним була надана пропозиція головам сільрад взяти на посилений контроль землі одноосібників та більш активно змушувати їх брати участь у вирішенні проблем села. «Ми маємо працювати згуртовано, для людей і на людей» — зазначив Сергій Іщенко наприкінці свого виступу і закликав своїх колег до більшої згуртованості.

У ході наради виступив також заступник директора компанії «Агро Інвест Групп» Євген Ткаченко. Спеціаліст надав роз'яснення присутнім щодо непорозумінь, які викликали хвилювання серед аграріїв. Він пояснив, що компанія має бажання працювати для Березівського району та місцевих аграріїв. «Ми нікуди не подінемося, не зникнемо, ми будемо брати активну участь у розвитку сільських громад. Наша компанія буде працювати з усіма аграріями і не чинитиме жодних перешкод» — зазначив під час виступу Євген Ткаченко. Потім він відповів на питання. Була жвава дискусія, адже місцеві агропідприємці занепокоєні проявами нездорової конкуренції, яка проявляється дискредитацією репутації чинних орендарів серед селян. У ході діалогу були надані необхідні пояснення.

Члени президії закликали аграріїв Березівщини жити у дружньому колі та дотримуватися вимог чинного законодавства. Наприкінці заходу голова районної ради Віталій Мосійчук запросив аграріїв взяти участь 21 липня у виїзному семінарі компанії «Велес-Агро» у  ПП "Хлібопродукт".

 

Read more

Середа, 19 Липень 2017

Шевченкове: зроблене та заплановане

1.DSC 9492

2DSC 9483

2а.DSC 9488

3.DSC 9495

4.DSC 9499

5.DSC 9504

5а.DSC 9516

6.DSC 9535

7.DSC 9546

У вівторок, 18 липня, депутат обласної ради Князь Хачатрян та голова районної ради Віталій Мосійчук побували с робочим візитом у Шевченковому.

Зараз там триває ремонту приміщення сільського будинку культури. Зокрема, в будівлі вже замінено вікна на нові металопластикові, нині робиться відмостка та ремонт сходів. Ці роботи є дуже доречними, адже через зіпсованість старого вимощення відбувалася осадка приміщення. Про хід робіт керівників поінформувала сільський голова Ніна Кондрова.

Як зазначила Ніна Ігорівна, в будинку культури замінено дах. Це значно покращило стан будівлі. Зараз там сухо, а раніше були сирість та грибок. На досягнутому прагнуть не зупинятися — у планах сільради відремонтувати приміщення на першому поверсі, благоустроїти площу біля клубу та навколишню територію.

Депутат обласної ради Князь Аршалуйсович цікавився станом справ та актуальними проблемами сільради. Разом з головою районної ради вони оглянули хід проведення робіт по ремонту клубу, побували у сільській бібліотеці, ФАПі та в ПП «Слов'янка», поспілкувалися з людьми, які там працюють.
На зворотному шляху вони відвідали голову Новоселівської сільради Юрія Якименка, який вже повернувся після лікування в Одесі і проходить процес реабілітації
 вдома.

Read more

Понеділок, 17 Липень 2017

У «Чайці» триває друга зміна

17 липня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова відвідали дитячий оздоровчий табір «Чайка».

Директор закладу Сергій Дідиченко ознайомив гостей із життям юних відпочивальників, їхнім порядком денним, раціоном, заняттями.

«Мене звати Максим Котяш, я із Заводівки, я кращий учень третього класу, тому і отримав путівку в табір, тут мені все дуже подобається!», розповів маленький відпочивальник.

Станом на 17 липня в таборі відпочиває 37 дітей другої зміни. Дирекція табору за придбання путівок вдячна  керівникам господарств Анатолію Запорожану, Володимиру Житнику, Василю Швецю, Олександру Курнику. Підприємець Сергій Ільчак надав табору допомогу у вигляді медикаментів.

«5 днів у нас перебуватимуть 18 учасників «Козацької січі» із Кропивницького. Вони розіб’ють наметовий табір, проводитимуть різні заходи. Плануємо провести товариський футбольний матч», розповів С. Дідиченко.

Лікар табору Віталій Кривенко продемонстрував запас ліків у медпункті табору, а також повідомив, що за 600 метрів від території закладу обладнано місце для купання під наглядом фізрука.

