Жовтень 2016

П'ятниця, 28 Жовтень 2016

Пам’ятаємо тих, хто вигнав нацистів з Батьківщини

Страшні сліди залишила в Україні Друга Світова війна. В цей період жорстокої боротьбі з окупантами, загинув кожен шостий громадянин. З моменту вигнання нацистів з української землі минуло вже 72 роки,але ми пам’ятаємо і не забуваємо цю епохальну подію.

У п’ятницю, 28 жовтня, в Березівці біля пам’ятника воїнам-визволителям відбувся мітинг, присвячений цій даті.

Вшанувати пам’ять загиблих визволителів зібралися голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови - Валентина Димова, голова районної ради ветеранів Микола Сєбов, представники РДА, установ, організацій, підприємств міста, учнівська молодь, березівчани.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв Другої Світової війни та героїв АТО. Молоде покоління березівчан теж пам’ятає подвиг своїх земляків, кращі учні міських шкіл відправилися покласти квіти до знакових місць — пам’ятника 43-ом підпільникам та до пам’ятника загиблим воїнам під час Другої Світової війни.

Про незламність духу воїнів у боротьбі з нацистськими загарбниками, відвагу та героїзм наших земляків, про нинішню боротьбу з агресором йшлося у промовах  голови Березвської районної ради ветеранів Миколи Сєбова. Голова районної ради Віталій Мосійчук у своєму виступі нагадав імена загиблих в зоні АТО березівчан – Бошняка Віктора, Булавенка Віктора, Кравця Євгена.

Вірш-присвяту визволителям України прочитала учениця Березівської ЗОШ №2 Ольга Кікоть. На завершення учасники мітингу  поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-визволителям, які загинули під час визволення Березівки від німецьких загарбників.

IMG 0242

IMG 0260

IMG 0199

 

IMG 0217

IMG 0253

IMG 0298

Read more

Вівторок, 25 Жовтень 2016

Продукти харчування для вихованців притулку

IMG 7750

IMG 7747

IMG 7768

IMG 7765

24 жовтня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова відвідали дитячий притулок. У закладі зараз мешкає 21 дитина.

Гості приїхали не з порожніми руками. Завдяки допомозі Віталія Леонідовича заклад отримав продукти для харчування дітей – яблука, картоплю, цибулю, моркву, крупи та макаронні вироби.

Директор притулку Віктор Тимошенко від колективу закладу і маленьких вихованців подякував В. Мосійчуку за небайдуже ставлення до знедолених дітей.

Read more

На сесії районної ради сьомого скликання

IMG 7498

IMG 7505

IMG 7456

IMG 7517

21 жовтня відбулася позачергова сесія районної ради, яку провела в.о. голови райради Валентина Димова. У роботі засідання взяв участь голова райради Віталій Мосійчук, депутат Одеської обласної ради Олександр Адзеленко, перший заступник голови РДА Олена Карабаза, депутати, запрошені.

Перед розглядом питань порядку денного прозвучали вітання на адресу депутатів, які святкували дні народження в міжсесійний період.

Потім було надане слово обласному депутату О. Адзеленку. Олександр Васильович звернувся сказав, що привіз з Одеси Почесну відзнаку для підприємця Сергія Ільчака за допомогу. Матеріальну допомогу О. Адзеленко вручив керівнику ФСК «Колос» Сергію Скворцову для футбольної команди за перемоги на обласному рівні. Матеріальну допомогу він передав Заводівській сільраді на насос для башти Рожновського.

Керівник ФСК «Колос» Сергій Скворцов подякував депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну - генеральному спонсору футбольної команди «Березівкаагрошляхбуд», депутатському корпусу і всім причетним за вирішення питань протягом сезону. На столі президії було встановлено для огляду два цьогорічні трофеї нашої команди – Кубок губернатора і Кубок першості.

Першим питанням порядку денного розглядалося внесення змін до районного бюджету-2016. Депутати розподілили кошти з перевиконання районного бюджету на виплату зарплат медикам і освітянам. Всі присутні депутати на пленарному засіданні підтримали це рішення одноголосно.

Про складну ситуацію, що склалася з виплатою зарплат в галузях медицини й освіти району депутатів та запрошених поінформувала в.о. голови районної ради Валентина Димова та начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

«Фінуправління РДА повідомило про перевиконання районного бюджету на 17,3% - що склало 2 млн. 572 тис. грн. Ці кошти могли були витрачені на покращення соціально-економічного стану району (адже райрада за цей період отримала більше 28 клопотань з проханням виділити кошти на фінансування різних об’єктів і потреб), але в районі склалася критична ситуація – не виплачується зарплата медикам і освітянам через несвоєчасне надходження субвенції з держбюджету (за вересень-жовтень загальний борг - в межах півтора млн грн).

