Грудень 2016

Четвер, 29 Грудень 2016

13 сесія Березівської районної ради. Позачергова

27 грудня відбулася 13-та - остання в 2016 році сесія Березівської районної ради. Позачергова, бо спричинена необхідністю внесення змін до райбюджету.

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, представники райдержадміністрації, депутати, запрошені.

З першого і єдиного питання – про внесення змін до головного фінансового документу району доповів голова бюджетної комісії Василь Задорожнюк. За його словами, напередодні відбулося ґрунтовне опрацювання даного питання на засіданнях Президії та бюджетної комісії.

Зазначимо, що 26 грудня відбулося засідання Президії та бюджетної комісії у роботі якого взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова райдержадміністрації Геннадій Заболотний.

Депутати розглянули клопотання сільських рад та пропозиції райдержадміністрації по внесенню змін до райбюджету. В пропозиціях перелік об’єктів, роботи по яких здійснюватимуться за рахунок субвенції з обласного бюджету сходяться на цифрі 7 млн 400 тис.грн. Це сума, яку завдяки турботі Князя Аршалуйсовича вдалося залучити з обласного бюджету для потреб району. Депутати районної ради таке рішення вирішили підтримати.

Як сказав К. Хачатрян, до нього звертаються представники громади району з проханням допомогти вирішувати різні проблеми і він докладає максимум зусиль для їх вирішення.

В контексті обговорення питання порядку денного сесії виступили депутати Олександр Кривенко, Олег Богоміл.

У підсумку прийнято рішення про внесення змін на вказану суму.

 

 

IMG 0704

IMG 0706

IMG 0708

Read more

Вівторок, 27 Грудень 2016

Нові вікна для ЗОШ №3

DSC 1671

DSC 1674

DSC 1679

DSC 1701

Активними темпами триває процес заміни вікон в Березівській ЗОШ №3.

З ходом робіт у неділю, 25 грудня, ознайомилися депутат обласної ради Князь Хачатрян та голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

«До мене як до депутата обласної ради, а також до районної ради неодноразово зверталася адміністрація школи, педколектив, батьківський комітет з проханням замінити вікна у школі. Це актуальне питання, адже площа школи велика, а старі вікна давно потребували заміни. Тому з відповідним клопотанням я звернувся до обласної ради. Його розглянули і  прийняли рішення профінансувати заміну вікон. Тож у школі зараз триває процес встановлення сучасних енергозберігаючих вікон», — прокоментував для “Степового маяка” депутат обласної ради К.Хачатрян.

Як поінформувала директор школи Наталія Шевченко, у ході програми оновлення замінено понад 50 вікон. Нові металопластикові вікна вже встановили в спортзалі, корпусі молодшої школи, їдальні. Частина вікон досить нестандартна — складалася з кількох секцій. На черзі заміна вікон у фойє та інших шкільних приміщеннях.

«Робота по заміні вікон йде активними темпами. Більшу частину робіт вже виконано. Тож 2017 рік Березівська ЗОШ №3 зустріне з новими вікнами», сказав голова районної ради В.Мосійчук.

Read more

Четвер, 22 Грудень 2016

У пошуках шляхів оптимального розподілу коштів

7

6

2

У середу, 21 грудня, після засідання спільних комісій відбулося засідання постійної комісії районної ради з бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.

У ньому взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, голова бюджетної комісії Василь Задорожнюк, члени комісії.

Спочатку комісія розглядала заяву батьківського комітету Раухівського ДНЗ. Голова батьківського комітету ДНЗ Катерина Ковтун поінформувала про зроблену комітетом роботу з покращення благоустрою закладу. А потім звернулася до членів комісії з проханням розглянути фінансування в 2017 році Соціального проекту «ГРОМАДА - ДІТЯМ». Для кращого розуміння фінансової ситуації члени комісії запропонували заслухати фінансовий звіт голови селищної ради В.О. Ніколаєнка. І вже потім розглянути це питання на наступному засіданні комісії в середині січня.

