Серпень 2018

Четвер, 30 Серпень 2018

Телеприймач для інваліда-чорнобильця

DSC 8199

DSC 8206

DSC 8217

У четверг, 30 серпня, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук разом з керівником громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяною Патраманською відвідали інваліда-чорнобильця Василя Білого із с. Чижове.

Вони привезли йому телеприймач Т2 та антену. "Телевізор для мого чоловіка - це все. З 1 вересня відімкнуть аналогове телебачення. Для Василя це стане трагедією, адже окрім нас і телевізора він не має контактів з навколишнім світом. Він не з ким не спілкується - соромиться через хворобу. Живемо ми на дві пенсії інвалідів, коштів не вистачає. Я дуже вдячна Князю Аршалуйсовичу, Віталію Леонідовичу і Тетяні Петрівні за надану допомогу. Спасибі, що так швидко відгукнулися на наше прохання" - каже дружина інваліда Ніна Біла.

Василь Олександрович Білий працював до 1977 року у сільгоспхімії в с. Шевченкове, а потім до 2006 року працював сторожем та пастухом. Через 2 роки після виходу на пенсію  його здоров'я суттєво погіршилося - атомне опромінення нагадало про себе.

Read more

Середа, 29 Серпень 2018

29 серпня у храмі села Демидове відбулося храмове свято

DSC 8056

DSC 8062

DSC 8090

DSC 8112

DSC 8152

Відзначити свято храму на честь Нерукотворного Образу Христа Спасителя прийшли прихожани Демидівської сільради та навколишніх сіл, а також приїхали віряни з усього Березівського району.

На запрошення настоятеля храму, отця Миколи, у святковому богослужінні взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та заступник голови районної ради Валентина Димова.

Святкову Літургію у храмі на честь Нерукотворного Образу Христа Спасителя також служили священники з інших храмів Березівщини та Миколаївщини — отець Олег (с. Ряснопіль), отець Роман (с. Маринове), отець Ігор (смт. Миколаївка).

У ході храмового свята перед вірянами виступив Благочинний храмів Березівського округу, протоієрей Петро Ляшик. У своєму виступі він розповів історію храмового свята села Демидове, нагадав про історію походження священної реліквії – ікони Нерукотворного Образу Христа Спасителя, що послужила джерелом іконографії. Наостанок протоієрей закликав всіх не втрачати віри, «будемо з Богом — припиняться і війни, і катаклізми. Приходьте кожної неділі до храму — з рідними та близькими. Віра в Бога всіх нас об’єднує», — відмітив отець Петро у своєму привітанні зі святом.

Після Божественної Літургії відбулася Хресна хода і трапеза.

По завершенню свята настоятель храму отець Микола подякував представникам районної влади за увагу і чуйність та спільну молитву.

Напередодні, у вівторок, 28 православні християні відзначали свято Успіння Пресвятої Богородиці. У цей день православна церква згадує про смерть (Успіння) Божої Матері - ця подія, забарвлена одночасно сумом, тому що це день закінчення життєвого шляху Богородиці, і радістю з'єднання її з своїм сином Ісусом Христом. За три дні до смерті Марії явився архангел Гавриїл і сповістив про близький перехід її до вічності. В цей день апостоли залишили місця своєї проповіді та дивним чином зібрались в Єрусалимі, щоб попрощатись з Пресвятою Богородицею та здійснити погребіння її пречистого тіла.

Смерть Богородиці православна церква називає успінням, а не смертю, бо смерть як повернення землі її тіла, а духа - Богові, її не торкнулася. Вона лише заснула, щоб у ту ж мить пробудитися для життя вічного.

До дня Успіння Богородиці приурочувався свято зібраного врожаю. В цей день відбувалися проводи літа — зустріч осені. Так як Успіння вважалося останнім літнім днем, то свято закінчувався тим, що в цей вечір в хатах вперше "здували вогонь" — запалювали лучину, лампу або свічку і сідали вечеряти при світлі.

 

Read more

Новий начальник поліції, житло для сиріт, податки до місцевого бюджету

DSC 7858

DSC 7877

DSC 7867

DSC 7878

Про все це йшлося на розширеній апаратній нараді, яку у вівторок, 28 серпня, провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.

У засіданні взяв участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. На нараді було представлено нового начальника Березівського відділення поліції. Ним став Олександр Білоконь, який раніше вже очолював місцевий відділ поліції.