15 вересня з Міністерства охорони здоров’я України районна рада отримала листа, де сказано, що «розподіл резерву медичної субвенції до проведення відповідними місцевими органами влади дієвих заходів щодо оптимізації та упорядкування мережі закладів охорони здоров’я є передчасним». Тобто, доки не буде відбуватися подальша оптимізація мережі лікувальних закладів району, доти буде напруженість у своєчасному фінансуванні. І тому за пропозицією депутатів райради це питання було розглянуто на сесії, а кошти з перевиконання райбюджету будуть спрямовані на виплату зарплат медикам і освітянам. Завдяки розумінню депутатів районної ради щодо складної фінансової ситуації з невиплатою коштів медикам і освітянам, прийнято рішення спрямувати кошти з перевиконання районного бюджету їм на зарплати», сказала В. Димова.

За її словами вдатися до такого кроку слід тому, щоб зняти соціальну напругу серед медиків і освітян.

Депутати з розумінням поставилися до проблеми і ухвалили рішення про виділення коштів на погашення заборгованості по зарплаті в галузі медицини й освіти.

З другого питання порядку денного депутати прийняли рішення про затвердження районної програми щодо відзначення пам’ятних дат.

Наприкінці депутати погодили підписання трирічного контракту з керівником центру моніторингу відділу освіти РДА Ольгою Сахаровою.

Депутат Василь Задорожнюк повідомив про календар ігор волейбольної команди «Заваір» в першості України (про це «СМ писав минулого номера).

Головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич повідомив, що взимку очікується три види грипу. «Сесія міської ради виділила 30 тис. грн.. на противірусний препарат «Таміфлю».При перших симтомах грипу – одразу треба звертатися до лікарів», сказав він.

 

 

 

 

Read more

Понеділок, 24 Жовтень 2016

У Шевченковому — нова дорога

IMG 0081

IMG 0088

IMG 0095

IMG 0099

IMG 0109

IMG 0119

дороги по вулиці Комарова.

Ця ділянка шляху має важливе транспортне значення, адже пролягає через все Шевченкове і веде до інших сіл — Чигирин та Нейкове та по ній регулярно здійснюється рух рейсового автобусу.

Голова районної ради Віталій Мосійчук повідомив, що жителі Шевченкового неодноразово зверталися до депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна з проханням допомогти відремонтувати дороги на селі. Отже роботи виконувало ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

«Я не забуваю про проблеми своїх виборців і роблю відповідні депутатські клопотання. Завдяки цьому вдалося добитися необхідного фінансування з державного бюджету для вирішення нагальних проблем Березівщини. Зокрема, на ремонт цієї дороги в Шевченковому», — прокоментував в інтерв’ю газеті «Степовий маяк» Князь Хачатрян.

Нову дорогу встиг оцінити місцевий аграрій В’ячеслав Сабрам, який відмітив, що тепер по ній стало дійсно зручно їздити без страху пошкодити машину.

Також Князь Хачатрян та Віталій Мосійчук поспілкувалися з жителями села Шевченкове, оглянули новий дитячий майданчик по вул. Шевченка, зустрілися з головою сільради Ніною Кондровою та обговорили майбутні плани з покращення благоустрою сільської ради.

 

Read more

Четвер, 20 Жовтень 2016

ДО СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ Зустріч з медичними працівниками

IMG 0445

IMG 0447

IMG 0446

Після спільного засідання Президії та бюджетної комісії голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова зустрілися з медичними працівниками КЗ «Березівська ЦРЛ» і КЗ «Березівський ЦПМСД».

«Завдяки розумінню депутатів районної ради щодо складної фінансової ситуації з невиплатою коштів медикам і освітянам, прийнято рішення спрямувати кошти з перевиконання райбюджету їм на зарплати. Таке важливе рішення планується прийняти, щоб зняти соціальну напругу серед працівників цих галузей»- сказав В. Мосійчук.

«Кошти з перевиконання райбюджету могли бути використані на інші потреби (фінансування об’єктів, відрядження акробатів і каратистів на змагання та і інше, але районна рада і депутати вирішили, що найбільш нагальною нині є необхідність виплатити людям зарплату. Тому прийнято рішення розглянути це питання на сесії», сказала В. Димова.

 Головний лікар ЦРЛ Віталій Паданєвич поінформував про складну ситуацію з непостачанням газу до лікарні.