IMG 5730

IMG 5737

IMG 5746

IMG 5761

IMG 5772

IMG 5722

IMG 5727

Read more

Готуючись до відкриття інформаційного центру

Як інформував «Степовий маяк», нині триває ремонт читальної зали районної бібліотеки під «Центр СОУП» (самоорганізуючий учбовий простір). В даному контексті пропонуємо нашим читачам інтерв’ю, яке дала районній газеті заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

-Валентино Володимирівно, розкажіть, будь-ласка, про підготовку до відкриття інформаційного центру.

- Нагадаю читачам газети  про минулорічні виїзди депутатської комісії у складі депутатів Сергія Шульги, Сергія Хіміча, Марії Якобюк, Марини Красноперової, Тетяни Моторної до сільських бібліотек району з метою вивчення стану справ на місцях. Ця тема була піднята депутатами Березівської районної ради і в результаті ґрунтовно опрацьована. За підсумками перевірок роботи сільських бібліотек не закрито жодну книгозбірню, персонал не зазнав скорочень, недоліки виправлено, а роботу активізовано. В тому числі й з допомогою сільрад. Відрадно, що органи місцевого самоврядування пішли нам на зустріч, сім сільрад надали підтримку районному бюджету та фінансують  заробітну плату працівникам культури, в тому числі  і бібліотекарям із свого місцевого бюджету.

 -А що стосовно створення Центру?

-На Одещині  працює благодійний фонд «Вільна освіта» під керівництвом  Станіслава Дрогаєва, що займається створенням самоорганізуючих учбових просторів. Після спілкування з керівником Фонду виявилося, що співпраця можлива, за умови, якщо  район зробить ремонт в приміщенні, побудує пандус, а фонд в свою чергу забезпечить сучасними меблями та оргтехнікою.  С.Дрогаєв приїздив в Березівку, зустрівся з головою райради В.Мосійчуком, оглянув приміщення, яке було визнано підходящим під вимоги.

-І після цього справа зрушила з місця?

-Так, велике спасибі депутатам районної ради за розуміння і підтримку цього соціально-важливого для громади проекту. У результаті чого на сесії прийнято рішення про фінансування з райбюджету ремонту читальної зали (понад 98,3 тис.грн), встановлення сигналізації (понад 22 тис.грн), ремонт фасаду будівлі, монтаж системи опалення, облаштування внутрішньої вбиральні   (110 тис.грн). Роботи виконує підрядна фірма «Будсервіс» (керівник Ярослав Марків).

-На сьогодні вже багато зроблено?

-Поштукатурені, пошпатльовані і пофарбовані стіни, змонтовано стелю «Армстронг», підлога готується під ламінат. У дворі вже є каналізаційна яма з люком, облаштовується внутрішня вбиральня, фасад будівлі.

-На коли планується відкриття?

-Орієнтовно на 1 вересня. Також додам, що голова районної ради Віталій Леонідович Мосійчук докладе зусиль щодо знайдення коштів на косметичний ремонт й абонементної зали.

Керівництво відділу культури РДА та Центральної районної бібліотеки, бібліотекарі висловили вдячність районній раді, депутатському корпусу за активну позицію по збереженню закладу, його перепрофілювання в принципово новий формат, та за сприяння у виділенні бюджетних коштів на проведення зазначених будівельних робіт.Дрогаев

Read more

П'ятниця, 14 Липень 2017

Щоб звучало поетичне слово!

IMG 5704

IMG 5706

IMG 5709

IMG 5707

14 липня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова провели зустріч з березівською поетесою, керівником гуртків ЦДЮТ Тетяною Черненко.

Тетяна Дмитрівна прийшла на зустріч із двома збірками своїх творів: «Не ошибаются лиш Боги…» і «Раз на раз не приходится».

Авторка розповіла про участь вихованців поетичного гуртка, який вона веде, в різноманітних конкурсах та про свій творчий доробок, що складається майже з 2 тисяч віршів.

Нині поетеса обмірковує підготовку вже третьої збірки своїх творів. На відміну від попередніх, які в основному ліричного характеру, ця задумується як громадянсько-патріотична і трохи з філософією.

Окремо мова йшла про необхідність видати збірку поезій юних і дорослих жителів Березівщини, в тому числі й членів районного поетичного клубу «Чарівний вогник» (керівник Людмила Богуславська).

