Грудень 2018

П'ятниця, 28 Грудень 2018

Подарунки для доньки загиблого воїна АТО

IMG 1598

IMG 1594

У п’ятницю, 28 грудня, до Березівської районної ради завітала родина загиблого в зоні АТО військового з Березівщини — Віктора Булавенка зі Златоустового.

 

Депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук привітали сім’ю загиблого воїна, маму - Ларису Леонідівну, дружину Ольгу та 7-річну доньку Вікторію з Новорічними та Різдвяними святами і вручили маленькій Вікторії святкові подарунки. Дівчинка живе разом з мамою у Раухівці і навчається у місцевій школі.

Read more

Нові парти для школярів ЗОШ №3

IMG 1584

IMG 1570

IMG 1574

 

IMG 1588

IMG 1590

За вимогами Нової української школи учні молодших класів тепер навчаються за новими партами. Вони є індивідуальними та регулюються в залежності від зросту дитини.

Саме такі комплекти шкільних меблів нещодавно отримали молодші класи Березівської ЗОШ №3. Кошти на їх придбання були виділені з обласного бюджету за сприяння К.Хачатряна.

З ходом монтажу нових шкільних меблів ознайомилися депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш та депутат районної ради Віктор Шпет. Директор школи Наталія Шевченко показала гостям класи, де будуть встановлені нові парти. Також вони побували на уроці в першому класі, учні якого вже займаються за новими меблями.

Монтаж нових парт вже розпочато. Після новорічних свят учні молодших класів ЗОШ №3 будуть вчитися вже за новими партами. Старі меблі планується зберегти і передати іншим навчальним закладам.

Read more

Четвер, 27 Грудень 2018

На бюджетній комісії 27.12.2018р.

IMG 5069

IMG 5066

IMG 5067

IMG 5070

27 грудня відбулося засідання бюджетної комісії, яке провів заступник голови комісії В’ячеслав Борисов.

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, члени комісії.

О.Болотенко поінформувала присутніх про надходження субвенції з державного бюджету в районний бюджет в сумі 823 тис. грн. для Березівської ОТГ.

Дані кошти передбачені на капітальний ремонт водопроводу та монтаж системи доочистки води в НВК м. Березівка, ДНЗ №2 та Березівській ЗОШ №3.

Відповідні зміни до бюджету члени комісії ухвалили одноголосно.

Read more

Подарунки для учнів Ряснопільської школи

IMG 1535

IMG 1547

IMG 1564

IMG 1559

IMG 1561

Напередодні новорічних свят, 27 грудня, до Ряснопільської ЗОШ завітали гості — депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та депутат районної ради Віктор Шпет.

Вони привітали учнів та педагогів навчально-виховного комплексу з Новорічними та Різдвяними святами. Голова районної ради Віталій Мосійчук спільно з Князем Хачатряном придбали для навчального закладу — новий багатофункціональний принтер Canon. Подарунок вручили директору школи Котлику Володимиру Миколайовичу.

Також голова районної ради висловив вдячність Ряснопільському сільському голові Тетяні Сафроновій та депутату районної ради, директору ТОВ «ЮгАгроСервіс», Анатолію Запорожану за допомогу школі.

Директор ЗОШ В. Котлик подякував гостям за розуміння потреб та допомогу навчальному закладу.

Read more

Новорічне привітання від ВПУ ОНПУ

IMG 1530

Напередодні новорічних свят, 27 грудня, творчий колектив Березівського ВПУ ОНПУ завітав до Березівської районної ради.

Керівництво та апарат районної ради з Новим роком та Різдвом Христом привітали Дід Мороз та Снігуронька разом з музикою. Вони побажали присутнім у Новому році міцного здоров’я, успіхів та благополуччя. Святкового настрою додали веселі пісні у виконанні гостей.

Образи казкових персонажів втілили у життя працівники училища — подружжя - Юрій та Анна Салади, Володимир Піроженко. Наприкінці вони вручили новорічний подарунок, оздоблений власноруч майстринями ВПУ ОНПУ.

Read more

27 грудня відбулася XXVI сесія Березівської районної ради VІІ скликання

IMG 1515

IMG 1524

IMG 1502

IMG 1503

IMG 1509

IMG 1528

У четвер, 27 грудня, у великій залі засідань Березівської РДА відбулася XXVI сесія Березівської районної ради VІІ скликання — остання в 2018 році.

Засідання сесії провів голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. У пленарному засіданні також взяли участь в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, керівники фракцій та депутати районної ради. Необхідний кворум для роботи сесії був зібраний: на засіданні були присутні 20 з 33 депутатів.

На початку засідання за доброю традицією присутні привітали депутата районної ради Марію Якобюк з днем народження, яке вона відзначила у міжсесійний період.

До рекомендованого порядку денного було включено одне питання – про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 р. №177 «Про районний бюджет Березівського району на 2018 рік». Більш детально депутати розглянули та погодили його на засіданні постійної комісії, яке відбулося напередодні, 26 грудня.

Кожен з депутатів отримав пояснювальну записку до даного питання, в якій детально була викладена суть даного питання. Депутати одностайно проголосували за зміни до бюджету.

Також голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук від себе особисто та від імені в.о.голови Березівської РДА Сергія Лоскутнікова подякував депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну за сприяння у вирішенні проблеми виплати матеріальної допомоги техперсоналу Березівської ЦРЛ.

