Березень 2018

П'ятниця, 30 Березень 2018

Пам’яті визволителів рідної землі

DSC 8640

DSC 8649

DSC 8564

DSC 8520

DSC 8603

DSC 8601

74 роки — саме стільки нас відділяє від того світлого доленосного моменту, коли Березівку звільнили від німецько-фашистських загарбників. 31 березня для нас має особливе значення — це свято визволення тисячів березівчан від фашистської навали. Цього року воно випадає на суботу. Напередодні, 30 березня, з цієї нагоди відбувся урочистий мітинг.

Біля пам’ятника воїну-визволителю на площі генерала Плієва зібралося багато березівчан. Серед них — депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, Березівський міський голова Валерій Григораш, депутати районної ради та міської ОТГ. Почесним гостем заходу став ветеран Другої світової війни Павло Андрійович Бреза із с. Вікторівка.

Молебень за убієнними визволителями Березівщини провів клірик Свято-Миколаївського храму Березівки, ієрей Володимир у супроводі прихожан храму. Символічно, що у цей момент почав йти дощ, який тривав і після мітингу. Потім літературну композицію, присвячену Дню визволення, виконали учениці ЗОШ №1. На знак пам’яті Римма Хачатрян виконала пісню «Свічка пам’яті». Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятника.

Read more

Четвер, 29 Березень 2018

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності у БВПУ ОНПУ

1

3

2

5

29 березня в Березівському Вищому професійному училищі Одеського національного політехнічного університету проводиться 2-ий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти з професії «Кравець» у 2017-2018 навчальному році.

В урочистому відкритті заходу взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш.

Директор училища Валентина Шевченко представила присутнім почесних гостей. Потім керівникам району й міста від гостинних господарів були вручені пишні короваї на вишиваних рушниках та подарунки. А учасники конкурсу від міського голови отримали чашки із символікою Березівки.

Після щирих привітань та побажань розпочав роботу 2-ий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності. Було представлено журі, оголошено умови та програму проведення.

Затим учасники конкурсу ознайомилися з училищним навчально-практичним центром інноваційних швейних технологій та дизайну з підготовки робітників за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник».

В ході заходу відбувся теоретичний і практичний тури, підведення підсумків, урочисте нагородження переможців та учасників.

Read more

Середа, 28 Березень 2018

Військова форма для Ряснопільських школярів

7

5

4

8

28 березня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук з робочим візитом відвідали Ряснопільську школу.

Дізнавшись про потребу школи в камуфльованій формі для участі старшокласників у заходах військово-патріотичного спрямування, Князь Аршалуйсович і Віталій Леонідович вирішили надати відповідну допомогу. І приїхали з подарунком – новою формою. В комплект входить куртка, штани, бавовняна футболка і головний убір.

Директор школи Володимир Котлик від імені колектива учнів та педагогів висловив щиру вдячність К. Хачатряну і В. Мосійчуку за добру справу – забезпечення необхідним.

Опісля обласний депутат, голова райради, директор школи і Ряснопільський сільський голова Тетяна Сафронова оглянули навчальний заклад та прилеглу територію з метою вивчення проблемних питань і взяття їх на контроль

Read more

Понеділок, 26 Березень 2018

Нарада із сільськими головами 26.03.2018

2ррррррр

3ггггггг

6гггггг

26 березня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков провели нараду із сільськими головами та начальниками військово-облікових столів.

В.о. військового комісара Березівського РВК Костянтин Буняков та заступники райвійськкома поінформували присутніх про необхідність виконання плану по призовній кампанії на строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.

Керівники району акцентували увагу на ефективній взаємодії між головами сільрад, керівниками ВОС та поліцією в даному контексті.

Головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич поінформував про процедуру проходження призовниками медкомісії в поліклініці.

Перед цією нарадою в ході розширеної апаратної відбулося представлення нового керівника Березівського дитячого притулку Петра Козоріза.

Read more

Засідання бюджетної комісії 26.03.2018

IMG 5188

IMG 5191

26 березня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук взяв участь у засіданні бюджетної комісії за участі членів комісії, запрошених (голова комісії Василій Задорожнюк)

Як сказано в листі РДА на адресу райради, райдержадміністрація для своєчасної виплати заробітної плати за березень просить терміново внести зміни до районного бюджету на 2018 рік.

«По загальному фонду районного бюджету пропонується збільшити доходи райбюджету на 548 970 грн за рахунок субвенції від Березівської міської ради. Збільшити видатки райбюджету на вказану суму на загальноосвітні школи по заробітній платі інших працівників та спеціалістів, а також на позашкільну освіту», прокоментувала начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

Члени комісії підтримали внесення змін до райбюджету.