Про виконання делегованих повноважень за 8 місяців 2018 року доповіла Ряснопільський сільський голова Тетяна Сафронова. Голова районної ради Віталій Мосійчук поцікавився роботою бару в центрі села, який працює допізна і порушує спокій місцевих жителів. За 5 місяців цього року до відділу поліції звідти надійшло багато викликів. Голова районної ради доручив сільраді перевірити наявність відповідних ліцензій. В.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков відмітив позитивну динаміку змін у роботі сільради.

Про діяльність Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді поінформувала директор Центру Ольга Холодулькіна.

Про хід виконання районної Програми по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа доповів в.о. начальника служби у справах дітей РДА Андрій Березніченко. Так, для дітей-сиріт в Березівці та у Новоселівці Березівська РДА вже придбала будинки площею 80 кв.м. Загалом на обліку служби перебуває 154 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. З їх числа на квартирну чергу взято 57 дітей, є претендент на придбання житла для організації дитячого будинку сімейного типу

З наступного питання - про роботу з надходження податків і зборів бюджетів різних рівнів, заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, прибуткового податку та інших податків і зборів на території Березівського району та взаємодію між Березівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Одеської області, Березівським відділенням Лиманської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області та Березівським міжрайонним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області доповіла в. о. заступника начальника – начальник Березівського відділення Лиманської ОДПІ Ольга Патрашку. За її словами, в порівнянні з аналогічним періодом роком показники надходжень збільшилися, темпи росту демонструють позитивну динаміку. Надходження податків і зборів до бюджетів різних рівнів зросли в два рази, що в свою чергу збільшить місцевий бюджет на 30 відсотків. Це сталося завдяки сплаті великих сум заборгованостей, оплати податків з земельних паїв та ін.

Співдоповідачами по цьому питанню були начальник Березівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області Анжеліка Слабенко та начальник Березівського міжрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Юрій Гаврилович. Вони поінформували про виконану роботу у межах своєї компетенції.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк поінформувала, що Перший дзвоник у закладах освіти району відбудеться у понеділок, 3 вересня. Також вона подякувала головам сільрад за допомогу у підготовці навчальних закладів до нового навчального року.
Наприкінці в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков звернув увагу на благоустрій території сільрад та дотримання належного стану сміттєзвалищ. На завершення розширеної апаратної наради Сергій Лоскутніков надав ряд доручень керівникам відповідних структурних та територіальних підрозділів Березівської РДА.

Read more

Педагогічна конференція: відповідати вимогам Нової Української Школи

DSC 7940

DSC 7946

DSC 7950

DSC 7994

DSC 8004

У вівторок, 28 серпня, в Березівському РБК відбулася конференція педагогів Березівського району.

Її провела начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської РДА Ольга Гаврилюк. У роботі конференції взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук у своїй промові висловив подяку депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну та депутатам Березівської районної ради за сприяння у вирішенні проблем освітньої галузі району. Він запевнив, що проблеми освітян Березівщини і надалі будуть вирішуватися спільними зусиллями районної влади та педагогів. Також Віталій Леонідович подякував усім директорам шкіл, сільським головам, керівникам сільгосппідприємств, педагогам, техпрацівникам, батькам за підготовку навчальних закладів до нового навчального рок

В.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков відмітив позитивні показники готовності шкіл та звернув увагу на дотриманні правил пожежної безпеки у навчальних закладах. Заступник голови районної ради Валентина Димова зазначила, що педагоги є надією суспільства у формуванні патріотизму підростаючого покоління та побажала їм оптимізму в роботі.

Далі з доповіддю про підсумки минулого та задачі нового навчального року виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк.

Спочатку вона повідомила важливу новину — святкові лінійки до Дня знань у школах Березівщини відбудуться у понеділок, 3 вересня.

Основною темою її доповіді «Від старту - до успіху» стала відповідність закладів освіти району концепції Нової Української Школи, впровадження освітніх реформ у дошкільній освіті, розвиток дитини як цілісної особистості.

Березівські заклади освіти готуються до запровадження онлайн-уроків. Але затруднює цю процедуру повільне підключення до інтернету в школах. Провайдер освітніх закладів Березівського району – компанія «Інтертелеком» отримала відповідні листи-прохання відділу освіти і працює над збільшенням швидкості інтернет-з’єднання. Також підіймалося питання налагодження роботи веб-сайтів навчальних закладів. Не у всіх школах району є шкільні сайти. У дитсадках району мала забезпеченість комп'ютерами. відсутні сучасні класи фізики, придбано за кошти державної субвенції 33 комп'ютери для шкіл району.