Про особливості районного бюджету на 2017 рік поінформувала присутніх начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко. Крім цього, комісія розглядала такі клопотання, як: створення запасів паливно-мастильних матеріалів для заправки техніки, яка буде задіяна від ГУ ДСНС і військових частин МО України для снігових заметів (на підставі відповідного листа Служби автомобільних доріг в Одеській області); фінансування заходів районної цільової Програми розвитку цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки Березівського району на 2014-2017 роки та фінансування в 2017 році Громадської організації Березівська організація ветеранів війни і праці (на підставі клопотання голови Громадської організації).

Велика увагу приділялася розподілу коштів. Члени комісії обговорювали порядок розподілення фінансів між бюджетами району та об’єднаними територіальними громадами, можливість передачі фінансування закладів культури на баланс сільрад, обов’язкове погодження виплат усіх премій та необов’язкових надбавок працівникам бюджетних установ. Усі питання були розглянуті та прийняті одностайним голосуванням.

Read more

Приймаючи програми фінансування

5

6

15

У середу, 21 грудня, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. У ньому взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, члени комісій, фахівці профільних організацій.

На засіданні розглядалося 14 питань. Вони стосувалися бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики, Регламенту та боротьби зі злочинністю та корупцією, з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму, питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою, охорони здоров’я та соціальної політики, будівництва, регіонального розвитку, транспорту та зв’язку.

Спочатку про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015  р. «Про районний бюджет Березівського району на 2016 рік» доповіла начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко. Вона поінформувала, що в цьому році є видатки райбюджету, які зараз необхідно збільшити і профінансувати завдяки перевиконанню бюджету.

Заступник начальника сектору превенції Березівського відділення поліції Лиманського відділу поліції Оксана Сошина ознайомила присутніх з особливостями районної Програми сприяння забезпечення публічної безпеки та правопорядку на території Березівського району на 2017-2019 роки. Зокрема, за цією програмою у рамках правоохоронних реформ ліквідовується чергова частина нинішньої відділку і замість неї створюється новий підрозділ — Сектор реагування патрульної поліції, який оперативно реагуватиме на заяви громадян з усього району. Коштів, виділених на це державою не вистачає, тому поліціянти звернулися за допомогою до районної ради та місцевих рад. Видатки передбачають збільшення фінансування на паливно-мастильні матеріали та придбання планшетів і сучасних засобів зв’язку для більш оперативного реагування.

З третього питання про внесення змін до рішення районної ради «Про затвердження районної цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Березівському районі на період 2013-2017 роки» виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Удовиченко. Спочатку вона поінформувала, що у ході державних реформ відділ освіти та відділ сім’ї, дітей та молоді РДА об’єднано у відділ освіти, молоді та спорту. Потім Наталія Іванівна доповіла, що у нашому районі успішно діють громадські спортивні організації з акробатики, кіокушинкай-карате та волейболу. І запропонувала виділити  на наступний рік фінансування для них у розмірі 200 тис. грн.

Стосовно перспектив розвитку волейбольної команди «Заваір» виступив голова бюджетної комісії районної ради і за сумісництвом — засновник цієї команди Василь Задорожнюк. Він повідомив, що волейбольний клуб «Заваір» — на даний момент єдина команда Одеської області, яка бере участь у вищій лігі Чемпіонату України з волейболу. Наші волейболісти показують високий рівень підготовки, але не мають власного майданчика, де можуть тренуватися та проводити змагання. Тому одне з основних завдань на майбутнє — побудувати спортивну залу для проведення змагань різних рівнів.

Наталія Удовиченко поінформувала присутніх також про виконання районних програм «Діти Березівщини» та «Молодь Березівщини» на 2012-2016 роки» та про затвердження районних цільових соціальних програм «Діти Березівщини» та «Молодь Березівщини» на 2017-2021 роки.

