Травень 2018

Четвер, 31 Травень 2018

Останній дзвоник-2018 у Петрівці: трояндовий дощ, дзвін монет та своє «Despacito»

1ш

2ш

3ш

4ш

5ш

У четвер, 31 травня, в Петрівській ЗОШ Ряснопільської сільради відбулося свято Останнього дзвоника.

На святково прикрашеному шкільному подвір’ї зібралися учні, вчителі, батьки та жителі села. На святі були присутні почесні гості: голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови районної ради Валентина Димова та Ряснопільський сільський голова Тетяна Сафронова.

Голова районної ради Віталій Мосійчук привітав школярів Петрівки зі святом Останнього дзвоника, побажав їм успіхів і наснаги, а також передав вітання від депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна. Разом з ним вони подарували школі спортінвентар, а до Дня захисту дітей вони передали 60 порцій морозива.

Ніколи не зупинятися і рухатися лише вперед 9-класникам побажала голова Ряснопільської сільради Тетяна Сафронова. Згодом вона вручила випускникам подарунки від сільради. Крім цього, Тетяна Миколаївна подякувала учням 6-8 класів за активну участь у благоустрої території сільради і подарувала класам спортивні м’ячі.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих визволителів села та згадали випускника Петрівської ЗОШ Віктора Бошняка, який загинув в зоні АТО.

Педколектив школи постарався зробити це свято незабутнім для своїх учнів. І їм це вдалося. Протягом усієї лінійки на випускників чекали рясні дощі з троянд, монет та жита на багатий та щедрий життєвий шлях, вручення нагород, коровай від батьків, пісні про шкільне життя, вальс з батьками, випускання голубів і навіть шкільна версія світового хіта «Despacitо» — «Десь по світу».

Випускники згадали яскраві моменти свого шкільного життя і провели церемонію «Кращий вчитель року» за власною версією. Лауреатами стали вчителі школи, які отримали відповідні грамоти і квіти. Юнаки і дівчата відзначили всіх людей, які допомагали їм протягом всіх шкільних років. Слова подяки лунали всім — від бабусь до техпрацівників школи. За доброю традицією завершив навчальний рік Останній дзвоник. Почесне право його дати отримали випускник Валерій Копач та першокласниця Вікторія Данілішина.

Read more

Середа, 30 Травень 2018

У середу, 30 травня, в малій залі засідань Березівської РДА відбулося засідання бюджетної комісії.

1ккк

2кк

3кк

4кк

5кк

У середу, 30 травня, в малій залі засідань Березівської РДА відбулося засідання бюджетної комісії.

Засідання провів голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук. У ньому взяли участь в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко, голови та члени постійних комісій районної ради.

Голова районної ради Віталій Мосійчук ознайомив присутніх з рекомендованим порядком денним пленарного засідання XXII позачергової сесії Березівської районної ради VII скликання.

Основними питаннями стане процедура приймання-передачі освітніх та культурних бюджетних установ, закладів та майна цих галузей зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Березівського району в комунальну власність Березівської міської ради. Про хід підготовки процесу передачі повідомили начальник відділу освіти, сім’ї та молоді РДА Ольга Гаврилюк та начальник відділу культури РДА Жанна Глазова.

Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №177-ІІ «Про районний бюджет Березівського району на 2018 рік» поінформувала начальник фінансового управління РДА Олена Болотенко. Олена Миколаївна надала детальні роз’яснення стосовно поточних змін у районному бюджеті, які пов’язані з процесом передачі закладів освіти та культури на баланс Березівської міської ради.

Заступник голови районної ради Валентина Димова доповіла про затвердження розпоряджень районної ради, прийнятих в межсесійний період.

Присутні ознайомилися з запропонованими пропозиціями та одноголосно затвердили порядок денний. Його розглянуть депутати районної ради на позачерговій сесії, яка відбудеться у п'ятницю, 1 червня о 10-ій ранку, у великій залі засідань РДА.

