П'ятниця, 09 Лютий 2018

Нарада з фінансових питань

IMG 1090

IMG 1088

IMG 1089

IMG 1092

9 лютого відбулася нарада з фінансових питань за участі заступника голови Березівської районної ради Валентини Димової, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергія Лоскутнікова.

В обговоренні актуальної теми фінансування галузей освіти, медицини й спорту взяли участь начальник фінуправління РДА Олена Болотенко, начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк, головний лікар КЗ «Березівська ЦРЛ» Віталій Паданєвич, директор ДЮСШ Петро Ранкіч.

Олена Миколаївна довела до присутніх інформацію про про стан бюджету району - 2018. Також мова йшла про необхідність фінансування об’єднаними громадами закладів соціальної сфери, які знаходяться на їхніх територіях або передачі відповідних субвенцій районному бюджету у повному обсязі.

Опісля відбувся розгляд клопотань адресованих керівництву району від галузей освіти, медицини та ін. щодо виділення коштів.

Read more

На засіданні Президії 09.02.2018 р.

IMG 1071

IMG 1081

IMG 1073

9 лютого відбулося засідання Президії Березівської районної ради, яке провела заступник голови районної ради Валентина Димова.

У роботі засідання взяли участь в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, члени Президії,благочинний храмів Березівського округу, настоятель Березівського Свято-Миколаївського храму, протоієрей Петро Ляшик.

Валентина Володимирівна ознайомила  присутніх з орієнтовним порядком денним пленарного засідання 19 сесії райради, що запланована на п’ятницю, 16 лютого. А на 13 лютого заплановано проведення трьох постійних комісій – бюджетної, медичної та земельної.

Крім того, заступник голови райради Валентина Димова поінформувала про нараду в Одесі з питань підведення підсумків децентралізації в Одеській області за 2016-2017 роки, що 6-7 лютого  відбулася за участі керівництва області, районів та голів ОТГ.

За її словами, на нараді прозвучала інформація про те, що в Україні станом на 01.01.2018 р. створено 665 ОТГ, із них 25 на Одещині. Найменшими за кількістю населення є Новокальчевська ОТГ Березівського району (2289 жителів), найбільшою – Балтська ОТГ Балтського району (32 тис. жителів).

В області з 26 районів не створено жодної громади у 13 районах, найповільніше процес створення громад йде на півдні Одеської області.

Також присутні обговорили актуальну тему – фінансування закладів освіти району, музичної школи, ЦДЮТ в контексті створення Березівської ОТГ.

«Наша тверда позиція – треба зберегти і музичну школу, і центри позашкільної освіти бо це є важливою ланкою естетичного виховання дітей та розвитку талантів Березівщини», сказала В. Димова.

Read more

З 80-річним ювілеєм

IMG 1063

IMG 1065

8 лютого голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської райради Валентина Димова привітали з 80-річним ювілеєм ветерана праці Галину Албулову з м. Березівка.

Керівники вручили Галині Володимирівні квіти та Подяку за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток сільгоспвиробництва, активну громадянську позицію.

«Сама я із села Нейкове, чоловік Віктор (10 років тому помер) – з Раухівки. Закінчила Заводівський технікум, потім за направленням трудилася в селі Бородіно Тарутинського району, пізніше – в  Арцизському районі. В 1964 році за рекордний урожай озимої пшениці «Одеська безоста» мене нагородили орденом Знак Пошани та державною премією.

Раніше хімії менше вносили на поля, а більше органіки – тож продукція не була така насичена хімією як зараз. В Березівському районі 30 років (до 1994-го) працювала в насіннєвій інспекції. При Кирику й Могилюку була секретарем райкому комсомолу, членом бюро райкому партії.

Зараз живу сама, маю город 12 соток, вирощую овочі, полуниці, залюбки займаюся садом, виноградом», розповіла ювілярка в інтерв’ю газеті «Степовий маяк».

Виростила родина Албулових двох дітей – сина та дочку, нині сімейний рід продовжили 4 внуки і півторарічна правнучка Валерія.

Тривалий час жінка виписує Березівську районну газету «Степовий маяк» та інші друковані видання, але скаржиться, що останнім часом виникають перебої з вчасною доставкою районки. Тож звернулася принагідно Галина Володимирівна до керівників з цього приводу.

Голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков зазначили, що взяли це питання на особистий контроль

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Лютий 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28