Про виконання районної Програми «Трудовий архів-захист соціально-правових інтересів громадян Березівського району» на 2016 рік прозвітувала завідуюча відділом трудового архіву районної ради Вікторія Сюзєва. Як відмітила спеціаліст, завдяки активному сприянню голови районної ради Віталія Мосійчука та депутатів райради частина документів нині зберігається належним чином — в архівних коробах та на стелажному обладнанні. Але архів потребує подальшого оснащення, тому до уваги членів президії було запропоновано затвердити аналогічну програму на 2017 рік.

Виконуюча обов’язки начальника відділу Березівського бюро правової допомоги Олена Танасійчук поінформувала про роль та функції новоутвореного Бюро, надала актуальні дані з юридичної допомоги громадянам та запропонувала відповідну програму фінансування.

Олена Кашуба, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі РДА, розповіла про необхідні видатки у рамках Програми взаємодії органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Березівського району на 2017 рік. Запропоновані пропозиції члени комісії взяли до уваги, і пообіцяли профінансувати першочергові витрати.

Депутати активно обговорювали питання збереження лісових насаджень району.  Депутат від Заводівської сільради Тетяна Моторна поцікавилася вирубкою насаджень біля села Виноград. Її колега, депутат Олександр Кривенко закликав приймати рішучі міри по збереженню лісів Березівщини. Про затвердження районної програми «Ліси Березівщини на 2016-2020 роки». доповів головний лісничий ДП «Березівське лісове господарство» Віталій Ховхун. Відповідну програму прийняли, але з доповненнями.

Про звернення депутатів Березівської районної ради до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо законодавчого врегулювання питання, пов’язаного з використанням полезахисних смуг та земельних ділянок під ними. З його повним текстом депутатів районної ради ознайомлять на сесії районної ради 23 грудня. Про це повідомила заступник голови районної ради Валентина Димова.

Начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко розповіла про районний бюджет на 2017 рік. Основна частина всіх видатків — це заробітна плата. Велика увага приділятиметься фінансуванню освітньої та медичної галузей району, адже у них є чимало статей витрат. Депутати районної ради запропонували отримані у випадку перевиконання бюджету кошти направити не лише на погашення заборгованості по заробітній платі, а й виділяти на розвиток та благоустрій територій громад. Члени комісії підтримали цю ініціативу, але більш детально це питання розглянуть на найближчій сесії.

Наприкінці засідання голова районної ради Віталій Мосійчук наголосив на виконавській дисципліні депутатів. Він звернувся до голів депутатських фракцій щодо їх персональної відповідальності присутності депутатів на засіданнях постійних комісій, адже саме на них приймаються важливі рішення. 

Read more

Яким чином фінансувати заклади культури на селі?

1111

444

У четвер, 22 грудня у районній раді відбулася нарада з  головами міської, селищної та сільських рад району за участю постійної комісії райради з питань бюджету, фінансово-економічних питань, інвестиційної діяльності та регуляторної політики. Її основною темою стало питання надання підтримки з місцевих бюджетів органів місцевого самоврядування районному бюджету на утримання закладів культури та освіти.

Нараду проводив голова районної ради Віталій Мосійчук. У ній взяли участь депутат обласної ради Князь Хачатрян, заступник голови районної ради Валентина Димова, голова бюджетної комісії Василь Задорожнюк, члени бюджетної комісії, голови міської, селищної та сільських рад та ОТГ.

Тема була актуальна — розподіл коштів для фінансування сільських клубів та бібліотек. Як зазначила начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, районний бюджет не зможе в повному обсязі фінансувати заклади культури. Тому виникла необхідність покласти їхнє фінансування у 2017 році на плечі сільських рад. Олена Миколаївна закликала депутатів райради та голів сільрад шукати компромісні рішення. Також присутніх повідомили, що в січні в райраді буде утворена робоча група, яка вивчатиме штати бюджетних установ.