Read more

Красносільській військовій частині – 3 роки

1.DSC 0674

1.IMG 5583

2.IMG 5509

3.IMG 5537

4.IMG 5558

5.IMG 5560

6.IMG 5495

29 травня заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова і начальник служби у справах дітей Березівської РДА Наталія Удовиченко взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення річниці з часу заснування військової частини А2152, що дислокується в селі Красносілка Лиманського району.

Зазначимо, що обласний депутат Князь Хачатрян, голова районної ради Віталій Мосійчук та волонтери з Березівського району надавали благодійну допомогу для внутрішнього ремонту будівлі командно-розвідувального центру. Нині будівля вже набула належного вигляду, а рік тому тут ще була неприглядна картина.

З нагоди річниці в актовій залі відбулися урочистості. Нагородження особового складу та запрошених гостей провів командир частини, підполковник Борис Заброцький.

З вітальним словом до присутніх від імені керівництва Березівського району звернулася Валентина Димова, яка привітала військовослужбовців та побажала миру і злагоди у нашій країні.

За доброчинність Почесну грамоту вручено депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, голові Березівської районної ради Віталію Мосійчуку медаль «Волонтер України за покликом душі», заступнику голови райради Валентині Димовій, колективу райради, голові Березівської ОТГ Валерію Григорашу та голові Новокальчевської ОТГ Валентині Тимчук.

За сумлінне виконання службових обов’язків Почесні грамоти та підвищення військового звання надано військовослужбовцям – нашим землякам: Євгену Биткі, Юлії Девизоровій (Раухівка), Денису Удовиченку (Березівка), Івану Цапкаленку (Михайло-Олександрівка), Сергію Карбовському (Новоселівка).

Продовжилося свято концертною програмою.

Read more

П'ятниця, 25 Травень 2018

З власності району – у власність ОТГ

11 9

11 8

25 травня відбулася нарада з питань передачі бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальної громади Березівського району у комунальну власність Березівської міської ОТГ.

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, керівники та бухгалтери галузей освіти, культури, бухгалтери і депутати міської ОТГ.

Загалом передається 16 об’єктів – школи, дитсадки, клуби бібліотеки, музична школа, ЦДЮТ, шкільні автобуси та інше майно.

Буде підготовлено інвентаризаційний опис будівель, передавальні акти, документація щодо залишків коштів на рахунках, бензину, вугілля.

На п’ятницю, 1 червня, планується позачергова сесія районної ради з метою ухвалення рішення в рамках визначених термінів.

Read more

На засіданні бюджетної комісії 25.05.2018

11 4

11 5

11 3

11 6

25 травня відбулося засідання бюджетної комісії. У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, голова комісії Василь Задорожнюк, члени комісії, запрошені.

Начальник фінуправління РДА Олена Болотенко поінформувала присутніх про зміни, що вносяться до районного бюджету за рахунок перерозподілу видатків.

У пояснювальній записці серед видатків вказано зокрема харчування дітей притулку та школярів, підвіз дітей, паливно-мастильні матеріали та інше.

Також було поінформовано про зміни, що вносяться за рахунок субвенцій з інших бюджетів. Серед них – протипожежні заходи в школах, хімбаканаліз готової продукції в навчальних закладах, підключення шкіл до інтернету тощо.

Члени комісії ухвалили дані питання для включення в порядок денний сесії районної ради.

Окремо було заслухано військового комісара району Костянтина Бунякова щодо будівництва нової будівлі РВК, оскільки нинішня не відповідає сучасним вимогам Міністерства оборони України.

Read more

Вівторок, 22 Травень 2018

Візит у селище Раухівку

IMG 4665

IMG 4699

IMG 4729

IMG 4749

21 травня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков з робочим візитом відвідали селище Раухівку.

Керівники ознайомилися з ходом робіт з благоустрою селища, а саме – підготовкою до асфальтування дворових територій, які давно потребують ремонту.

За кошти залучені в район завдяки Князю Аршалуйсовичу нині тривають активні роботи. Фахівці і потужна техніка ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» працюють повним ходом.

