Липень 2019

Середа, 31 Липень 2019

Ремонт водопроводу в селі Шевченкове

1.IMG 0243

31 липня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали село Шевченкове.

За кошти обласного бюджету залучені в район завдяки Князю Аршалуйсовичу в селі здійснюється прокладання нового водопроводу.

За словами депутата, планується замінити 90 відсотків труб, щоб система водо забезпечення жителів функціонувала належним чином.

Шевченківський сільський голова Ніна Кондрова поінформувала керівників про хід робіт і вислови на адресу Князя Хачатряна щиру подяку за допомогу в здійснення важливої для громади справи.

Наприкінці керівники району оглянули дорогу на село Маринове, де планується виконати ямковий ремонт шляхового полотна, яке в розбитому стані.

 

Read more

Подвір’я Раухівської школи благоустроєно новою тротуарною плиткою

1.IMG 0236

2.IMG 0230

31 липня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали Раухівську опорну школу.

За кошти обласного бюджету залучені в район завдяки Князю Аршалуйсовичу шкільний двір застелено новою тротуарною плиткою.

Директор навчального закладу Валерій Плавницький висловив щиру подяку від педагогічного та учнівського колективу за благоустрій території.

 

 

Read more

Щоб комунальні платежі надходили вчасно і в повному обсязі

1.IMG 0225

31 липня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук зустрілися з жителями будинку №14 по вулиці Євгена Кравця в Раухівці.

За участі начальника Раухівського ВУЖКГ Вадима Тітієвського мова йшла про необхідність здійснення вчасної сплати комунальних послуг жителями селища.

Відповідно до договорів жителі зобов’язані регулярно сплачувати за спожиту воду, газ, електроенергію, а також за прибирання й вивіз сміття.

ВУЖКГ в свою чергу повинно роз’яснювати жителям чим обґрунтовуються розцінки на комунпослуги, як розподіляються отримані кошти і крім того - подавати безперебійно воду, прибирати сміття, обкошувати бур’яни, утримувати будинки и справному стані.

Read more

В селищі Раухівка будується спортивний майданчик

2.IMG 0213

1.IMG 0179

31 липня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали селище Раухівку.

За кошти обласного бюджету залучені в район завдяки Князю Аршалуйсовичу в селищі здійснюється будівництво спортивного майданчика.

В.о. Раухівського селищного голови Вікторія Скиба поінформувала керівників району про хід робіт. Працівники ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» саме встановлювали металеві опори для огорожі спортивної споруди.

В огляді робіт взяли участь начальник Служби порятунку Березівського району Олександр Блінов, начальник Раухівського ВУЖКГ Вадим Тітієвський.

Окремо керівники району наголосили на необхідності здійснення благоустрою території селищного парку, який прилягає до спортивного майданчика.

За десять днів спільними зусиллями громади слід ліквідувати бур’яни, чагарники, сміття. Щоб це місце відпочинку й спорту радувало місцевих жителів, а вони слідкували за порядком довкола.

Read more

П'ятниця, 19 Липень 2019

На бюджетній комісії 19.07.2019р.

1.IMG 0128

2.IMG 0123

3.IMG 0116

4.IMG 0119

19 липня відбулося засідання бюджетної комісії Березівської районної ради.

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, голова бюджетної комісії Василь Задорожнюк, члени комісії.

Порядок денний передбачав розгляд листа РДА про зміни до райбюджету-2019 за рахунок зміни цільових субвенцій та затвердження їх постійною комісією.

По загальному фонду районного бюджету зменшено доходи і видатки, по спеціальному фонду – збільшено доходи (загалом на 2 000 000 грн) і видатки.

В тому числі доходи по субвенції з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів; на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню.

Пропонувалося спрямувати кошти з будівництва Березівської районної судово-медичної експертизи на придбання обладнання для проведення термінових біопсійних досліджень в сумі 500 000 грн.

Субвенцію в сумі 1,5 млн. грн. передати до бюджету Раухівської селищної ради на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям та 1, 418 млн. грн. на збільшення кошторису Березівської районної ради по спеціальному фонду на проведення робіт по реконструкції будівлі районного військового комісаріату.

Окремо мова йшла про пошук джерел фінансування для необхідності забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет жителів району.

Read more

Вівторок, 16 Липень 2019

На розширеній апаратній нараді 16.07.2019 року

1.IMG 0109

2.IMG 0100

3.IMG 0105

4.IMG 0110

5.IMG 0107

16 липня в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков провів апаратну нараду. У роботі засідання взяли участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, запрошені представники ОТГ, голови сільрад, керівники установ, організацій, закладів, структурних підрозділів.

Про роботу Березівського відділення поліції щодо профілактики злочинності в населених пунктах району протягом червня місяця 2019 року поінформував заступник начальника ВП Віктор Корнєєв.

