Четвер, 03 Травень 2018

Нарада з аграріями

IMG 9845

IMG 9867

IMG 9847

 

3 травня відбулася районна нарада з питань охорони об’єктів та матеріальних цінностей підприємств за участю правоохоронних органів району та області, обговорення актуальних питань, які стоять перед агровиробниками.

На нараду були запрошені депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, заступник керівника Комінтернівської місцевої прокуратури Абдулла Газієв; командир батальйону Управління поліції охорони в Одеській області Андрій Нєдов; начальник Лиманського ВП ГУНП в Одеській області Олександр Білоконь; начальник Березівського відділення поліції Сергій Вербицький; голови сільрад та ОТГ, керівники агроформувань, фермери, спеціалісти управління АПР.

Про ситуацію в господарствах району доповів присутнім начальник управління АПР Сергій Цапкаленко.

В ході наради виступив обласний депутат Князь Хачатрян, який запропонував спільними зусиллями придбати авто для районної поліції для більш оперативної роботи правоохоронців.

В обговоренні питань охорони об’єктів та матеріальних цінностей підприємств взяли участь начальник Лиманського ВП ГУНП в Одеській області Олександр Білоконь та заступник керівника Комінтернівської місцевої прокуратури Абдулла Газієв, які надали оцінку криміногенній ситуації в районі.

Окремо мова йшла про необхідність придбання аграріями путівок для малозабезпечених дітей у табір «Чайка» (вартість 21-денної путівки – 6 тис грн.).

З цього приводу виступила директор ТОВ АФ «Маяк», Герой України - Зінаїда Гришко, яка зазначила, що агрофірма докладає зусилля для збереження табору і підтримала керівників району щодо пропозиції придбання путівок.

Голова районної ради Віталій Мосійчук подякував Зінаїді Михайлівні за турботу і акцентував увагу сільських голів на потребі допомогти оздоровитися дітям.

Read more

Робота з деклараціями – на контролі

IMG 9897

IMG 9895

IMG 9871

3 травня голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, голови сільрад, ОТГ та запрошені взяли участь в нараді з питань декларування доходів одноосібниками.

За словами в.о. начальника районної фіскальної служби Ольги Патрашку, майже всі сільради вчасно виконали роботу з подачі декларацій.

Але є такі одноосібники, які користуються землею, а вимоги чинного законодавства щодо здачі декларацій - не виконують. Це питання взято на контроль, керівництво району з правоохоронними органами здійснюватиме відповідну роботу.

Окремо голова районної ради Віталій Мосійчук наголосив на необхідності ревізії сільськогосподарської землі. В даному контексті незабаром відбудуться виїзди фахівців до сільрад з метою вивчення ситуації.

Read more

Оргкомітет з нагоди 8 і 9 травня

IMG 9823

IMG 9835

3 травня відбулося засідання оргкомітету з нагоди проведення в районі заходів щодо відзначення 8 травня Дня пам’яті та примирення і 9 травня Дня Перемоги.

У засідання взяли участь депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, запрошені.

Начальник відділу культури РДА Жанна Глазова поінформувала присутніх про орієнтовний план проведення заходів. Були обговорені робочі моменти щодо офіційної частини та концертної програми.

Вирішено, що 8 травня захід розпочнеться біля районного Будинку культури о 14.00.

9 травня на 8.15 год. ранку біля РБК - початок формування колони, яка вирушить до пам’ятників загиблим березівчанам та воїнам-визволителям.

Read more

Щоб проект «Ролердром» став реальністю

IMG 9388

27 квітня відбулося збирання благодійних коштів для поекту «Березівський Роледром».

Керівництво Березівського району, депутати районної ради, сільські голови та запрошені на семінар по децентралізації надали допомогу коштами в реалізації проекту.

Перед цим небайдужі жителі Березівки і району також здавали кошти, беручи участь в акції. Як повідомляє сайт gofunded.org, загалом спільними зусиллями зібрано 100% від запланованої суми – 62 тис. 039 грн.

«Наш проект дійшов до фінішу. Представники нашої команди “Catchers of Thought” (з англ. «Ловці думки») - капітан команди Кирилл Семенков, Єлизавета Кожарновська, Кароліна Колойденко, Світлана Гринішак, Владислав Новацький, Маріанна Лупашко, Іван Капріор, Вероніка Посмітна, Максим Шведа та Директор ЦБС Павленко К. А., бібліотекарі - координатори СОУП Ручка Т. А., Кожарновська Л. Б.

Повіривши в те, що наші сподівання справді могутні, ми зрозуміли, що можемо все, хоча інколи й справді були такі моменти, де ми опускали руки, але за підтримки наших координаторів та директора ЦБС, нам вдалося відновити свої сили та дійти до щасливого кінця, до своєї мрії.

Ми, молодь Березівщини, сподіваємось, що ще не раз у нас буде можливість зробити кращим наше улюблене місто, в якому ми живемо! Далі починається практична реалізація нашого проекту», повідомляється на сторінці Березівського ролердрому у Фейсбуці – rolerberezovka.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Травень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31