Жовтень 2017

Вівторок, 31 Жовтень 2017

Селу Шевченкове виповнилося 89 років

Шевч 1 1

Шевч 1 2

28 жовтня село Шевченкове відзначило 89-ту річницю з Дня заснування.

Святкування Дня села почалося з Кубка по футболу. Змагалися чотири команди: молодь і ветерани Шевченкового, а також збірні Маринового і Ставкового. Перемогла команда молоді Шевченкового.

Після спортивної частини почалися урочистості й концерт в сільському будинку культури за участі колективу художньої самодіяльності «Родинне джерело» під керівництвом художнього керівника Олександра Чабанюка і директора будинку культури Акуліни Варчук.

Зі щирими словами привітань на адресу земляків та з побажаннями всього найкращого до присутніх у залі звернулася Шевченківський сільський голова Ніна Кондрова.

Приїхали привітати громаду депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, яких зустріли пишними короваями на вишиваних рушниках.

Ніна Ігорівна від Князя Аршалуйсовича, Віталія Леонідовича та від спонсорів села подарувала колективу будинку культури музичні колонки для якісного озвучування заходів.

Віталій Мосійчук подарував настінні годинники із символікою Березівщини для сільради і будинку культури.

В ході концерту з гарними українськими танцями виступили вихованці дитсадка (вихователь Тетяна Адам) та учнівський колектив «Маргаритки». Виступали і дорослі, ставили цікаві сценки на тему життєвих історій.

Опісля відбувся вечір відпочинку для шевченківців. З нагоди свята бажаючі мали змогу придбати шашлики.

«Всім, хто допомагав — Князю Хачатряну, Віталію Мосійчуку, місцевим аграріям, фермерам, підприємцям — дякуємо за проведений захід», сказала Н. Кондрова.

Read more

Понеділок, 30 Жовтень 2017

Співпраця з Червоним хрестом

IMG 6074

IMG 6072

IMG 6079

30 жовтня заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова провела робочу зустріч з керівником Одеської обласної організації «Товариство Червоного Хреста України» Олександром Бунковим та головою районної організації воїнів-інтернаціоналістів Миколою Фабульяном.

Мова йшла про налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування району з «Товариством Червоного Хреста України».

О. Бунков поінформував, що днями планує зустрітися з головою постійної комісії з питань охорони здоров’я Одеської обласної ради з питань спільної взаємодії.

«Одні з напрямків нашої активності – це допомога вразливим верствам населення, в тому числі тим, хто постраждав внаслідок конфлікту на сході України (це внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, особливо ті, які отримали інвалідність та інші), попередження та реагування на надзвичайні ситуації, волонтерство», сказав Олександр Бунков.

Також мова йшла про розповсюдження марок «Товариства Червоного Хреста України».

Read more

П'ятниця, 27 Жовтень 2017

Звільнені від фашистів

22828954 1981578342087493 1479164109658890662 o

22792493 1981578455420815 8624638802455974467 o

22788820 1981578888754105 8703823411532557285 n

22730240 1981579128754081 7941164853328096821 n

22860053 1981578895420771 7357024784487401224 o22829049 1981578992087428 1361517788084902153 o

28 жовтня вся Україна вшановує пам’ятну дату — День визволення від нацистських загарбників. З цієї нагоди у п’ятницю, 27 жовтня, в Березівці біля пам’ятника воїнам-визволителям відбувся мітинг.

73 роки вже минуло з тих пір, як з української землі остаточно прогнали німецьких окупантів. Змінилися часи та обставини, але пам’ять про цей подвиг досі живе в свідомості українців. Березівщина, як і десятки інших районів і міст, теж понесла в цій боротьбі численні втрати. Такою була ціна за мирне небо над головою.

У пам’ятному заході взяли участь, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, Березівський міський голова Валерій Григораш, голова районної ради ветеранів М.І.Сєбов, депутати районної та міської рад, представники установ, організацій та підприємств, учні, жителі міста.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв Другої Світової війни та героїв АТО. Почесне право покласти квіти до пам’ятників 43-м підпільникам та до пам’ятника загиблим березівчанам під час Другої Світової війни надали кращим учням березівських ЗОШ №2 та №1.

Роль цієї дати в історії визвольного руху України нагадала ведуча, директор Березівського РБК Алла Піцул.

Квартет РБК у складі Юлії Соловйової, Римми Хачатрян, Ольги та Уляни Пятіних (керівник - методист РБК Марія Руденко), виконав пісню «Калина» - присвяту незламному духу наших дідів та прадідів, які боролися з окупантами.

Літературно-музичну композицію представили учні ЗОШ №3. Під керівництвом педагогів школярі підготували історичний діалог воїна та його діда, учні молодших класів виконали патріотичний танок, а наприкінці учні старших класів підготували виступ звільненої України-неньки.

Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника воїнам-визволителям.

Дорогою ціною далося українцям вигнання нацистів з рідної землі. Тисячі людей поклали своє життя на вівтар, десятки тисяч доль були скалічені. Та нам вдалося перемогти і вигнати ворога. Зараз, як і 73 роки тому, на сході нашої держави відбувається аналогічна ситуація. Змінилися часи, змінилися люди. Незмінним лише є прагнення українців жити самостійній і незалежній державі, суверенність якої бережуть справжні патріоти — нащадки тих, хто боровся з нацистами.

Read more

Четвер, 26 Жовтень 2017

Благоустрій навчально-виховного комплексу м. Березівка

IMG 5887

IMG 5871

IMG 5894

IMG 5851

26 жовтня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і Березівський міський голова Валерій Григораш оглянули хід робіт з благоустрою території НВК м. Березівка.

Один майданчик вже оздоблено тротуарною плиткою, готується основа для подальшого вкладання плитки на алеях та подвір’ї. А ще буде нова обмостка будівлі.

Благоустрій території профінансовано за кошти обласного бюджету, які залучені в район завдяки обласному депутату К.Хачатряну. Роботи виконує ТОВ «Березівкаагрошляхбуд».

Також у закладі буде встановлено нові металопластикові вікна.

Керівник закладу Наталія Павлова поінформувала керівництво про хід робіт та про питання життєдіяльності закладу.

«Від колективу закладу та від себе особисто висловлюю вам щиру подяку за небайдужість до наших проблем і постійну допомогу», сказала Н. Павлова.

Read more

Почесна грамота для Князя Хачатряна

IMG 5839

26 жовтня керівник ФСК «Колос» в Березівському районі Сергій Скворцов вручив депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну Почесну грамоту Одеської обласного ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за багаторічну допомогу в розвитку футболу Березівського району. В нагороджені прийняв участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

Read more

Середа, 25 Жовтень 2017

Про розрахунки за земельні паї та стан сплати до місцевого бюджету податку з доходів фізичних осіб.

DSC 6042

DSC 6046

DSC 6050

Про можливі способи поповнення бюджету йшлося у середу, 25 жовтня, під час зустрічі заступника голови Березівської районної ради Валентини Димової з начальником Березівського відділення Лиманської МДПІ Ольгою Патрашку.

Начальник Березівського відділення Лиманської ОДПІ повідомила, що нашому районі ситуація зі сплатою податку доходів з фізичних осіб виглядає доволі стабільно.

Також Ольга Андріївна розповіла про плани Лиманської  міжрайонної державної податкової інспекції стосовно збільшення надходжень податків до бюджету. Для цього вона звернулася з відповідним зверненням до голіви Березівської  районної ради.

В ньому наводився приклад сплати податків агрохолдингом «Південь-Агро», який на даний момент працює на території сусіднього Лиманського району. «Дане підприємство має намір працювати також і на Березівщині. Його особливістю є сплата великої суми податку за паї.  Необхідні відрахування підприємство сплачує регулярно і дисципліновано. Розмір їхньої оплати доходить 12% від грошової оцінки, показник оплати податку нашими місцевими аграріями становить максимально до 9%», — відмітила у своєму зверненні Ольга Патрашку. Враховуючи аграрну направленість нашого району, для місцевих агропідприємств може виникти реальна загроза втрати пайовиків. Щоб лишитися на конкурентоспроможному рівні їм необхідно буде теж підвищувати розмір сплати податків. Це позитивно вплине на відрахування до бюджету.

Аби переконатися в достовірності цієї інформації деякі аграрії Березівщини вже зверталися до Лиманської ОДПІ, де їм надали необхідні роз’яснення.

З метою більш досконалого вивчення зазначеного питання заступник голови районної ради Валентина Димова запропонувала озвучити цю інформацію на засіданні профільної комісії районної ради із земельних питань.