Голова виконкому Новоселівської сільради Юрій Якименко доповів про виконання делегованих повноважень за перше півріччя та звернення громадян.

Стан охоплення профілактичними щепленнями дитячого населення Березівського району висвітлила у своїй доповіді головний лікар КНП «Березівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Кондрашова.

Начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк повідомила про оснащення інтерактивним обладнанням кабінетів Раухівської опорної школи, подякувала депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну за допомогу в перекритті даху Михайло-Олександрівської школи, а також сільрадам – за виділення коштів на ремонти закладів освіти.

Заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова поінформувала про навчання членів дільничних комісій, яке 13 липня в Березівці провели представники ЦВК та відповіла на запитання щодо виборчого процесу.

Read more

П'ятниця, 12 Липень 2019

Свято Петра і Павла в Березівському храмі

1.IMG 9639

1.IMG 9685

3.IMG 9659

4.IMG 9668

5.IMG 9673

2.IMG 9602

7.IMG 9687

 

8.IMG 9690

12 липня з нагоди православного свята Петра і Павла в Березівському Свято-Миколаївському храмі відбулася святкове богослужіння.

У службі взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

Настоятель Свято-Миколаївського храму, благочинний храмів Березівського округу, протоієрей Петро Ляшик спільно зі своїми двома синами-священиками Серафимом та Володимиром, а також священиками храмів району провів святкову Літургію.

Урочисту святкову службу прикрасив спів церковного хору під керівництвом регента Марини Ляшик, який сьогодні відзначив своє 25-річчя.

Наприкінці, отець Петро за добрі справи на благо громади Березівського району та допомогу храму вручив Князю Аршалуйсовичу Хачатряну і Віталію Леонідовичу Мосійчуку Грамоти за заслуги перед Українською Православною Церквою і Ордени Святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого від Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви - Онуфрія.

 

Read more

Четвер, 11 Липень 2019

Морозиво для відпочивальників "Чайки"

1.IMG 9527

2.IMG 9484

3.IMG 9489

3а.IMG 9500

4.IMG 9504

4а.IMG 9520

5.IMG 9513

6.IMG 9514

7.IMG 9515

8.IMG 9542

9.IMG 9532

11.IMG 9552

12.IMG 9476

У четвер, 11 липня, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова завітали до дитячого оздоровчого табору "Чайка". 

Для юних відпочивальників підготували сюрприз - частування морозивом. Пригощання організували депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

Директор табору Сергій Дідиченко розповів, що на днях у таборі відкрилася друга зміна (заїзд відбувся 9 липня). Як відмітив Сергій Олександрович, зараз у таборі відпочиває 110 дітей. Це є рекордом за останні кілька років. У цьому сезоні до "Чайки" також приїхали відпочивати діти з Одеси. Про наш районний табір вони дізналися завдяки публікаціям в соцмережах та за відгуками друзів та знайомих.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова поспілкувалися з дітьми, поцікавилися їхніми враженнями від відпочинку, а потім пригостили дітей морозивом. 

Після чого всі діти разом з вихователями колективно подякували за пригощання.

Директор оздоровчого табору ознайомив керівників району зі станом справ у таборі. Були показані кухня, їдальня, а згодом – берег Тилігульського лиману. Після відновлювальних робіт з розчищення русла річки до лиману почала прибувати вода. Сьогодні температура води холодна, тому діти не можуть купатися.

Діти та вихователі подякували гостям за увагу та запросили їх приїздити до табору частіше.

Read more

Вівторок, 02 Липень 2019

На розширеній апаратній нараді 02.07.2019 року

IMG 9117

IMG 9123

IMG 9130

2 липня відбулася розширена апаратна нарада, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У роботі наради взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, голови ОТГ та сільрад, запрошені керівники структуриних підрозділів, установ, закладів.

Про виконання делегованих повноважень за 1 півріччя 2019 року та звернення громадян доповів голова виконкому Михайло-Олександрівської сільради Віктор Безродній.

Начальник служби Березівського міжрайонного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Блінов поінформував про стан протипожежного водопостачання на території району. Було зачитано перелік башт Рожновського по району, які пристосовані й непристосовані для використання з метою пожежогасіння (наявність крану й гайки).

За пропозицією голови Березівської районої ради Віталія Мосійчука для отримання більш точної інформації даний перелік варто проаналізувати з представниками сільрад.

Співдоповідачем з даного питання виступив в.о. головного спеціаліста з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій РДА Євген Грушко.

Стосовно питання про роботу пошти вирішено запросити на наступну апаратну представника керівництва обласної пошти для отримання роз’яснень про роботу пошти в районі.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку Сергій Цапкаленко доповів про темпи жнив, які тривають повним ходом.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук висловив пропозицію відновлення виїздів до сільрад з метою перевірки використання обробітку земель з метою відповідної сплати податків фермерами й одноосібниками.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Липень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31