Четвер, 09 Листопад 2017

Нарада з правоохоронцями

IMG 6481

IMG 6486

IMG 6495

9 листопада голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук зустрівся із представниками силових структур.

В роботі засідання взяли участь керівник Комінтернівської місцевої прокуратури Андрій Болгар, прокурор Березівської прокуратури Абдула Газієв, начальник Березівського відділу поліції Сергій Вербицький та його заступник Віктор Корнєєв.

Обговорювалися питання співпраці органів місцевого самоврядування з правоохоронцями щодо зменшення криміногенної ситуації, реагування звернення громадян, оперативного розкриття кримінальних справ.

Read more

17-та сесія Березівської районної ради

IMG 6411

IMG 6434

IMG 6464

IMG 6467

IMG 6479

9 листопада відбулося пленарне засідання 17-ої сесії Березівської районної ради 7-го скликання, яке провів голова районної ради Віталій Мосійчук.

У роботі засідання взяли участь заступник голови райради Валентина Димова, депутат Одеської обласної ради Олександр Адзеленко, депутати, запрошені.

Перед початком розгляду 19 питань порядку денного голова райради Віталій Мосійчук привітав з ювілеєм депутатів Миколу Слабенка та Сергія Хіміча.

 Голова районної ради Віталій Мосійчук також повідомив, що в  міжсесійний період, 29 жовтня 2017 року, відбулися вибори до  Березівської міської ради об’єднної територіальної громади. Головою громади обрано – Григораша Валерія Валерійовича. Від імені депутатського корпусу привітав новообраного голову  з обранням на посаду голови громади та побажав  плідної праці.

Також  Мосійчук В.Л. надав інформацію про те, що  діючі депутати Березівської районної ради – Соловйов Олександр Юрійович та Лядовський Максим Михайлович обрані депутатами Березівської міської ради об’єднної територіальної громади, які прийняли рішення, що після пленарного засідання 17 сесії районної ради складуть депутатські мандати депутатів районної ради VII скликання та в подальшому будуть працювати в ОТГ.

Заступник голови райради Валентина Димова поінформувала про визнання обраним та реєстрацію депутатом райради Сергія Іщенка.

Питання порядку денного були детально опрацьовані на постійних комісіях. Так, про результати діяльності місцевої прокуратури доповів керівник Комінтернівської місцевої прокуратури Андрій Болгар.

В. о. начальника відділу економічного розвитку РДА Олена Кашуба поінформувала про внесення змін до Програми по взаємодії органів влади.

Про звіт РДА за 9 місяців та про зміни до бюджету доповіла начальник фінуправління РДА Олена Болотенко.

В ході засідання виступили обласний депутат Олександр Адзеленко, депутати райради Василь Задорожнюк та Володимир Бартош.

Заступник головного лікаря ЦРЛ Вікторія Борисова подякувала сільським головам та жителям громад за розуміння ситуації та надання коштів для придбання медобладнання для Березівського госпітального округу. Голова райради Віталій Мосійчук також висловив подяку керівникам громад за надану фінансову допомогу.

Заступник голови обласного фонду «Власний дім» Інга Букіна поінформувала про роботу фонду в Березівському районі, за її словами, за 5 років прокредитовано жителів нашого району на 3 млн 700 тис грн. Але відповідно до законодавства район має вносити свою частку в фонд.

Начальник районного відділу поліції Сергій Вербицький повідомив про затримання банди з 4 квартирних крадіїв, які скоювали злочини в тому числі й на території нашого району.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Листопад 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30