Голови сільрад висловлювали свої пропозиції. Адже склалася неоднозначна ситуація — одні сільради можуть власним коштом утримувати свої заклади культури, бюджети інших не витримають такого додаткового навантаження. Тому голова районної ради Віталій Мосійчук і бюджетна комісія запропонували їм самостійно визначитися з оптимізацією своїх закладів культури. Знайти спільне оптимальне рішення з приводу фінансування сільських закладів культури запропонував і депутат обласної ради Князь Хачатрян.

На засіданні також заслухали звернення Терцентру стосовно бюджету на 2017 рік. Головний бухгалтер Терцентру Сабіна Замаєва повідомила присутнім про видатки закладу. З метою детального ознайомлення її попросили надати індивідуальні дані по обслуговуванню літніх людей в розрізі по кожній сільраді.

Read more

Вівторок, 20 Грудень 2016

ДО СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ Президія і постійні комісії

IMG 0872

IMG 0897

20 грудня відбулося засідання Президії районної ради, яке провів голова райради Віталій Мосійчук.

У роботі засідання взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, заступник голови райради Валентина Димова, депутати, запрошені.

Присутні опрацювали питання порядку денного сесії, запланованої на 23 грудня.

 

Потім відбулося засідання бюджетної комісії, яке провів її голова Василь Задорожнюк.

Начальник фінуправління РДА Олена Болотенко поінформувала про доходи і видатки головного фінансового документа району на 2017 рік.

Присутні також розглянули клопотання про виділення коштів з райбюджету на потреби галузей медицини, освіти, культури.

 

Read more

Розгляд основних показників бюджету

IMG 0849

IMG 0853

IMG 0855

19 грудня в малій залі відбулася нарада по розгляду основних показників районного бюджету на 2017 рік.

У засіданні  робочої групи взяли участь голова районної ради Віталій Мосійчук, голова РДА Геннадій Заболотний, заступник голови райради Валентина Димова, депутати райради, запрошені.

Начальник фінуправління РДА Олена Болотенко поінформувала про орієнтовні видатки і доходи на 2017 рік.

Головний лікар ЦРЛ Віталій Паданєвич, начальник КЗ «ЦПМСД» Ірина Кондрашова та начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк поділилися думками щодо функціонування закладів охорони здоров’я та освіти в наступному році за вкрай обмеженого фінансування.

Про життєдіяльність Розквітівської ОТГ поінформував голова Віталій Лозов.

Read more

Понеділок, 19 Грудень 2016

Подарунки з нагоди Дня Святого Миколая

IMG 0487

IMG 0511

IMG 0529

IMG 0542

15 грудня розпочалися святкування з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця.

З цієї нагоди голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентина Димова, члени Президії райради – В’ячеслав Борисов, Василь Задорожнюк, Тетяна Моторна, Ігор Соловйов та священик Свято-Миколаївського храму м. Березівки Володимир Ляшик відвідали соціальні об’єкти району.

Гостей із подарунками радо зустрічали у ВПУ ОНПУ (директор Валентина Шевченко), аграрному ліцеї (директор Станіслав Кутішевський), терцентрі для одиноких громадян похилого віку (директор Артур Григорян) та в дитячому притулку (директор Віктор Тимошенко).

Дітям-сиротам двох навчальних закладів, вихованцям дитячого притулку та стареньким бабусям і дідусям з тер центру вручено солодкі гостинці, за що вони щиро дякували.

Як прокоментувала в інтерв’ю газеті «Степовий маяк» заступник голови райради В. Димова, як і щороку з нагоди Дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят солодкі подарунки закуплено за кошти районного бюджету

 

Read more

Четвер, 15 Грудень 2016

Пам’ятаючи подвиг ліквідаторів

3

5

9

11

15

Щороку 14 грудня в Україні проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ця дата обрана не випадково, адже саме 14 грудня 1986 року було офіційно повідомлено про завершення будівництва комплексу захисних споруд на Чорнобильській АЕС.

