Четвер, 01 Лютий 2018

Щоб не було скарг на автобусне сполучення

IMG 0912

IMG 0920

IMG 0907

IMG 0915

1 лютого відбулося засідання комісії щодо роботи автоперевізників у Березівському районі.

У роботі комісії взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, Степанівський сільський голова Тетяна Матієць, Гуляївський сільський голова Тетяна Юрченко, Маринівський сільський голова Тетяна Писанюк, заступник голови Березівської міської ОТГ Олександр Музиченко, соціальний працівник Демидівської сільради Ольга Чернова, в.о. начальника відділу економіки РДА Олена Кашуба, перевізник Руслан Ягіяєв.

За активної участі представників органів місцевого самоврядування обговорювалася актуальна тема – налагодження стабільного автобусного сполучення між населеними пунктами Березівського району, а також зв’язок нашого райцентру з Одесою.

Перевізник Руслан Ягіяєв мотивував недоліки у роботі великою вартістю пального, малою кількістю пасажирів та низькими тарифами на проїзд, скаржився на засніжені та обледенілі дороги в перші дні негоди, що й перешкоджало наданню якісних послуг населенню.

Наприкінці керівники району наголосили на необхідності усунення перевізником всіх озвучених незручностей для пасажирів та налагодженню стабільного автобусного сполучення.

 А щодо рейсів з Березівського району на місто Одесу буде підготовлено листа на адресу Одеської ОДА з проханням у сприянні залучення в наш район інших перевізників для створення здорової конкуренції у роботі пасажирських перевезень

Read more

Про презентацію проекту «Аграрні розписки України» в Березівському районі

IMG 0903

IMG 0898

IMG 0894

IMG 0900

 

1 лютого відбулася презентація проекту з питань «Аграрні розписки України» (фінансування під заставу майбутнього врожаю), як нового перспективного інструменту залучення товарних та фінансових ресурсів в аграрну галузь країни.

У роботі презентації взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко, керівники та спеціалісти агроформувань, фермерських господарств, спеціалісти управління АПР РДА та служб району, представники комерційних структур («Укрексімбанк», «Сантрейд», «Дукат Агро», ДП «Сантрейд», компанії «БУНГЕ»).

Зі вступним словом виступили керівники району, довівши до запрошених інформацію про життєдіяльність району в напрямку розвитку аграрної галузі.

Потім до присутніх звернувся регіональний координатор проекту «Аграрні розписки в Одеській області» Євген Мельник з інформацією про проект. Представники комерційних структур району висловили своє бачення щодо нового методу фінансування та матеріально-товарного забезпечення згідно із пропозиціями проекту.

Начальник управління АПР РДА Сергій Цапкаленко поінформував про підготовку навчання по охороні праці на сільгоспвиробництві, перспективи отримання аграріями державної підтримки сільськогосподарської галузі, про структуру посівних площ та про необхідність обов’язкового проходження медогляду працівниками.

Користуючись нагодою присутній на заході головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич звернувся до аграріїв з проханням щодо надання лікарні допомоги в придбанні датчика для апарату ультразвукового дослідження.

 

 

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Лютий 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28