П'ятниця, 09 Грудень 2016

День місцевого самоврядування в Березівці

IMG 0083

IMG 0098

IMG 0119

IMG 0170

IMG 0219

IMG 0321

IMG 0330

7 грудня в РБК відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування.

На свято були запрошені керівники та ветерани органів місцевого самоврядування району, депутати різних рівнів. Спочатку присутніх привітав голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

«Місцеве самоврядування — найбільш наближена до людей складова  публічної влади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування, на представників влади на місцях покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток території, за добробут жителів, за створення належних умов проживання  мешканцям сіл, селищ, міст», сказав В.Мосійчук та побажав  колегам витримки та оптимізму.

За доброю традицією з нагоди свята підводяться підсумки роботи та нагороджуються кращі представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, чий внесок у розвиток громад був найвагомішим. Список нагороджених оголосила ведуча, головний спеціаліст райради Римма Хачатрян.

Церемонію нагородження проводив голова райради В.Мосійчук. Грамотами нагородили представників громад.  Це секретарі сільрад Наталія Багно (Златоустове), Вікторія Бакланова (Розквітівська ОТГ), Тетяна Лебеденко (Михайло-Олександрівка), Ганна Кушнір (Вікторівка), головні бухгалтери Світлана Бондар (Михайло-Олександрівка), Олена Янчевська (Розквітівська ОТГ), Галина Ковтун (Яснопілля), Олена Іскра (Вікторівка), депутати Микола Бунчук (Демидове), Василь Гнатенко (Заводівка), Людмила Головченко, Лариса Хрипун, Борис Кобилко (Гуляївка), Світлана Горячковська (Вікторівка), Олена Кулинич, Світлана Киянчук (Шевченкове), Тетяна Кушнір (Новоселівка), Валентина Хромова (Степанівка), Роман Якименко (Раухівка), Людмила Лободинська (Михайло-Олександрівка), Фізулі Мамєдов (Раухівка), Анатолій Овчаренко (Шевченкове), касир Розквітівської ОТГ Наталія Козлова, землевпорядники Наталія Романенко (Демидове), Сергій Яровий (Златоустове), соціальний працівник Новоселівської сільради Євген Фадєєв, начальники ВОС Олена Щербакова (Михайло-Олександрівська) та Марія Котлінська (Новокальчівська ОТГ), заступник міського голови з питань ЖКГ Березівської міськради Олександр Музиченко (на знімку), спеціаліст-землевпорядник Ряснопільської сільради Ольга Ткаченко та спеціаліст-реєстратор державної міграційної служби Ряснопільської сільради Людмила Котлик.

Почесною відзнакою Одеської обласної ради за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток регіону, високий професіоналізм нагородили заступника голови районної ради, депутата райради Валентину Димову. «Це наша спільна нагорода за роки, коли ми працюємо разом для наших громад, для наших людей. Хай збудуться ваші мрії, хай люди живуть краще. А ми для цього докладем якомога більше зусиль»,  зазначила В.Димова.

Грамотами Одеської обласної ради нагороджено голову Новоселівської сільради Юрія Якименка та депутата районної ради Івана Курника.

За результатами районного конкурсу «Краща сільська рада» перше місце отримала Ряснопільська сільрада. Колектив сільради отримав цінні подарунки від голови районної ради В.Мосійчука — пилосос та мікрохвильову піч.

За поданням депутата обласної ради Князя Хачатряна наручні годинники Одеської обласної ради отримали голова Ряснопільської сільради Тетяна Сафронова, депутат райради Анна Парамоненко та голова Шевченківської сільради Ніна Кондрова.

Цього дня депутат райради від Заводівської сільради Тетяна Моторна відзначила день народження. Присутні привітали її оплесками, а голова райради Віталій Мосійчук вручив квіти.