Крім цього, Віталій Леонідович повідомив, що за підсумками проведення обласних змагань ВСФТ «Колос» Березівський район посів 5 місце в комплексному загальнокомандному заліку районів. «Для нас 5 місце з 26 районів — це гарний показник. Тому я хочу подякувати керівнику Березівського районного ФСТ «Колос» Сергію Скворцову та всім спортсменам-учасникам змагань за їхню плідну працю. Разом ми досягли вагомих результатів», — зазначив Віталій Мосійчук.

Керівник районного ФСТ «Колос» Сергій Скворцов подякував Березівській районній раді та депутатам обласної та районної рад за розуміння і підтримку спортсменів Березівщини.

Наприкінці сесії Віталій Мосійчук привітав депутатів районної ради з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами та побажав плідної депутатської роботи у Новому році.

Read more

Середа, 26 Грудень 2018

Ухвалили зміни до райбюджету

1.IMG 1316

IMG 1314

IMG 1320

IMG 1321

IMG 1326

У середу, 26 грудня, відбулося засідання постійної комісії з бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики (голова комісії – депутат Березівської районної ради Василь Задорожнюк).

Темою стало внесення змін до рішення Березівської районної ради від 22 грудня 2017 року №177-VІІ «Про районний бюджет Березівського району на 2018 рік».

У обговоренні даного питання активну участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, члени комісії.

Начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко поінформувала про зміни до бюджету. Роз’яснення до змін надав голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

Вислухавши запропоновані зміни, члени комісії одностайним голосуванням прийняли відповідні зміни.

Read more

Ремонт дороги до Веселинівки

IMG 1264

IMG 1273

IMG 1279

IMG 1294

IMG 1297

У понеділок, 24 грудня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук оглянули хід ремонтних робіт на дорозі Михайло-Олександрівка-Веселинівка.

Дорога польова, тому у непогоду цей шлях перетворюється у болото.

Нині там триває ремонт дороги. Грейдери вирівнюють дорогу, найпроблемніші ділянки засипають жорствою. Узбіччя розчищують.

З ходом ремонту їх ознайомив Михайло-Олександрівський сільський голова Віктор Безродній. Як зазначив голова сільради, цю дорогу останній раз частково ремонтували у 1998 році.  Він подякував Князю Хачатряну та Віталію Мосійчуку за ремонт дороги. Цим шляхом часто користуються жителі Веселинівки, по даному маршруту регулярно курсує шкільний автобус. 

Ремонтні роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

Read more

Візит у Раухівський дитячий садок!

1рах

2рах
3рах
4рах
16

22 грудня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали Раухівський дитсадок.

Завдяки Князю Аршалуйсовичу і Віталію Леонідовичу для дитсадка у відповідь на звернення колективу придбано ємність на 500 літрів для запасу теплої води і два гідрофори. Також у дитячому садку встановлено газовий котел, який придбаний за кошти обласного бюджету, що залучені депутатом обласної ради К.Хачатряном.

Завідуюча дошкільним навчальним закладом Надія Головатюк щиро подякувала Князю Хачатярну і Віталію Мосійчуку за допомогу.

Додамо, що в Раухівському дитсадку виховується 96 малюків, а будівля початку 1960-их років давно потребує капітального ремонту.

Питання нової будівлі для дитсадка Князь Аршалуйсович і керівництво району тримають на особистому контролі.

Read more

Березівський район відвідав голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов

1губ

1.2губ

1.1губ

2губ

3губ

4губ

5губ

6губ

7губ

8губ

9губ

22 грудня голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов відвідав Березівський район.

Керівник Одеського регіону оглянув ділянку дороги неподалік Вікторівської сільради, яка підлягає ремонту, а також ознайомився з уже відремонтованою дорогою в напрямку села Виноградне. Роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

Потім очільник області Максим Степанов завітав з подарунками до оновленого дитячого притулку «Веселка» у місті Березівка, щоб привітати дітей із новосіллям. У закладі, який відкрили після капітального ремонту, нині перебуває 12 вихованців.

В урочистостях взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, Березівський міський голова Валерій Григораш.

«Рік тому в притулку ми побачили жахливі умови. Сьогодні тут комфортно, яскраво та тепло. Найголовнішим завданням для нас було, аби діти, на долю яких вже випало чимало випробувань, знову посміхалися. Після ремонту заклад отримав зручні ліжка, душові, ігрову та кухню. Тепер тут все так, як і має бути», — відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Почесними грамотами ОДА за вагомий особистий внесок у справу соціального захисту дітей, організацію та проведення капітального ремонту притулку нагороджені директор закладу Петро Козоріз і за активну благодійну діяльність волонтерка Світлана Захарова.

Діти особисто провели екскурсію притулком для голови Одеської ОДА та поділилися враженнями. Максим Степанов привітав малечу із прийдешніми святами, подарував солодощі та іграшки. А вихователям подякував за їхню роботу: «Я бажаю вам наснаги, здоров‘я та добробуту, дякую за те, що кожен день даруєте тепло нашим дітям».

Зазначимо, наразі триває процес реформування закладу. На базі притулку планується створити центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Грудень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31