Незважаючи на те, що ця дата офіційно відзначається лише з 2006 року, в Україні цей день є пам’ятним починаючи з 1986 року, коли учасники ліквідації аварії на ЧАЕС зібралися разом з метою відзначення своєї першої перемоги. З цієї нагоди ліквідатори аварії Березівщини зібралися у середу, 14 грудня, у великому залі РДА. Також на заході були присутні представники установ та організацій міста.

Спочатку присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв і жертв чорнобильської катастрофи та наших земляків, смерть яких була пов’язана з аварією на ЧАЕС.

З вітальним словом до чорнобильців звернувся голова районної ради Віталій Мосійчук. Він відзначив їхню важливу роль у ліквідації техногенного лиха і від усього депутатського корпусу подякував їм за мужність і жертовність.

Привітала учасників ліквідації також керівник апарату РДА Ірина Лешков’ят. Ірина Георгіївна зазначила, що завдяки подвигу цих людей у прийдешніх поколінь є щасливе майбутнє.

За мужність та самовідданість, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС спільні грамоти районної ради та РДА отримали учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це Олександр Горбенко, Євген Грабар, Віктор Козлов, Геннадій Кондрацький, Юрій Мірошніченко, Володимир Музика, Володимир Осипенко, Микола Перов, Іван Ракоїд та Віктор Шепотинник. Церемонію нагородження провели голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук та керівник апарату РДА Ірина Лешков’ят.

Далі відбувся концерт, присвячений мужнім ліквідаторам. Сумні балади та пісні-побажання лунали у виконанні методиста РБК Світлани Косенко, дуету Юлії Соловйової та Римми Хачатрян, юних аматорів Дарії Широкоступ, дуету Анастасії Коношук та Лізи Пославської, тріо «Феєрія» та Кіри Сербенюк.

Read more

П'ятниця, 09 Грудень 2016

День місцевого самоврядування в Березівці

IMG 0083

IMG 0098

IMG 0119

IMG 0170

IMG 0219

IMG 0321

IMG 0330

7 грудня в РБК відбулися урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування.

На свято були запрошені керівники та ветерани органів місцевого самоврядування району, депутати різних рівнів. Спочатку присутніх привітав голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

«Місцеве самоврядування — найбільш наближена до людей складова  публічної влади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування, на представників влади на місцях покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток території, за добробут жителів, за створення належних умов проживання  мешканцям сіл, селищ, міст», сказав В.Мосійчук та побажав  колегам витримки та оптимізму.

За доброю традицією з нагоди свята підводяться підсумки роботи та нагороджуються кращі представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, чий внесок у розвиток громад був найвагомішим. Список нагороджених оголосила ведуча, головний спеціаліст райради Римма Хачатрян.

Церемонію нагородження проводив голова райради В.Мосійчук. Грамотами нагородили представників громад.  Це секретарі сільрад Наталія Багно (Златоустове), Вікторія Бакланова (Розквітівська ОТГ), Тетяна Лебеденко (Михайло-Олександрівка), Ганна Кушнір (Вікторівка), головні бухгалтери Світлана Бондар (Михайло-Олександрівка), Олена Янчевська (Розквітівська ОТГ), Галина Ковтун (Яснопілля), Олена Іскра (Вікторівка), депутати Микола Бунчук (Демидове), Василь Гнатенко (Заводівка), Людмила Головченко, Лариса Хрипун, Борис Кобилко (Гуляївка), Світлана Горячковська (Вікторівка), Олена Кулинич, Світлана Киянчук (Шевченкове), Тетяна Кушнір (Новоселівка), Валентина Хромова (Степанівка), Роман Якименко (Раухівка), Людмила Лободинська (Михайло-Олександрівка), Фізулі Мамєдов (Раухівка), Анатолій Овчаренко (Шевченкове), касир Розквітівської ОТГ Наталія Козлова, землевпорядники Наталія Романенко (Демидове), Сергій Яровий (Златоустове), соціальний працівник Новоселівської сільради Євген Фадєєв, начальники ВОС Олена Щербакова (Михайло-Олександрівська) та Марія Котлінська (Новокальчівська ОТГ), заступник міського голови з питань ЖКГ Березівської міськради Олександр Музиченко (на знімку), спеціаліст-землевпорядник Ряснопільської сільради Ольга Ткаченко та спеціаліст-реєстратор державної міграційної служби Ряснопільської сільради Людмила Котлик.