Read more

Четвер, 22 Березень 2018

Робочий візит до Демидівської школи

демид

21 березня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков і керівник місцевого господарства «Чеське» Василь Швець з робочим візитом відвідали Демидівську школу.

В школі є потреба в заміні 73-ох старих вікон та вхідних дверей на нові, металопластикові. Це питання обласний депутат і керівництво району взяли на контроль з метою оперативного вирішення.

Як поінформувала газету «Степовий маяк» директор Світлана Красноперова, в приміщенні дитсадка вікна замінено повністю і частково - на другому поверсі школи. В навчальному закладі 132 учні, а педколектив складається з 20 працівників.

Read more

Середа, 21 Березень 2018

Робочий візит до Михайло-Олександрівської школи

мих зош

21 березня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков і керівник місцевого господарства «Чеське» Василь Швець з робочим візитом відвідали Михайло-Олександрівську школу.

«В даному навчальному закладі (якому 50 років) є проблема – протікає дах. До нас звернулася адміністрація школи з прохання надати допомогу в цьому контексті. Ми взяли це актуальне питання на особистий контроль і докладемо максимум зусиль для його оперативного вирішення», прокоментував для газети «Степовий маяк» обласний депутат Князь Хачатрян.

За інформацією директора школи Людмили Похиленко, учнів у навчальному закладі 90, а педколектив складається з 14 педагогів.

Read more

Четвер, 15 Березень 2018

Розглянуто актуальні питання

IMG 4358

IMG 4364

IMG 4361

 

15 березня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук взяв участь у розширеній апаратній нараді РДА, яку провів в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

Після розгляду питань передбачених порядком денними відбулася нарада із керівниками органів місцевого самоврядування району.

Розглядалися актуальні питання, щодо життєдіяльності сільрад.

Сергій Данилович наголосив на необхідності вжиття заходів по благоустрою.

Керівник Держпродспоживслужби в Березівському район Федір Кіров поінформував про дотації власникам худоби на 2018 рік. (Детальний матеріал на дану тему буде опубліковано в районній газеті «Степовий маяк» 21 березня).

Начальник фінуправління РДА Олена Болотенко довела до відома присутніх інформацію стосовно фінансування районних програм по роботі поліції та райвійськкомату.

Крім того, С. Лоскутніков акцентував увагу на потребі проведення у ФАПи інтернету в контексті нововведень в галузі охорони здоров’я на селі.

Питання по темах, що розглядалися задавали Степанівський сільський голова Тетяна Матієць, Заводівський сільський голова Максим Кутовий, Гуляївський сільський голова Тетяна Юрченко.

 

Read more

Вівторок, 13 Березень 2018

Вітання голови Одеської обласної державної адміністрації

2пр

Read more

Понеділок, 12 Березень 2018

Патріот. Геній. Пророк

DSC 8218

DSC 8227

DSC 8240

DSC 8254

Ці слова чітко характеризують особистість одного з найвідоміших українців всіх часів — Тараса Григоровича Шевченка. Напередодні 204-ої річниці з дня народження Кобзаря, у середу, 7 березня, біля пам’ятника Шевченку в Березівці відбувся урочистий мітинг. 
Віддати данину поваги видатному українцю зібралися голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, представники установ, організацій міста, учні, жителі міста.
Постать Тараса Шевченка займає визначну роль в історії України. Справжній патріот Батьківщини, борець за свободу рідного народу, поет-революціонер, талановитий художник навіки став взірцем для наслідування кожному громадянину України, синонімом поняття «справжній українець». Його поетичні та прозові твори належать до скарбниці української літератури, а художній доробок (понад 1000 картин) поклав початок «побутовому» жанру в українському мистецтві.
Ведуча, директор Березівського РБК Алла Піцул у своєму виступі наголосила на значній ролі поета в історії боротьби за свободу українського народу. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх загиблих за соборність, громадянську єдність і готовність українців відстоювати свою свободу від загарбників і терористів на українській землі.
Спеціально до цієї дати педагоги та учні Березівської музичної школи підготували тематичний виступ. Змішаний хор учнів класу вокалу (педагоги Олена Павлова та Ольга Ушакова) під музичний супровід викладача по класу бандури Ірини Ігнатенко та її учнів-бандуристів виконали пісню на вірш Т. Шевченка «Зацвіла в долині червона калина». Крім цього, Ірина Миколаївна сольно виконала інші твори Кобзаря — «Думи мої, думи…» та «По діброві вітер віє».
На знак вічної пам’яті та шани великого сина України присутні наприкінці мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзарю.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Березень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31