Присутніх привітала керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська: «Хочу вас щиро привітати з професійним святом від імені народного депутата України Миколи Скорика, депутатів обласної ради Князя Хачатряна, Олександра Адзеленка та від усієї нашої команди. Щирий уклін за вашу працю, за любов до рідної держави. Ви — наш тил, наша передова еліта, яка працює на благо району». Потім вона запросила на сцену голів місцевих рад, де на знак вдячності за дорученням Князя Хачатряна та Віталія Мосійчука вручила подарунки.

З вітаннями до колег звернувся голова Розквітівської ОТГ Віталій Лозов. Він подякував своєму колективу, який одним з перших не побоявся пройти шлях об’єднання у громаду. Також голова ОТГ подякував керівництву райради, яке завжди йде назустріч громаді і  вручив колективу райради вишиту молитву “Отче наш” та квіти.

Шевченківський сільський голова Ніна Кондрова вручила подяку депутату обласної ради Князю Хачатряну від імені свої громади.

Після урочистостей на присутніх чекав незвичний святковий концерт — привітати присутніх на запрошення Князя Хачатряна та Віталія Мосійчука приїхав одеський співак Слава Благов разом зі своєю командою. Репертуар складався з різножанрових пісень, які виконувалися наживо.

Молодим талантам публіка не шкодувала оплесків. На глядачів чекали сюрпризи. Музиканти співака по черзі зіграли соло на інструментах. Це були мотиви народів світу на баяні та попурі з відомих рок-хітів на гітарі. У ході концерту Слава сам грав на гітарі та активно спілкувався з глядачами. Наостанок він подякував березівчанам за теплий прийом, і провів автограф-сесію.

Після концерту бажаючі могли приєднатися до благодійної ініціативи. Цього дня 11-класниці ЗОШ №3 Тетяна Приходько та Ольга Соколова провели у фойє РБК благодійний ярмарок на підтримку свого товариша Павла Колісніченка. У 8-класника діагностували онкозахворювання. Тому школярі вирішили допомогти його родині коштами на лікування. Оперативно дівчата за допомоги батьків і товаришів підготували випічку та солодощі. Напередодні концерту з благодійною метою вони побували в міських школах та магазинах. Купуючи солодощі, люди робили свої внески у порятунок дитячого життя. Запропонований асортимент розкупили досить швидко.

Read more

Сила нескорених

1

3

10

6 грудня для українського народу є знаковою датою, адже цього дня ми відзначаємо свято Збройних Сил України. Цьогоріч він став ще й ювілейним, адже у 2016 році виповнилося 25 років з моменту заснування української армії. Тож з цієї нагоди 6 грудня в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи.

Зараз наша армія протистоїть терористам в зоні АТО. Разом з тисячами інших патріотів, військовики Березівщини виборюють цілісність нашої держави у неоголошеній війні.

На урочистості до РБК завітали учасники Другої світової війни, учасники АТО, військовики Раухівської частини. На початку  присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українців під час військових дій на території України.

З професійним святом військових привітали голова РДА Геннадій Заболотний та голова районної ради Віталій Мосійчук. Вони зазначили, що українське військо складається з патріотів, на плечах яких тримається оборона нашої держави. Керівники району відмітили, що військові Березівщини гідно виконують свій обов’язок — захищають територіальну цілісність держави.

Потім відбулася спільна церемонія нагородження. За особистий внесок та активну підтримку бойової готовності Раухівської військової частини, за плідну працю та старанність в самовідданому служінні Батьківщині та з нагоди 25-ої річниці ЗСУ грамоти отримали військовослужбовці в/ч А-1875. Це начальник станції, старший лейтенант Владислав Чийпеш, водії-електрики Олександр Зиско та Олександр Ільчук, кулеметник Олександр Бабій, дизеліст-електрик Володимир Островський. Подяку оголосили спеціалісту, оператору-діловоду Валентині Мазіній, старшому механіку Ірині Яковлєвій, водіям-електрикам Олегу Сушку, Олександру Шкуркіну та Дмитру Караману.