Акцентувалася увага на постійному вдосконаленні своїх професійних обов'язків вчителями. За підготовку призерів Всеукраїнських та обласних олімпіадах вчителі Березівщини зможуть отримувати доплату. Також педагоги району значну увагу приділяють патріотичному вихованню школярів. Прикладами тому є проведення патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), участь школярів у патріотично-виховних заходах.

Наприкінці доповіді Ольга Гаврилюк подякувала депутату обласної ради Князю Хачатряну, депутатам Березівської районної ради за допомогу у вирішенні освітніх проблем.

Завідувач районним методичним кабінетом Ольга Муленко поінформувала про роботу в аспекті актуальних освітніх вимог. Так, з вчителями початкових класів були проведені тренінги у рамках впровадження вимог НУШ. Аналогічні зміни найближчим часом чекають на заступників директорів з виховної роботи. Вводиться посада супервізора (методиста з початкової освіти). Фахівець буде один на весь район і надаватиме допомогу вчителям початкових класів по всім закладам освіти.

Головний спеціаліст відділу освіти та голова профкому профспілки працівників освіти Березівського району Надія Посмітна повідомила, що наразі профспілка працює над впровадженням Соціальної картки членів профспілки. До можливостей даної картки входить телефонна юридична консультація, допомога у разі порушення трудового права, система знижок на відпочинок і оздоровлення у санаторно-курортних, оздоровчих установах та готелях, послуги адвоката, консультація лікаря, допомога в дорозі та дисконтна програма. На цьому конференція освітян була завершена.

Read more

Четвер, 23 Серпень 2018

Дорогі березівчани! Шановні земляки!

3В.Л.

 

 

Дорогі березівчани! Шановні  земляки!

 

Від імені Березівської районної районної ради, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю всіх вас зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

 Від щирого серця  бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.

 Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює вас на нові звершення  в ім’я Соборної Незалежної України.  
          Слава Україні! Слава нашим героям!

 Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України! 

 

 .

З повагою,

голова Березівської районної ради

Віталій МОСІЙЧУК

 

Read more

Живи і процвітай, моя незалежна державо!

DSC 6684

DSC 6717

DSC 6718

DSC 6729

DSC 6863

DSC 6651

DSC 6940

У середу, 22 серпня, після святкового мітингу в Березівському РБК відбулися урочистості, присвячені святкуванню Дню Державного Прапора, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

На глядачів чекали урочисті збори, церемонія нагородження та святковий концерт. На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів за незалежність та суверенітет України.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук у своєму вітанні відмітив незламну і непохитну віру багатьох поколінь українців у свободу та незалежність своєї держави. «Впродовж тисячолітньої історії розвитку суспільства прагнення українського народу до свободи було однією із його основоположних цінностей. Саме це спонукало українців в усі часи боротися за незалежність. 27 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Весь світ визнав нашу державу суверенною. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий в історичному сенсі шанс бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Україна продемонструвала всьому світові, що відбулася як суверенна держава, яка захищає свободу та демократичні цінності. Ми не маємо права втратити суверенність, а зобов’язані виправдати надії наших співвітчизників» — зазначив під час виступу Віталій Мосійчук.

Вітаючи жителів Березівщини з наступаючими святами, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков акцентував увагу на вагомій ролі державних символів в історії державотворення України. «Українські державні символи, як і весь державотворчий спадок, є уособленням нашої величної історії, духовними та матеріальними носіями тисячолітніх традицій, предметом національної гордості і водночас упізнаваною всюди візитівкою та знаком єднання українців усього світу. Доля України – це доля всіх, хто живе під синім українським небом, хто працює на рідній землі. Найдорожчою коштовністю для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали своє життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби, а сьогодні їх нащадки зі зброєю в руках теж відстоюють незалежність Батьківщини в зоні АТО», — відмітив у своїй промові Сергій Лоскутніков.

Потім з нагоди відзначення потрійного свята — Дня Державного Прапору України, 27–ої річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності відбулася церемонія нагородження. Її провели голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков. За багаторічну плідну працю в сільському господарстві, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку агропромислового комплексу району, високий професіоналізм та з нагоди 27-ї річниці незалежності України Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації нагородили директора ТОВ «ЮгАгроСервіс» Анатолія Запорожана. Почесну грамоту Одеської облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок розвиток фізичної культури та спорту, високий професіоналізм та з нагоди 27-ї річниці незалежності України вручили керівнику КП «Районний фізкультурно-спортивний комплекс «Колос» Сергію Скворцову.