Керівництвом районної ради така ідея була схвалена і взята на контроль. За словами  Віталія Леонідовича, найближчим часом відбудеться зустріч із представниками творчих об’єднань щодо консультацій і пропозицій.

За активну життєву позицію, значний особистий внесок у розвиток і відродження національної культури та високу професійну майстерність Тетяні Черненко вручено Подяку голови Березівської районної ради.

Read more

Понеділок, 10 Липень 2017

Вирости гідними спортсменами

DSC 9144

DSC 9146

DSC 9155

DSC 9175

DSC 9158

Підростаюче покоління спорстменів Березівщини не поступається cвоїм старшим товаришам. Юні та завзяті любителі спорту беруть активну участь у всеукраїнських, обласних та районних змаганнях, отримуючи безцінний досвід та заслужені нагороди. Наша молодь добре себе зарекомендувала у таких видах спорту, як спортивна акробатика, легка атлетика, баскетбол, волейбол та футбол.

У суботу, 8 липня, відбулася церемонія проводжання школярів 2004-2005 року народження, які візьмуть участь у Всеукраїнському футбольному турнірі, що відбудеться на березі Азовського моря у м. Скадовськ. Підтримати талановиту молодь прийшли депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова районної ради Віталій Мосійчук, голова Федерації футболу Березівського району, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк, депутат районної ради Василь Задорожнюк та голова ФСК «Колос» Сергій Скворцов.

На футбольні змагання поїде команда у складі 9 гравців разом зі своїми тренерами Олегом Кошовим та Валерієм Карастаном. Поїздка відбудеться за рахунком кооперування коштів батьків та спонсорів.

«Хлопці, я хочу побажати вам успішних починань у спорті. Бажаю, щоб ви теж  досягли того рівня, який сьогодні має наша футбольна команда «Березівкаагрошляхбуд», яка гідно представляє Березівський район в області. Також вірю, що найзавзятіші з вас будуть представляти нашу країну на світових спортивних змаганнях. В добрий шлях!» — відмітив у своїй промові депутат обласної ради Князь Хачатрян. Далі він від себе та від голови районної ради Віталія Мосійчука вручив капітану команди фінансову допомогу на поїздку.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук побажав юним футболістам успішних ігор та нових перемог. Не лишилася в стороні і футбольна команда «Березівкаагрошляхбуд», яка подарувала своїм юним землякам-футболістам професійний ігровий м’яч.

Голова Федерації футболу Березівського району Василь Задорожнюк у своєму виступі відзначив, що 10 років тому наша дитяча команда повернулася зі Скадовську зі званням чемпіонів України з футболу серед юніорів та золотими нагородами. Він побажав дітям повторити їх успіх, які зараз грають за основний склад футбольної команди Березівки. Потім Василь Миколайович вручив команді фінансову допомогу від районної Федерації футболу.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк подякувала небайдужим людям, завдяки яким наша талановита молодь має змогу взяти участь у Всеукраїнських змаганнях. «Велика подяка депутату обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку та депутату районної ради Василю Задорожнюку. Це люди, які дійсно зробили все для того, щоб ви змогли поїхати на ці змагання», — відмітила Ольга Федорівна у своєму зверненні. Вона побажала юним спортсменам бути впевненими у своїх силах і оздоровитися на березі Азовського моря.

Наприкінці церемонії проводжання юні футболісти пробігли символічне коло на своїй рідній тренувальній базі — районному стадіоні «Колос», де під оплески їх провела глядацька аудиторія.

Read more

Вівторок, 04 Липень 2017

Зустріч з обласним керівництвом ДСНС

IMG 4521

IMG 4535

IMG 4527

IMG 4537

4 липня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук провів робочу зустріч з першим заступником начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області, полковником служби цивільного захисту Вадимом Шулюком та начальником Березівського міськрайонного сектору ГУ ДСНС Олександром Бліновим.

Було обговорено аспекти взаємодії міськрайонного сектору ДСНС із органами місцевого самоврядування району, а також роботу рятувальників та їхнє матеріально-технічне забезпечення.

Обласний керівник вказав на окремі недоліки в роботі  міськрайонного сектору та запропонував шляхи їх усунення.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Липень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31