Середа, 31 Січень 2018

Нарада із сільськими головами 31.01.2018р.

1

3

31 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков провели нараду з керівниками органів місцевого самоврядування.

Князь Аршалуйсович доніс до відома присутніх важливу інформацію.

«З настанням тепла ми розпочинаємо довгоочікуваний ремонт дороги Одеса-Вознесенськ. Буде ремонтуватися 33 кілометри шляху. На сьогодні ми вже маємо погодження на початок робіт, також вже підписані й договори.

В контексті ремонту дороги, я звертаюсь із проханням до голів місцевих рад, надати посильну допомогу у своїх населених пунктах по розчищенню лісосмуг від порослі. Як приклад, наведу відповідну роботу, що зроблена працівниками ПП «Чеське» під керівництвом Василя Швеця вздовж траси по території Михайло-Олександрівської сільради.

На відремонтованій дорозі Одеса-Вознесенськ буде розмітка, дорожні знаки. Швидкісний режим також, звичайно, зміниться. Тож прохання до керівників місцевих рад (Березівська ОТГ, Новокальчевська ОТГ, Степанівська сільрада) – необхідно провести роботи по забезпеченню вуличного освітлення траси в межах  територій ваших населених пунктів з метою безпеки дорожнього руху в темний час доби», сказав К. Хачатрян.

Гуляївський сільський голова Тетяна Юрченко та Златоустівській сільський голова Микола Фоменко звернулися із запитанням щодо необхідності налагодження автобусного сполучення Лисенкове -Одеса, щоб хворим людям було зручно добиратися до обласної лікарні, про що прийняте рішення проведення особистої робочої зустрічі з автоперевізником Русланом Ягіяєвим 01 лютого 2018 року.

Read more

Робоча група щодо землекористування

IMG 0875

IMG 0881

IMG 0876

31 січня відбулося засідання робочої групи з питань, пов’язаних із землекористуванням на території Березівського району.

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, керівництво податкової інспекції, управління АПР РДА, юридичного, економічного відділів РДА, Держгеокадастру в районі, представники юридичних осіб-землекористувачів, які звернулися щодо оренди землі.

Read more

На розширеній апаратній нараді 31.01.2018р.

4

6

5

31 січня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян і голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук взяли участь у роботі розширеної апаратної наради, яку провів в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.

Відповідно до порядку денного було розглянуто три питання. В.о. начальника відділу архітектури Ірина Раснюк поінформувала як здійснювалося подолання наслідків снігової негоди в районі. За її словами, в районі в основному силами ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» розчищалися дороги від снігу й посипалися соляно-піщаною сумішшю.

Начальник УСЗН РДА Микола Моряк повідомив про виплату субсидій населенню.

Начальник служби у справах дітей РДА Наталія Удовиченко доповіла про нововведення – патронатні сім’ї. Крім того, мова йшла про особливості проживання сиріт в придбаному для них владою району будинку в Новоселівської сільраді.

Голова райради Віталій Мосійчук, звертаючись до присутніх голів сільрад, наголосив на необхідності тісної співпраці органів місцевого самоврядування, начальників військово-облікових столів із райвійськкоматом щодо здійснення призовної кампанії та контрактної служби в армії.

В.о. голови РДА Сергій Лоскутніков зазначив, що з даної теми відбулася обласна селекторна нарада і питання тримається на контролі.

Керуюча філією «Ощадбанк» в районі Валентина Бабій донесла інформацію щодо пропозицій співпраці по спільній програмі між ОДА і «Ощадбанком» стосовно пільгових кредитів для малого та середнього бізнесу Одеської області.

Керівник райсанепідстанції Лариса Селіванова звернула увагу на необхідність здійснення вакцинації від дифтерії. Тему продовжили заступник керівника «Березівська ЦРЛ» Вікторія Борисова та керівник КЗ «Березівський ЦПМСД» Ірина Кондрашова.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Січень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30