Грамотами РДА та районної ради з нагоди 25-ої річниці заснування Дня ЗСУ та особистий внесок у проведенні мобілізаційних заходів в районі нагородили головних спеціалістів Березівського райвійськкомату Миколу Краснобаєва та Василя Смика, начальників військово-облікових столів Наталію Волкову (Гуляївка), Ольгу Битку (Раухівка), начальника відділу кадрів ЦРЛ Тамару Соловйову. Подяку оголосили начальникам ВОС Ірині Грибонос (Березівка) та Людмилі Коваль (Заводівка), головному спеціалісту РДА Юрію Шабаліну, начальнику відділу РВК Володимиру Бондарю, приватному підприємцю Миколі Шевченку.

Далі відбулося нагородження військовослужбовців, учасників бойових дій на сході Україні нагрудним знаком «Учасник АТО». Вручення провів голова РДА Г.Заболотний. Нагороди отримали військові запасу: капітан Станіслав Губенко, старший лейтенант Анатолій Захаренко, сержант Віталій Конфедерат, молодші сержанти Іван Брага, Дмитро Дикунов, Сергій Панасюк, Едуард Рзаєв, Олександр Ручка, старші солдати Сергій Івченко, Сергій Кашель, Валерій Мартинюк, Костянтин Трішенков, солдати Микола Андрощук, Володимир Бичілов, Валерій Лубенець, В’ячеслав Майданюк, Микола Овчар, Олег Решетнік, Олег Сітінський, Андрій Цуцол та Дмитро Шевчук.

Голова райради В.Мосійчук теж провів церемонію нагородження. Ювілейними медалями «До 25-ої річниці ЗСУ», виготовленими за особистим замовленням В.Мосійчука, були нагороджені військовий комісар РВК, підполковник Володимир Колбасін, майори Дмитро Шахнов, Володимир Кравець, старший лейтенант запасу Анатолій Захаренко, капітан Олег Сергунов, сержанти Віктор Краснопьоров, Іван Цапкаленко, солдати Анатолій Лотоковський, Іван Вітюк, Андрій Чемерис.

Військовий комісар В.Колбасін вручив ювілейні медалі «25 років ЗСУ» майорам Ігорю Архипову, Володимиру Бондарю та Сергію Ковальчуку. На цьому офіційна частина завершилася.

Потім на чоловіків чекав святковий концерт. Вітання на адресу захисників усіх поколінь лунали від ведучої заходу, художнього керівника РБК Анни Салади. Народний оркестр народних інструментів (керівник та диригент Дмитро Красновський) виконав славнозвісний «Козацький марш». Потім солістка, викладачка музичної школи Ольга Ушакова у супроводі оркестру виконала народну пісню «Чорні очки». Запальним попурі з відомих хітів присутніх вітав ансамбль ложкарів музичної школи.

В ході концерту для захисників лунали пісні у виконанні тріо «Калинка», дуету Кіри Сербенюк та Олександри Тимошенко, Ганни Захарчук, Іларії Дубовської, Світлани Косенко, Римми Хачатрян, Лізи Басок. «Життя прекрасне» — саме так називалася композиція ансамблю ложкарів, яка завершила концерт. 

Read more

На засіданні бюджетної комісії Березівської районної ради

IMG 0352

 

7 грудня відбулося засідання бюджетної комісії районної ради.

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, голова РДА Геннадій Заболотний, заступник голови райради Валентина Димова, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, члени комісії.

Голова бюджетної комісії Василь Задорожнюк зачитав присутнім листа голови РДА, адресованого голові райради з проханням погодити на бюджетній комісії збільшення видатків і внесення змін до райбюджету.

«Розпорядженням Одеської ОДА Березівському району затверджено додаткову освітню субвенцію в сумі 5788,7 тис. грн. Відповідно до потреби зазначена сума буде спрямована на виплату заробітної плати по загальноосвітніх школах району», сказано в листі.

Відповідна пропозиція була погоджена бюджетною комісією.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Грудень 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31