Середа, 25 Жовтень 2017

Про розрахунки за земельні паї та стан сплати до місцевого бюджету податку з доходів фізичних осіб.

DSC 6042

DSC 6046

DSC 6050

Про можливі способи поповнення бюджету йшлося у середу, 25 жовтня, під час зустрічі заступника голови Березівської районної ради Валентини Димової з начальником Березівського відділення Лиманської МДПІ Ольгою Патрашку.

Начальник Березівського відділення Лиманської ОДПІ повідомила, що нашому районі ситуація зі сплатою податку доходів з фізичних осіб виглядає доволі стабільно.

Також Ольга Андріївна розповіла про плани Лиманської  міжрайонної державної податкової інспекції стосовно збільшення надходжень податків до бюджету. Для цього вона звернулася з відповідним зверненням до голіви Березівської  районної ради.

В ньому наводився приклад сплати податків агрохолдингом «Південь-Агро», який на даний момент працює на території сусіднього Лиманського району. «Дане підприємство має намір працювати також і на Березівщині. Його особливістю є сплата великої суми податку за паї.  Необхідні відрахування підприємство сплачує регулярно і дисципліновано. Розмір їхньої оплати доходить 12% від грошової оцінки, показник оплати податку нашими місцевими аграріями становить максимально до 9%», — відмітила у своєму зверненні Ольга Патрашку. Враховуючи аграрну направленість нашого району, для місцевих агропідприємств може виникти реальна загроза втрати пайовиків. Щоб лишитися на конкурентоспроможному рівні їм необхідно буде теж підвищувати розмір сплати податків. Це позитивно вплине на відрахування до бюджету.

Аби переконатися в достовірності цієї інформації деякі аграрії Березівщини вже зверталися до Лиманської ОДПІ, де їм надали необхідні роз’яснення.

З метою більш досконалого вивчення зазначеного питання заступник голови районної ради Валентина Димова запропонувала озвучити цю інформацію на засіданні профільної комісії районної ради із земельних питань.

Read more

Допомогти з комунальними пільгами ветеранам війни

DSC 6035

DSC 6037

DSC 6039

Із зверненням до голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука звернулися ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій Василь Голованець, Михайло Петровський та Микола Жеребко. Темою звернення стала оплата пільг на соціальний захист зазначеної категорії пенсіонерів.
Спосіб вирішення даної проблеми шукали у середу, 25 жовтня, під час зустрічі заступника голови районної ради Валентини Димової, голови районної ради ветеранів Миколи Сєбова та ветерана війни і праці Василя Голованця в Березівській районній раді ветеранів. За роз’ясненнями ветерани спочатку звернулися до Одеської обласної ради, де отримали відповідь, що це питання місцевого значення і його повинні вирішувати за рахунок місцевих бюджетів.
«Тих державних пільг, які надані ветеранам на сьогодні, навіть не вистачає на елементарні потреби. Мені за пільгою виділили 10 кубометрів газу на місяць, цього недостатньо навіть для приготування їжі. Якщо треба буде платити за газ, то мені взагалі не вистачить і пенсії. А окрім комунальних послуг треба мати кошти на придбання їжі та ліків», розповідає суть проблеми ветеран війни і праці Василь Мефодійович Голованець з Березівки.
«До видатків місцевих бюджетів не відносяться надання пільг за житлово-комунальні послуги. Пільги на соціальний захист інвалідів ВВв виплачуються за рахунок цільової субвенції з державного бюджету. Пропозицію про можливість надання допомоги голова районної ради Мосійчук В.Л. та депутати розглянуть на бюджетній комісії, яка відбудеться наступного тижня», — прокоментувала дану ситуацію заступник голови районної ради Валентина Димова.
Про хід вирішення даної проблеми районна рада ветеранам пообіцяли повідомити відразу після прийняття рішення.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30 31