П'ятниця, 03 Листопад 2017

Зі святом, працівники соціальної сфери!

1аo

2а

3а

4а

5а

6а

7а

8а

2 листопада з нагоди Дня працівників соціальної сфери (святкується в першу неділю листопада) у великій залі відбулися урочистості.

На свято були запрошені працівники Управління соцзахисту населення РДА, Пенсійного фонду, Районного центру зайнятості, Фонду соцстрахування, Центру молоді, Притулку для дітей, Служби у справах дітей РДА.

У заході взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і заступник голови райради Валентина Димова.

Віталій Леонідович звернувся до присутніх зі щирими словами привітань та побажав творчого натхнення, здійснення задумів і мрій, милосердя та доброти, бажання та спроможності бути корисними людям.

Опісля він нагородив грамотами районної ради: головного спеціаліста УСЗН РДА Оксану Барську, оператора газового опалення Притулку для дітей Олександра Баранця, бухгалтера Терцентру Аллу Іванову, юристконсульта Центру молоді Наталію Кінду, головного спеціаліста УСЗН РДА Надію Мітрошкіну, соціального працівника Терцентру Аллу Нізельську, кухаря Притулку для дітей Наталію Онищук, в.о. завідувача сектору опіки служби у справах дітей РДА Оксану Федорову.

Настінні годинники від райради із символікою Березівщини Віталій Мосійчук вручив колективу УСЗН РДА (начальник Микола Моряк) і колективу Центру молоді (директор Ольга Холодулькіна).

В ході концерту виступили дівочий ансамбль «Калинка», Римма Хачатрян, тріо «Перлинка», Юлія Соловйова.

Read more

На засіданні Президії 03.11.2017

IMG 6261

IMG 6269

IMG 6259

3 листопада відбулося засідання Президії Березівської районної ради, яке провів голова районної ради Віталій Мосійчук.

У роботі засідання взяли участь заступник голови райради Валентина Димова, начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, члени Президії.

Відповідно до порядку денного, розглядалися питання про скликання 17-ої сесії райради; про дату засідань постійних комісій; про перелік питань, які пропонується включити до порядку денного сесії.

З першого питання Віталій Леонідович запропонував провести сесію у четвер, 9 листопада. Орієнтовна дата проведення засідань постійних комісій – понеділок, 6 листопада, починаючи з 10-ої години.

Також голова райради ознайомив присутніх з рекомендованим порядком денним пленарного засідання 17-ої сесії, який наразі складають 16 питань.

Серед основних – внесення змін до районного бюджету; звіт райдержадміністрації про виконання бюджету за 9 місяців; про затвердження районних цільових програм та інші питання.

Read more

Нарада із сільськими головами 03.11.2017

IMG 6306

IMG 6293

3 листопада голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук провів нараду з головами місцевих рад.

В роботі наради взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, заступник голови райради Валентина Димова, начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, керівники громад.

Основне питання порядку денного – надання сільрадами фінансової допомоги з метою придбання медичного обладнання для райлікарні. Наявність сучасного медобладнання – вимога для створення в Березівці госпітального округу.

Керівники громад з розумінням поставилися до такої потреби і запланували виділення коштів, тим паче, що жителі сіл звертаються по допомогу до медиків Березівської ЦРЛ і проходять там лікування.

Обласний депутат Князь Хачатрян поінформував, що працює над залученням в Березівку представництва Одеського медичного центру «Odrex» щодо поставки медичного обладнання для обстеження жителів нашого та сусідніх районів.

«Я вдячний вам за відверту розмову і розуміння актуальних проблем району. Завдяки вашій  допомозі у сприянні створення в Березівці госпітального округу - вами зроблена важлива для земляків справа», підсумовуючи, сказав керівникам громад голова райради Віталій Мосійчук.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Листопад 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30