Знаком народної пошани - медаллю «За відродження України» за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розбудову Березівського району та з нагоди 27-ї річниці незалежності України нагородили колишнього голову Розквітівської сільради, ветерана праці Олександра Кнорра. Спільними грамотами Березівської районної державної адміністрації та Березівської районної ради за сумлінну наполегливу працю, вагомі здобутки у професійній діяльності, активну громадянську позицію та з нагоди 27-ї річниці незалежності України були відзначені: викладач державного навчального закладу «Березівський професійний аграрний ліцей» Ірина Антонів, секретар виконавчого комітету Розквітівської сільради ОТГ Вікторія Бакланова, медсестра Притулку для дітей служби у справах дітей РДА Олена Кутульвас, методист Березівського районного Будинку культури Олександр Новицький, майстер виробничого навчання Березівського ВПУ ОНПУ Інна Онищук, соціальний робітник Березівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніна Поплетухіна, молодша медична сестра Березівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександра Тіщенко, керівник сільськогосподарського фермерського господарства «Тимчук В.Ф.» Володимир Тимошенко та голова селянського фермерського господарства «Шепотинник» Сергій Шепотинник.

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт. Відомі українські пісні виконували молоді талановиті аматори з усієї Березівщини. Глядачів радували своїми виступами вокалісти Римма Хачатрян, Юлія Соловйова, Володимир Піроженко, Віктор Синенко, Юлія Харченко, Віктор Димов, ансамбль «Калинка» (керівник — методист РБК Марина Руденко). А учениця ЗОШ №3 Вікторія Бондар прочитала вірш «Моїй Україні». А завершила концерт україномовна версія відомого хіта «Despacito» — «Десь по світу» у виконанні всіх учасників концерту.

Read more

Вшановуючи жовто-блакитний символ української державності

DSC 6630

DSC 6551

DSC 6517

DSC 6587

DSC 6513

DSC 6631

Урочистий мітинг з нагоди святкування Дня Державного Прапору, 27-ої річниці Дня Незалежності України та 100-річчя української державності відбувся в Березівці у середу, 22 серпня, біля пам'ятника Тарасу Шевченку. 

Прапор України — це наш унікальний символ державності та багатої української культури. Жовто-блакитний стяг добре відомий як в Україні, так і поза її межами. Разом з українською вишиванкою, тризубом, писанкою, петриківським розписом, козаком з мушкетом, булавою та іншими символами української аутентичності він є нашим національним надбанням, яке потрібно пам’ятати, шанувати та свято берегти для прийдешніх поколінь. Кольори прапору походять від прапору Галицько-Волинської держави. Синій колір означає небо, а жовтий — пшеничне колосся.

Вшанувати символ українського суверенітету напередодні його свята на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, клірик Свято-Миколаївського храму, ієрей Володимир, представники установ та організацій міста, молодь та жителі міста.

Ведуча, директор Березівського РБК Алла Піцул, нагадала про історію Дня Державного Прапору України, розповіла про його важливу роль в історії та культурі України.

Почесне право підняти Державний Прапор України надали заступнику голови громадського об'єднання «Ветерани АТО Березівщини» Анатолію Лотоковському та кращим учням Березівської ЗОШ №3 Кирилу Данілішину і Тетяні Вічьковській.

Клірик Свято-Миколаївського храму, ієрей Володимир, провів молебень за Україну у супроводі хору прихожан храму. Після цього на знак вічної пам’яті за загиблими за волю і незалежність України відбулося покладання квітів до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку.

Read more

Середа, 22 Серпень 2018

Святковий велопробіг

DSC 7002

DSC 7005

DSC 7012

DSC 7015

DSC 7034

DSC 7049

У середу, 22 серпня, у Березівці вперше відбувся святковий велопробіг, присвячений святкуванню Дню Державного Прапора України.

Ідея відзначити свято символічним пробігом належить депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку та заступнику голови Березівської районної ради Валентині Димовій.

Вони також стали активними учасниками велопробігу. До них приєдналися місцеві любителі велоспорту та підростаюче покоління. Свої велосипеди учасники пробігу прикрасили державними прапорцями. Супровід велоколоні забезпечували екіпажі Березівського відділення поліції.

Стартував пробіг на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Любителі велоспорту проїхали за маршрутом: пл. Плієва-вул.Шевченка-вул. Пушкінська-пров.Гагаріна-вул.Миру-вул.Грушевського. Фінішував пробіг на стадіоні «Колос».