Почесною відзнакою Одеської обласної ради за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток регіону, високий професіоналізм нагородили заступника голови районної ради, депутата райради Валентину Димову. «Це наша спільна нагорода за роки, коли ми працюємо разом для наших громад, для наших людей. Хай збудуться ваші мрії, хай люди живуть краще. А ми для цього докладем якомога більше зусиль»,  зазначила В.Димова.

Грамотами Одеської обласної ради нагороджено голову Новоселівської сільради Юрія Якименка та депутата районної ради Івана Курника.

За результатами районного конкурсу «Краща сільська рада» перше місце отримала Ряснопільська сільрада. Колектив сільради отримав цінні подарунки від голови районної ради В.Мосійчука — пилосос та мікрохвильову піч.

За поданням депутата обласної ради Князя Хачатряна наручні годинники Одеської обласної ради отримали голова Ряснопільської сільради Тетяна Сафронова, депутат райради Анна Парамоненко та голова Шевченківської сільради Ніна Кондрова.

Цього дня депутат райради від Заводівської сільради Тетяна Моторна відзначила день народження. Присутні привітали її оплесками, а голова райради Віталій Мосійчук вручив квіти.

Присутніх привітала керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська: «Хочу вас щиро привітати з професійним святом від імені народного депутата України Миколи Скорика, депутатів обласної ради Князя Хачатряна, Олександра Адзеленка та від усієї нашої команди. Щирий уклін за вашу працю, за любов до рідної держави. Ви — наш тил, наша передова еліта, яка працює на благо району». Потім вона запросила на сцену голів місцевих рад, де на знак вдячності за дорученням Князя Хачатряна та Віталія Мосійчука вручила подарунки.

З вітаннями до колег звернувся голова Розквітівської ОТГ Віталій Лозов. Він подякував своєму колективу, який одним з перших не побоявся пройти шлях об’єднання у громаду. Також голова ОТГ подякував керівництву райради, яке завжди йде назустріч громаді і  вручив колективу райради вишиту молитву “Отче наш” та квіти.

Шевченківський сільський голова Ніна Кондрова вручила подяку депутату обласної ради Князю Хачатряну від імені свої громади.

Після урочистостей на присутніх чекав незвичний святковий концерт — привітати присутніх на запрошення Князя Хачатряна та Віталія Мосійчука приїхав одеський співак Слава Благов разом зі своєю командою. Репертуар складався з різножанрових пісень, які виконувалися наживо.

Молодим талантам публіка не шкодувала оплесків. На глядачів чекали сюрпризи. Музиканти співака по черзі зіграли соло на інструментах. Це були мотиви народів світу на баяні та попурі з відомих рок-хітів на гітарі. У ході концерту Слава сам грав на гітарі та активно спілкувався з глядачами. Наостанок він подякував березівчанам за теплий прийом, і провів автограф-сесію.

Після концерту бажаючі могли приєднатися до благодійної ініціативи. Цього дня 11-класниці ЗОШ №3 Тетяна Приходько та Ольга Соколова провели у фойє РБК благодійний ярмарок на підтримку свого товариша Павла Колісніченка. У 8-класника діагностували онкозахворювання. Тому школярі вирішили допомогти його родині коштами на лікування. Оперативно дівчата за допомоги батьків і товаришів підготували випічку та солодощі. Напередодні концерту з благодійною метою вони побували в міських школах та магазинах. Купуючи солодощі, люди робили свої внески у порятунок дитячого життя. Запропонований асортимент розкупили досить швидко.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Грудень 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31