В ході бесіди з місцевими мешканцями піднімалися життєво важливі питання громади: благоустрій дворів, добровільне об’єднання громад в рамках децентралізації, необхідність спилювання старих тополь, які становлять загрозу для людей і споруд та інше. Усі питання взято на контроль.

Люди щиро дякували Князю Аршалуйсовичу за турботу й конкретні добрі справи на благо громади.

Read more

Храмове свято в райцентрі Миколаївка

IMG 4882

IMG 4847

IMG 4892

IMG 5105

IMG 5132

22 травня – День літнього Миколая Чудотворця. Це храмове свято в сусідньому районному центрі – селищі Миколаївка.

На свято були запрошені і взяли участь в заходах депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентна Димова.

Святкову Літургію провів владика Балтської єпархії УПЦ Олексій, за участі Благочинного храмів Березівського округу настоятеля Свято-Миколаївського храму м. Березівка протоієрея Петра Ляшика, настоятеля Миколаївського храму Ігоря Виверця та духовенства Березівського району.

Величну, піднесену атмосферу під час Лтургії забезпечив хор Свято-Миколаївського храму м. Березівка під керівництвом регента Марини Ляшик.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму з молебнем до святителя Миколая. Далі присутні прихожани та гості були запрошені на святкову трапезу.

В ході спілкування з місцевими жителями та прихожанами Миколаївського храму Різдва Іоанна Хрестителя та Святителя і Чудотворця Миколая прозвучала щира подяка від них на адресу обласного депутата Князя Хачатряна за надану допомогу у розпису храму.

Read more

Понеділок, 21 Травень 2018

Березівка вишивана

DSC 6011

DSC 6060

DSC 6038

За запрошенням Березівського міського голови Валерія Григораша депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, депутати районної ради прийняли участь у святі з нагоди Дня вишиванки яке відбулося ввечері п’ятниці, 18 травня, в Березівському міському парку.

Read more

«Сокіл-Джура»: визначено переможців!

1гггг

2гггг

3гггг

4гггг

5гггг

18 травня відбулося закриття районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».

В урочистостях взяли участь в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник відділу освіти Ольга Гаврилюк, директор ДЮСШ Петро Ранкіч, команди шкіл району та ОТГ.

Якщо першого дня, 17 травня, тривали заходи на стадіоні «Колос», то ніч і другий день школярі-учасники гри з педагогами-кураторами провели у березівському лісі - етап таборування.

Порядок денний другого дня змагань був насичений – вправи на спритність, витривалість, ігри на свіжому повітрі, польова каша й чай.

Після підведення підсумків керівники району нагородили переможців, призерів і вручили грамоти та м’ячі.

У грі взяли участь 15 команд, переможцем уже не вперше стала Березівська школа №3, серед ЗОШ І-ІІ ступенів – Михайло-Олескандрівська, а серед ОТГ – Ставківська школа.

Березівський район на обласному рівні представлятиме команда ЗОШ №3.

Read more

П'ятниця, 18 Травень 2018

Нарада щодо легалізації робочих місць

IMG 4088

IMG 4099

IMG 4102

18 травня відбулася нарада щодо легалізації робочих місць, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У засіданні взяли участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник фінуправління Олена Болотенко, начальник управління АПР Сергій Цапкаленко, в.о. начальника представництва державної фіскальної служби в Одеській області Ольга Патрашку, директор районного центру зайнятості Ірина Соловйова, районний інспектор праці Оксана Міхно, начальник юридичного відділу Світлана Ігнатьєва, в.о. начальника відділу економіки Надія Ржепішевська, представники УСЗН та ДФС.

Мова йшла про необхідність дотримання роботодавцями законодавства про працю, також обговорювалися аспекти стосовно здійснення процедури відповідних перевірок.

За підсумками наради вирішено оприлюднити в районній газеті «Степовий маяк» роз’яснювальну статтю фахівця; скласти графік виїздів комісії у сільради та ОТГ; виготовити інформаційні листівки з номером «гарячої лінії»; підготувати лист га ГУ ДФС щодо роботи контролюючих органів з урахуванням існуючих повноважень працівників фіскальної служби.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Травень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31