Read more

Допомогти з комунальними пільгами ветеранам війни

DSC 6035

DSC 6037

DSC 6039

Із зверненням до голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука звернулися ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій Василь Голованець, Михайло Петровський та Микола Жеребко. Темою звернення стала оплата пільг на соціальний захист зазначеної категорії пенсіонерів.
Спосіб вирішення даної проблеми шукали у середу, 25 жовтня, під час зустрічі заступника голови районної ради Валентини Димової, голови районної ради ветеранів Миколи Сєбова та ветерана війни і праці Василя Голованця в Березівській районній раді ветеранів. За роз’ясненнями ветерани спочатку звернулися до Одеської обласної ради, де отримали відповідь, що це питання місцевого значення і його повинні вирішувати за рахунок місцевих бюджетів.
«Тих державних пільг, які надані ветеранам на сьогодні, навіть не вистачає на елементарні потреби. Мені за пільгою виділили 10 кубометрів газу на місяць, цього недостатньо навіть для приготування їжі. Якщо треба буде платити за газ, то мені взагалі не вистачить і пенсії. А окрім комунальних послуг треба мати кошти на придбання їжі та ліків», розповідає суть проблеми ветеран війни і праці Василь Мефодійович Голованець з Березівки.
«До видатків місцевих бюджетів не відносяться надання пільг за житлово-комунальні послуги. Пільги на соціальний захист інвалідів ВВв виплачуються за рахунок цільової субвенції з державного бюджету. Пропозицію про можливість надання допомоги голова районної ради Мосійчук В.Л. та депутати розглянуть на бюджетній комісії, яка відбудеться наступного тижня», — прокоментувала дану ситуацію заступник голови районної ради Валентина Димова.
Про хід вирішення даної проблеми районна рада ветеранам пообіцяли повідомити відразу після прийняття рішення.

Read more

Понеділок, 23 Жовтень 2017

Громадські слухання стосовно сонячної електростанції

DSC 6000

DSC 5990

DSC 5988

DSC 6018

У понеділок, 23 жовтня, у Вікторівській сільраді відбулися громадські слухання. Темою обговорення став намір будівництва одеським ТОВ «Інтертаст» альтернативних джерел енергії (у даному випадку — сонячної електростанції) на території сільради.

У обговоренні взяли участь заступник голови районної ради Валентина Димова, Вікторівський сільський голова Ольга Парамоненко, депутати та жителі сільради, представники фірми-виконавця.

ТОВ «Інтертаст» працює з 1999 року за проектами Європейського Співтовариства та міністерств Німеччини. Товариство багаторазово проводило коопераційні зустрічі між німецькими та українськими підприємствами по всій Україні та Німеччині. Має багато реалізованих проектів з використанням високих технологій в галузі енергопостачання, будівництва та сільського господарства. За час своєї роботи ТОВ «Інтертаст» вже встигло реалізувати 17 подібних проектів по всій території України.

Read more

Середа, 18 Жовтень 2017

Спільно – проти аграрного рейдерства .

IMG 5811

IMG 5806

IMG 5827

IMG 5801

IMG 5796

18 жовтня в малій залі РДА відбулася нарада з керівниками агроформувань, фермерами Березівського району.

У роботі засідання взяли участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко.

Провела нараду в.о. начальника відділу взаємодії з суб’єктами держреєстрації управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області Ольга Спіріна.

Відповідно до порядку денного розглядалися такі питання – щодо роботи Регіонального оперативного штабу для боротьби з аграрним рейдерством в Одеській області, створеного на підставі розпорядження голови ОДА Степанова М.В. від 10.08.2017 р.;

Способи протидії незаконним спробам захоплення майна та земель сільгосппідприємств області;

Звернення до Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації - як дійова та ефективна альтернатива вирішення спорів у судовому порядку.

Наприкінці на запитання присутніх відповіли фахівці управління державної реєстрації ГТУЮ в Одеській області.

Як було поінформовано, в разі виникнення випадків, про які на нараді йшла мова, аграрії можуть про це повідомляти зателефонувавши до обласного управління держреєстрації: (048) 779-40-61, 779-46-91, 705-58-20, 705-58-26, гаряча лінія – 705 18 21, або в поліцію: 102. 

Read more

Візит у Раухівський дитсадок

22426257 367924296969638 1294812116047318850 o

22459288 367924383636296 7629598223342598777 o

22384264 367924433636291 1788319282980464444 o

22548731 367924476969620 433974350513104310 o

22382440 367924566969611 4734657868599155724 o

22550243 367924666969601 5530466962507596051 o

22496293 367924710302930 2294658883563880022 o

13 жовтня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук відвідали дитсадок у селищі Раухівка.
Керівники оглянули нещодавно придбані нові меблі для дітей - двоярусні дерев’яні ліжка з постільною білизною і сучасні столи-трансформери. 
Придбання профінансовано за кошти обласного бюджету, які залучені в район завдяки обласному депутату К. Хачатряну. 
Як поінформувала в.о. завідуючої Раухівського ДНЗ Таїсія Ейзімір, вихованців у закладі 101, а колектив загалом складає 29 працівників. За її словами, дошкільний заклад давно потребує іншої будівлі через застарілість нинішньої.
«Хоча й чимало в районі проблем, вже багато зроблено в Раухівці: замінено вікна у школі, встановлюється дах на Будинку культури. Дитсадку потрібна нова будівля. Ми з Віталієм Леонідовичем, докладатимемо для цього максимум зусиль», сказав К. Хачатрян.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Жовтень 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31