Травень 2018

П'ятниця, 25 Травень 2018

З власності району – у власність ОТГ

11 9

11 8

25 травня відбулася нарада з питань передачі бюджетних установ, закладів та майна зі спільної власності територіальної громади Березівського району у комунальну власність Березівської міської ОТГ.

У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, керівники та бухгалтери галузей освіти, культури, бухгалтери і депутати міської ОТГ.

Загалом передається 16 об’єктів – школи, дитсадки, клуби бібліотеки, музична школа, ЦДЮТ, шкільні автобуси та інше майно.

Буде підготовлено інвентаризаційний опис будівель, передавальні акти, документація щодо залишків коштів на рахунках, бензину, вугілля.

На п’ятницю, 1 червня, планується позачергова сесія районної ради з метою ухвалення рішення в рамках визначених термінів.

Read more

На засіданні бюджетної комісії 25.05.2018

11 4

11 5

11 3

11 6

25 травня відбулося засідання бюджетної комісії. У роботі засідання взяли участь голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови райради Валентина Димова, голова комісії Василь Задорожнюк, члени комісії, запрошені.

Начальник фінуправління РДА Олена Болотенко поінформувала присутніх про зміни, що вносяться до районного бюджету за рахунок перерозподілу видатків.

У пояснювальній записці серед видатків вказано зокрема харчування дітей притулку та школярів, підвіз дітей, паливно-мастильні матеріали та інше.

Також було поінформовано про зміни, що вносяться за рахунок субвенцій з інших бюджетів. Серед них – протипожежні заходи в школах, хімбаканаліз готової продукції в навчальних закладах, підключення шкіл до інтернету тощо.

Члени комісії ухвалили дані питання для включення в порядок денний сесії районної ради.

Окремо було заслухано військового комісара району Костянтина Бунякова щодо будівництва нової будівлі РВК, оскільки нинішня не відповідає сучасним вимогам Міністерства оборони України.

Read more

Вівторок, 22 Травень 2018

Візит у селище Раухівку

IMG 4665

IMG 4699

IMG 4729

IMG 4749

21 травня депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук і в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков з робочим візитом відвідали селище Раухівку.

Керівники ознайомилися з ходом робіт з благоустрою селища, а саме – підготовкою до асфальтування дворових територій, які давно потребують ремонту.

За кошти залучені в район завдяки Князю Аршалуйсовичу нині тривають активні роботи. Фахівці і потужна техніка ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» працюють повним ходом.

В ході бесіди з місцевими мешканцями піднімалися життєво важливі питання громади: благоустрій дворів, добровільне об’єднання громад в рамках децентралізації, необхідність спилювання старих тополь, які становлять загрозу для людей і споруд та інше. Усі питання взято на контроль.

Люди щиро дякували Князю Аршалуйсовичу за турботу й конкретні добрі справи на благо громади.

Read more

Храмове свято в райцентрі Миколаївка

IMG 4882

IMG 4847

IMG 4892

IMG 5105

IMG 5132

22 травня – День літнього Миколая Чудотворця. Це храмове свято в сусідньому районному центрі – селищі Миколаївка.

На свято були запрошені і взяли участь в заходах депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови райради Валентна Димова.

Святкову Літургію провів владика Балтської єпархії УПЦ Олексій, за участі Благочинного храмів Березівського округу настоятеля Свято-Миколаївського храму м. Березівка протоієрея Петра Ляшика, настоятеля Миколаївського храму Ігоря Виверця та духовенства Березівського району.

Величну, піднесену атмосферу під час Лтургії забезпечив хор Свято-Миколаївського храму м. Березівка під керівництвом регента Марини Ляшик.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму з молебнем до святителя Миколая. Далі присутні прихожани та гості були запрошені на святкову трапезу.

В ході спілкування з місцевими жителями та прихожанами Миколаївського храму Різдва Іоанна Хрестителя та Святителя і Чудотворця Миколая прозвучала щира подяка від них на адресу обласного депутата Князя Хачатряна за надану допомогу у розпису храму.

Read more

Понеділок, 21 Травень 2018

Березівка вишивана

DSC 6011

DSC 6060

DSC 6038

За запрошенням Березівського міського голови Валерія Григораша депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, депутати районної ради прийняли участь у святі з нагоди Дня вишиванки яке відбулося ввечері п’ятниці, 18 травня, в Березівському міському парку.

