Четвер, 15 Лютий 2018

Згадаймо, товаришу, ми Афганістан…

IMG 1590

IMG 1688

IMG 1737

IMG 1748

IMG 1798

IMG 1847

IMG 1837

15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Березівці відбулися урочистості.

Зранку в Свято-Миколаївському храмі м. Березівка протоієрей Петро Ляшик провів панахиду за загиблими воїнами-афганцями. Далі ветерани-інтернаціоналісти, керівництво району, службовці, учні рушили колоною до пам’ятника загиблим афганцям, що біля райвійськкомату, було покладено квіти.

Урочистості з нагоди цієї події відбулися  в районному будинку культури. Привітали присутніх зі святом голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, голова районної організації УСВА Микола Фабульян, керівник громадської приймальні народного депутата України Миколи Скорика Тетяна Патраманська.

Керівники району щирими словами привітали шановних ветеранів зі святом, побажали їм міцного здоров’я, успіхів, удачі і мирного неба над головою. А Тетяна Петрівна передала вітання від обласного депутата Князя Хачатряна і зазначила, що Князь Аршалуйсович завжди турбується про воїнів-афганців і надає їм допомогу.

Затим відбулася церемонія нагородження. Павло Клець, батько воїна афганця Миколи Клеця, який загинув в горах Афганістану не був присутній у залі в зв’язку із хворобою. Але від депутата обласної ради Князя Хачатряна, голови районної ради Віталія Мосійчука та в. о. голови РДА Сергія Лоскутнікова Павлу Парфентійовичу передано грошову допомогу.

Почесною грамотою голови Одеської облдержадміністрації за заслуги в розвитку та консолідації ветеранського руху, вагомий внесок у справу соціального захисту ветеранів війни, інвалідів та членів сімей загиблих військовослужбовців, патріотичне виховання молоді, активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав нагороджено  Євсієнка Петра Миколайовича.

Грамотою голови Одеської обласної спілки ветеранів, інвалідів Афганістану за мужність і героїзм проявлені в ході бойових дій, високий патріотичний дух, за активну участь в роботі в об’єднанні бойового братерства, військово-патріотичне виховання молоді і на честь 29-ої річниці виведення військ з республіки Афганістан нагороджено Отемурадова Сергія Оримбайовича, Рудюка Василя Івановича.

Наприкінці за традицією афганці виконали пісню «Згадаймо, товаришу, ми Афганістан…» і зробили колективне фото на згадку.

В ході святкового концерту з вокальними номерами виступили Юлія Марченко, Володимир Піроженко, Римма Хачатрян, Юлія Соловйова, сестри П’ятіни, Жанна Глазова, ансамбль «Стожари». Вела захід директор РБК Алла Піцул.

Read more

Підсумки Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

1є

2є

3є

4є

14 лютого в Березівській школі №3 відбулася нарада про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» в Березівському районі.
В урочистостях взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, секретар Березівської міської ОТГ Сергій Шевченко.
Зі щирими словами привітань та з побажаннями подальших успіхів у навчанні й вихованні підростаючого покоління керівники звернулися до присутніх директорів шкіл та педагогів.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Гаврилюк висловила на адресу Князя Аршалуйсовича щиру подяку за турботу про школярів, допомогу в благоустрої навчальних закладів міста і району. 
Затим Ольга Федорівна поінформувала освітян про результати конкурсу. Після чого відбулася церемонія нагородження.
За підсумками І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» в Березівському районі голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков нагородили педагогів міста й району.
За вагомі досягнення в роботі з обдарованою молоддю, педагогічну майстерність та за активну громадянську позицію Почесною відзнакою Березівської районної ради нагороджена вчитель української мови та літератури Березівської школи №3 Савіна Тетяна Григорівна.
Грамотами районної ради нагороджені:
Малахай Наталя Вікторівна, вчитель української мови Михайло-Олександрівської ЗОШ,
Корнєєва Ганна Богданівна, вчитель української мови ЗОШ №1,
Іщенко Оксана Вахтангівна, вчитель німецької мови ЗОШ №3
Котлик Володимир Миколайович, вчитель фізики Ряснопільського НВК.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Лютий 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28