Середа, 11 Січень 2017

Новий автобус отримала школа в Березівському районі

Маринівська школа 11 січня отримала новий транспортний засіб – шкільний автобус, його вартість – майже півтора мільйона гривень.  «Із них 70% (844 тис. грн) профінансовано за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, а решту – 600 тис – з районного бюджету. Відповідне рішення про виділення цих котів було прийнято депутатами Березівської районної ради. Процедуру закупівлі здійснено через систему «Прозоро». Автобус «Еталон» виготовлено на Чернігівському підприємстві», повідомила начальник районного відділу освіти, молоді і спорту Ольга Гаврилюк.

Новим автобусом на 33 місця водій Василь Скиба возитиме дітей в Маринівську школу, де нині навчається 80 дітей, із сусіднього села Балайчук,  де приживають 23 учні. Відстань між селами 7 кілометрів.

В урочистостях з нагоди передачі школі автобуса взяли участь голова РДА Геннадій Заболотний, заступник голови районної ради Валентина Димова, перший заступник голови РДА Олена Карабаза, депутат райради, голова фракції - В’ячеслав Борисов, Маринівський сільський голова Тетяна Писанюк.

Як прозвучало під час виступів керівництва і передачі ключів від автобусу, навчальному закладу надається активна допомога від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та від районної ради - в школі вже встановлено металопластикові вікна і нові котли.

Дітвора раділа новому автобусу, учні й школярі прикрасили його кольоровими стрічками, кульками. Цікавих і безпечних поїздок вам, маринівські і балайчуцькі діти!

IMG 1834

IMG 1808

IMG 1840

Read more

Скільки в Березівському районі буде громад?

Скільки в Березівському районі буде громад? Які сільради об’єднаються? Яка фінансова складова цих аспектів? Ці та інші питання на тему децентралізації обговорювалися на нараді керівництва району із сільськими головами 5 січня.

У роботі засідання взяли участь депутат Одеської обласної ради Олександр Адзеленко, голова райдержадміністрації Геннадій Заболотний, заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник райфінуправління Олена Болотенко, запрошені.

В ході обговорення бралися до уваги такі показники як кількість в сільрадах населення, ріллі, кілометраж, сума доходів, в тому числі податок з доходів фізосіб, очікувані доходи та ін.

«Громадська думка формується  місцевими лідерами. Якщо ви в селах не сформуєте власну позицію і не донесете її до людей, рішення щодо об’єднання саме по собі не виникне.   Сільським головам спочатку треба визначитися з перспективами, які відкриваються громаді,  адже не варто створювати заздалегідь неуспішну громаду, якщо вже зараз це зрозуміло відповідно до фінансових розрахунків», сказала головам сільрад заступник голови райради.   В. Димова.

Як наприкінці прозвучало, 16 січня має відбутися ще одне засідання на якому планується ухвалити рішення про об’єднання громад району. До цього в сільрадах триватиме обговорення і рішення прийматимуть депутати на сесіях.

3333333

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31