П'ятниця, 27 Січень 2017

Готуючись до відзначення Дня воїнів-інтернаціоналістів

2

7

4

Підготовці до відзначення Дня воїнів-інтернаціоналістів та Дня виведення радянських військ з Афганістану були присвячені загальні збори Спілки ветеранів Афганістану Березівського району. Засідання відбулося у п’ятницю, 25 січня, у районному Будинку культури.

У зборах взяли участь депутат обласної ради Князь Хачатрян, голова районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова, голова районної Спілки ветеранів Афганістану Микола Фабульян, воїни-афганці з усього району.

У своєму зверненні голова районної ради Віталій Мосійчук запропонував скласти план проведення урочистих заходів та дату їх проведення. Він попросив присутніх самостійно обрати гідних воїнів для нагородження і зазначив, що районна рада та депутатський корпус з вдячністю пам’ятають та шанують воїнів та їхніх рідних.

Підтримку воїнам-афганцям зі своєї сторони пообіцяв і депутат обласної ради Князь Хачатрян. Він забезпечить витрати на урочисті заходи та святкування Дня воїнів-інтернаціоналістів.

Голова районної Спілки ветеранів Афганістану Микола Фабульян озвучив заплановані заходи — це урочиста частина, концерт та фуршет. Микола Миколайович подякував районній раді в особі голови районної ради Віталія Мосійчука та депутату обласної ради Князю Хачатряну за розуміння та підтримку воїнів-афганців району.

На зборах розглядалися такі організаційні питання, як визначення кандидатів для нагородження, отримання путівок на оздоровлення та ін. Також обговорювалася можлива дата проведення — 14 або 15 лютого. Точну дату визначать пізніше.

Ще одним важливим питанням порядку денного став розгляд Меморандуму щодо взаємодії Одеської обласної державної адміністрації, обласної ради та громадської організації «Одеська обласна ветеранів-інвалідів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). У документі обговорювалися умови співпраці між сторонами, фінансові питання та зобов’язання. З документом присутніх ознайомив голова Спілки. У ході проведення зборів учасники надавали свої пропозиції.

Окрему увагу приділили сплаті членських внесків. «Ці гроші йдуть на придбання вінків для наших померлих воїнів та їх рідних, придбання квітів для урочистих заходів і т.п. Тому давайте з повагою відноситися один до одного і вирішувати наші питання спільними зусиллями», — сказав голова районної Спілки ветеранів Афганістану М. Фабульян. Стосовно витрат Спілки за минулий рік відзвітував заступник голови з фінансових питань Олександр Сергєєв.

Обговоривши можливі варіанти, учасники зборів розглянули всі питання порядку денного та досягли домовленостей з приводу святкування.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30 31