 

Read more

Зустріч з медичними працівниками

IMG 0448

IMG 0449

IMG 0451

IMG 0452

19 жовтня відбулося спільне засідання Президії та бюджетної комісії, яке провела виконуюча обов*язки голови районної ради-заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

Засідання відбулося в рамках підготовки до позачергової сесії (спричиненої перерозподілом коштів райбюджету), яка запланована на 21 жовтня.

У роботі засідання взяли участь перший заступник голови РДА Олена Карабаза, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, головний лікар ЦРЛ Віталій Паданєвич, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк, голова бюджетної комісії Василь Задорожнюк, члени Президії та комісії, представники профспілок освіти і медицини.

Першим питанням порядку денного розглядалося внесення змін до районного бюджету-2016.

«Фінуправління РДА повідомило про перевиконання районного бюджету на 17,3% - що складає 2 млн 572 тис. грн. Ці кошти могли були витрачені на покращення соціально-економічного стану району, адже райрада за цей період отримала більше 28 клопотань з проханням виділити кошти на фінансування різних об’єктів і потреб. Але в районі склалася критична ситуація – не виплачується зарплата медикам і освітянам через несвоєчасне надходження субвенції з держбюджету (за вересень-жовтень загальний борг - в межах півтора млн грн).

15 вересня з Міністерства охорони здоров’я України районна рада отримала листа, де сказано, що «розподіл резерву та перерозподіл нерозподілених видатків медичної субвенції до проведення відповідними місцевими органами влади дієвих заходів щодо оптимізації та упорядкування мережі закладів охорони здоров’я є передчасним». Тобто, доки не буде відбуватися подальшої оптимізації мережи лікувальних закладів району, доти буде напруженність у своєчасному фінансування. І тому за пропозицією депутатів райради пропонується розглянути це питання на сесії, а кошти з перевиконання райбюджету спрямувати на виплату зарплат медикам і освітянам», сказала В. Димова.

За її словами вдатися до такого кроку необхідно, щоб зняти соціальну напругу серед медиків і освітян.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Read more

Понеділок, 03 Жовтень 2016

До Дня ветерана

DSC 9288

DSC 9166

У п’ятницю, 30 вересня в районному будинку культури відбувся святковий захід, присвячений Дню ветерана.

На святковий концерт зібралися ветерани війни та праці, пенсіонери міста та району. У фойє будинку культури на них чекав святковий фуршет від Березівського ВПУ ОНПУ. Випічку та гарячий чай для ветеранів готували студенти-кухарі разом з майстрами виробничого навчання Валентиною Прокопенко та Ольгою Абухіною.

Привітати ветеранів Березівщини прийшли голова районної ради Віталій Мосійчук та заступник голови районної ради Валентина Димова. Вітаючи ветеранів, голова районної ради Віталій Мосійчук відмітив, що вони є гідним прикладом для усіх поколінь.

Після цього він провів церемонію нагородження. Грамоти районної ради за активну життєву позицію, участь у громадському житті та патріотичному вихованні молоді, значний внесок у розбудову держави та з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана отримали ветеран Великої Вітчизняної війни Павло Бреза, ветеран праці Олександр Дорогань, дитина війни Микола Кулініч, ветеран праці Степан Слабенко, ветеран МВС Володимир Стеценко, Ну а потім на ветеранів та пенсіонерів чекав святковий концерт.

 

 

 

 

 

Read more

Зі святом, бібліотекарі!

DSC 9085

DSC 9063

DSC 9061

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди в приміщенні центральної районної бібліотеки відбувся святковий захід.

Цього дня наші бібліотекарі відзначили подвійне свято. Адже окрім Всеукраїнського Дня бібліотек, центральна бібліотечна система району відзначила 40-річний ювілей.

Працівники висловили щиру подяку районній раді за допомогу сільським бібліотекам. У своєму вітанні голова районної ради Віталій Мосійчук відмітив, що книгу ніколи не зможуть замінити технології, а професія бібліотекаря була, є і залишиться відповідальною у нашому суспільстві. А потім разом зі своїм заступником Валентиною Димовою вручив грамоти районної ради. Почесними грамотами за сумлінну працю, відродження національних традицій нашого краю, за особистий внесок у розвиток культурно-просвітницької галузі та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек були нагороджені бібліотекарі району Олена Біднюк, Тетяна Корнєєва та Сніжана Музика. Подяку голови районної ради за якісне і оперативне вирішення питання безпечності та зручності користування послугами бібліотеки читачами села Маринове вручили бібліотекарю Маринівської бібліотеки Світлані Чорноус.

В свому привітанні заступник голови районної ради Валентина Димова відзначила, що бібліотека залишається центром культури на селі та щиро подякувала бібліотекарям за їхню просвітницьку роботу з людьми. Після цього усі разом зробили фото на згадку.

 

 

 

 

 

 

 

 

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31