Read more

«Сокіл-Джура»: визначено переможців!

1гггг

2гггг

3гггг

4гггг

5гггг

18 травня відбулося закриття районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».

В урочистостях взяли участь в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник відділу освіти Ольга Гаврилюк, директор ДЮСШ Петро Ранкіч, команди шкіл району та ОТГ.

Якщо першого дня, 17 травня, тривали заходи на стадіоні «Колос», то ніч і другий день школярі-учасники гри з педагогами-кураторами провели у березівському лісі - етап таборування.

Порядок денний другого дня змагань був насичений – вправи на спритність, витривалість, ігри на свіжому повітрі, польова каша й чай.

Після підведення підсумків керівники району нагородили переможців, призерів і вручили грамоти та м’ячі.

У грі взяли участь 15 команд, переможцем уже не вперше стала Березівська школа №3, серед ЗОШ І-ІІ ступенів – Михайло-Олескандрівська, а серед ОТГ – Ставківська школа.

Березівський район на обласному рівні представлятиме команда ЗОШ №3.

Read more

П'ятниця, 18 Травень 2018

Нарада щодо легалізації робочих місць

IMG 4088

IMG 4099

IMG 4102

18 травня відбулася нарада щодо легалізації робочих місць, яку провів в.о. голови Березівської райдержадміністрації Сергій Лоскутніков.

У засіданні взяли участь заступник голови Березівської районної ради Валентина Димова, начальник фінуправління Олена Болотенко, начальник управління АПР Сергій Цапкаленко, в.о. начальника представництва державної фіскальної служби в Одеській області Ольга Патрашку, директор районного центру зайнятості Ірина Соловйова, районний інспектор праці Оксана Міхно, начальник юридичного відділу Світлана Ігнатьєва, в.о. начальника відділу економіки Надія Ржепішевська, представники УСЗН та ДФС.

Мова йшла про необхідність дотримання роботодавцями законодавства про працю, також обговорювалися аспекти стосовно здійснення процедури відповідних перевірок.

За підсумками наради вирішено оприлюднити в районній газеті «Степовий маяк» роз’яснювальну статтю фахівця; скласти графік виїздів комісії у сільради та ОТГ; виготовити інформаційні листівки з номером «гарячої лінії»; підготувати лист га ГУ ДФС щодо роботи контролюючих органів з урахуванням існуючих повноважень працівників фіскальної служби.

Read more

День вишиванки 2018

IMG 4050

IMG 4070

IMG 4085

IMG 4068

17-18 травня працівники Березівської районної ради та районної державної адміністрації відзначили День вишиванки.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

День вишиванки - ще   нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Read more

Четвер, 17 Травень 2018

Шановні жителі Березівського району!

1.вишиванка Мосійчук

Шановні жителі Березівського району!

Вітаю усіх вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки.

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.

Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни!

З повагою, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук.

Read more

Понеділок, 14 Травень 2018

Оргкомітет щодо гри «Сокіл-Джура»

ррр

еее

14 травня відбулося засідання оргкомітету щодо районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура».

У засіданні взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Сергій Лоскутніков, заступник голови районної ради Валентина Димова, голова Березівської міської ОТГ Валерій Григораш, керівники галузей освіти, медицини, культури, представники Служби порятунку та поліції.

Начальник відділу освіти РДА Ольга Гаврилюк поінформувала присутніх про орієнтовний план заходів.

Як стало відомо, у четвер, 17 травня захід розпочнеться на міському стадіоні «Колос». Відкриється дійство флеш-мобом учнів шкіл району з нагоди Дня вишиванки.

Потім триватимуть заходи уже власне по програмі гри «Сокіл-Джура»: стройова підготовка, надання медичної допомоги, концертна програма «Ватра», польова кухня (каша, чай).

Наступного дня вправи на спритність та витривалість школярів відбудуться під час таборування учнівських команд у Березівському лісі.

За підсумками гри будуть визначені переможці, які представлятимуть Березівський район на рівні області.

Read more

Контактна інформація

Телефон:(048-56) 2-10-48
Адреса: 67300, Одеська область, м. Березівка, пл. Т.Г. Шевченка, 1
E-mail: rberezivka@ukr.net

Календар новин

<< < Травень 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31