Голова районної ради Віталій Мосійчук подякував велосипедистам за їхню ініціативність, привітав з наступаючими святами — Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України. «Я щиро вдячний всім учасникам велопробігу за участь у цьому заході. Спорт в усі часи згуртовував людей. Пропоную продовжити цю традицію у майбутньому і на інші свята теж проводити велопробіги. Сподіваюся на підтримку березівчан!», — відмітив Віталій Мосійчук під час звернення до учасників велопробігу. Дану пропозицію підтримав керівник Березівського ФСК «Колос» Сергій Скворцов. Він запропонував подібним чином відзначити День фізичної культури та спорту, яке проводиться у другу суботу вересня.

Read more

Четвер, 16 Серпень 2018

Пасажирські автоперевезення в Березівському районі: є над чим працювати

DSC 6119

DSC 6114

DSC 6129

DSC 6136

Яка ситуація склалася на даний момент з автоперевезеннями в Березівському районі? Це питання розглядалося на засіданні комісії, яка відбулася у четвер, 16 серпня. Засідання провів голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

У ньому взяли участь в.о.голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, автоперевізник Руслан Ягіяєв, представники відділу агропромислового, економічного розвитку і торгівлі РДА, юридичного відділу апарату РДА, УСЗН, податкової служби. Присутні розглянули скарги жителів Березівщини на автоперевезення і проаналізували ситуацію з автобусним сполученням по сільрадах району.

Так, жителі Златоустівської та Гуляївської сільрад скаржаться на відсутність автобусного рейсу «Лисенкове-Одеса». Як пояснив ситуацію місцевий автоперевізник, цей маршрут є нерентабельним через дуже малу кількість пасажирів. Тому договір на автоперевезення цим маршрутом був розірваний більше року тому. Також жителі цих сільрад нарікають на незадовільний технічний стан автобусів на їхньому маршруті.

Демидівська сільрада просить запровадити щоденний рейс «Демидове-Березівка». Жителі Михайло-Олександрівської сільради звернули увагу на незадовільний санітарний і технічний стан рейсового автобусу та грубе ставлення водіїв. У Михайлівській сільраді повідомили, що протягом тривалого часу не здійснюються за регулярним розкладом перевезення до сіл Котовка, Михайлівка, Юркове згідно маршруту «Березівка-Кудрявка». Аналогічна проблема існує у мешканців Яснопілля та Кудрявки. У даному випадку частота рейсу напряму залежить від домовленості з місцевими жителями.

Розквітівська ОТГ просить змінити час відбуття рейсового автобусу з Березівки. Це питання доручено Ягіяєву для узгодження з місцевими жителями.

Найскладніша ситуація з автоперевезеннями у Новокальчевській ОТГ. Серед основних проблем погана дорога, фактична відсутність рейсів до Садового та Виноградного, мала кількість рейсів (рейс тільки у середу). Перевізник пояснює це відсутністю попиту на перевезення серед жителів цих сіл. Частіше всього люди користуються послугами інших транзитних автоперевізників. Наприклад, маршрутними таксі Одеса-Южноукраїнськ, Одеса-Вознесенськ та ін. У інших сільрад Березівського району претензій до перевізника немає.

Стосовно маршруту «Лисенкове-Одеса» Березівська районна рада та Березівська РДА направлять спільного листа до ОДА з проханням сприяти вирішенню даного питання.

Перевізник Руслан Ягіяєв підняв питання про таксистів, які відбирають пасажирів у автобусних перевізників. Відреагувати на такі скарги може лише Одеська патрульна служба, також на засіданні розглядалося питання обстеження маршрутів та перевезення пільгового контингенту населення.

 

Read more

Фарба для пологового відділення

DSC 6089

DSC 6094

DSC 6088

Минулого четверга під час огляду членами Госпітальної ради Березівської ЦРЛ, завідуюча пологовим відділенням Віра Іскра звернулася до голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука з проханням допомогти. Відділенню потрібна фарба для закінчення проведення ремонту в приміщеннях.

Спільно з депутатом Одеської обласної ради Князем Хачатряном,  голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук розглянув дане прохання. Керівники придбали необхідну кількість фарби, і вже у середу, 15 серпня, фарбу доставили до пологового відділення.

"Ми не очікували, що наше звернення розглянуть так швидко. Щиро вдячні депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну та голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку за таку підтримку. Завдяки їх допомозі ми власними силами оновимо наше відділення", - прокоментувала завідуюча пологовим відділенням Березівської ЦРЛ Віра Іскра.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Серпень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31